Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Isaiah_Odysseyy

Peikiu Pro_Mode

Recommended Posts

Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pro_Mode

  1. Pažeidimo aprašymas:šovė bana su priežastimi  (t/skydas) žinau kad keybindas bet net nenurodėi dėl ko buvau užblokuotas, free ban . 
  2. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
    Jau kad pašaudau tai jau *čytas* , jokio AHK nenaudojiu , cbugu , aimu xujuku t.t .

Video iš mano perspektyvo:

 

 

Aišku banned bus priimtas bet nieko tokio :)@Ridas

@d0Nt

sėkmės krč ..

ai dar įrodymai jog ne AHK CBUG @The_Smecher

 

 

Redaguota . Redagavo Isaiah_Odysseyy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Keybindas suveikė(sorry) į įrodimus ir kitiem vip parašiau, kad užbaninau už čytus(aim,auto).  Įrodimai tikrinami vvp tai, laukiam kaip nuspres D0nt

Redaguota . Redagavo Pro_Mode

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Pro_Mode parašė:

Keybindas suveikė(sorry) į įrodimus ir kitiem vip parašiau, kad užbaninau už čytus.  Įrodimai tikrinami vvp tai, laukiam kaip nuspres D0nt

įrodimus ir kitiem vip parašiau -  Tai kaip parašei vvp kad stebėjei žvėri ir paskiau pasižiurėkit į Odisėjiu kodėl neprirašei už ka buvau užblokuotas beto vpš free įrodymai ka žn tj numesiu įrodymus *keiksmai* jau trečia kartą gauti baną ir kad visi būtų patvirtinti nors visi žino jog nečytinu, pasižiurėkit YT kanala mano iš kitu projektu video ir pamatysit čytukus.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Isaiah_Odysseyy parašė:

įrodimus ir kitiem vip parašiau -  Tai kaip parašei vvp kad stebėjei žvėri ir paskiau pasižiurėkit į Odisėjiu kodėl neprirašei už ka buvau užblokuotas beto vpš free įrodymai ka žn tj numesiu įrodymus *keiksmai* jau trečia kartą gauti baną ir kad visi būtų patvirtinti nors visi žino jog nečytinu, pasižiurėkit YT kanala mano iš kitu projektu video ir pamatysit čytukus.

 

Jei nieko nenaudoji, tai kodėl jūs baninat tada pvž karki už aim ar auto jei patys lesat grinai taip pat. Tavo šitie įrodimai tokie pat kaip Karkis_Finger, bet jis jau grubiuose sėdi tai žinai seni :/ 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Pro_Mode parašė:

Jei nieko nenaudoji, tai kodėl jūs baninat tada pvž karki už aim ar auto jei patys lesat grinai taip pat. Tavo šitie įrodimai tokie pat kaip Karkis_Finger, bet jis jau grubiuose sėdi tai žinai seni :/ 

Tu įrodyk kur tu matai bent vieną čyta? pasakyk kuria sekundę pasigavau su auto-cbugu/aimu ai nors xuj znajit jeigu čia vpš niekas neimato čia čytu tai bbž čia kas daros katastrofa vien ždž

aš tau pafilmuosiu su keyboard recognition progarmėle ir pasižiurėsim aimas/auto koks mano .

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Isaiah_Odysseyy parašė:

Tu įrodyk kur tu matai bent vieną čyta? pasakyk kuria sekundę pasigavau su auto-cbugu/aimu ai nors xuj znajit jeigu čia vpš niekas neimato čia čytu tai bbž čia kas daros katastrofa vien ždž

aš tau pafilmuosiu su keyboard recognition progarmėle ir pasižiurėsim aimas/auto koks mano .

 

Jei napatvirints įrodymų tada kaltas, kitą kart žinosiu kas rlse atsirado "pro" cbugeriu :/ Jei patvirtins tai patvirtins. Žiūrim ką D0nt nuspręs.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Pro_Mode parašė:

Jei napatvirints įrodymų tada kaltas, kitą kart žinosiu kas rlse atsirado "pro" cbugeriu :/ Jei patvirtins tai patvirtins. Žiūrim ką D0nt nuspręs.

*pro-cbugeriu* - nebesvaik, buvo tu cbugeriu rls'e ir liks .

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Isaiah_Odysseyy parašė:

*pro-cbugeriu* - nebesvaik, buvo tu cbugeriu rls'e ir liks .

 

Realei kaip smečeri blokavot, vos ne same įrodymai buvo kaip ir tavo("pataiko viską ką šauna,,) :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Pro_Mode parašė:

Realei kaip smečeri blokavot, vos ne same įrodymai buvo kaip ir tavo("pataiko viską ką šauna,,) :)

Blet ko tu man čia pisi prota nei aš adminas nei ką .

*keiksmai* kitiem protą su tais banais nes admino tai ntr

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.