Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Barrio_Guerilla

Čytas Titas Accetturo

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Barrio Guerilla
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Čytas Titas Accetturo 
4. Kaip buvo čytinama:  Jis naudoja kažką panašaus į FAKE PING. To čyto, kur jis naudoja(kaip matosi video) principas toks: Paspaudžia mygtuką, laikinai užlagina, ir pakyla pingas, aišku kartu ir pagreitėja, tam čyte neįmanoma pamest priekabos. Toliau, kad nebūtų atmazų, jeigu jo pingas šokinėtų tarp 50 ir 1k tai jis gautų tokią lentelę server closed the connection, jam nerodytų pickupų, namų, negalėtų telintis ir taip toliau, bet jam puikiausiai be jokio laukimo kol pamažės ping rodo ir pickupus ir viską. Situacijų iš video neaiškinsiu, nes matosi vidose. Apkarpiau sitpiriai aš čia tą vidoesą, įmečiau tik esmę, nes pats video 20min~ truktų. Buvau įsijungęs tuščią GTA, kad paskui nebūtų ''tavo mod buginasi čia''. 
5. Įrodymai (būtina): 


6. Papildomi komentarai (nebūtina): Užsiminiau apie ping, nes paskui sakys man ping didelis bv. Prašau be dramų, jeigu jau apsišikai, tai priimk atsakomybę, ir nebijok pasakyti kitiems. 

@The_Smecher

UŽBLUOKUOTAS JAU.

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla
  • Cha Cha 4
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aiškiai matosi, kad pakilęs pingas, ko aš iš savo pusės nematau. Taip pat, labai keistai atrodo tai, kad apkarpei video, galėjai palikti bent vieną pilną kelionę, o ne nukirpti ją.
Antra, nematau priežasties dėl kurios turėčiau naudoti "FAKE PING", juk aš tik vežu krovinius ir priekabos pametimas nebūtų pasaulio pabaiga. Trečia... Užblokavęs sakei, kad naudojau sobeitą, bet įvardinti tikslaus cheat'o negalėjai, praėjus 15min pasakei, kad naudoju fake ping'ą... 
Ir... Galėjai parodyti ping'ą mano per tą 20 min video... Jis buvo nuo 50-170 ir daugiau tikrai nekilo. 
Ketvirta... Labai apsikvailinai, sakai, jog su tuo cheatu neva negaliu pamesti priekabos, o pačioje pradžioje ji man tiesiog atsikabina ir aš jos grįžtu pasiimti...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Titas_Accetturo parašė:

Aiškiai matosi, kad pakilęs pingas, ko aš iš savo pusės nematau. Taip pat, labai keistai atrodo tai, kad apkarpei video, galėjai palikti bent vieną pilną kelionę, o ne nukirpti ją.
Antra, nematau priežasties dėl kurios turėčiau naudoti "FAKE PING", juk aš tik vežu krovinius ir priekabos pametimas nebūtų pasaulio pabaiga. Trečia... Užblokavęs sakei, kad naudojau sobeitą, bet įvardinti tikslaus cheat'o negalėjai, praėjus 15min pasakei, kad naudoju fake ping'ą... 
Ir... Galėjai parodyti ping'ą mano per tą 20 min video... Jis buvo nuo 50-170 ir daugiau tikrai nekilo. 
Ketvirta... Labai apsikvailinai, sakai, jog su tuo cheatu neva negaliu pamesti priekabos, o pačioje pradžioje ji man tiesiog atsikabina ir aš jos grįžtu pasiimti...

Tu tuo pačiu ir pagreitėji, kaip užlagini, lyg būtų koks noss. Tu tos priekabos ir nepametei, tsg ji atsispamino, ir iš pirmo karto nepavyko užkabint. Kaip užblokavau žaidime pasikvietėt į TS ir sakei buvo 50-300 pingas, tai koks db 50-170?(tik pls nepradėk ir dėl šito mazintis, kad nesakei) :D 

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Barrio_Guerilla parašė:

Tu tuo pačiu ir pagreitėji, kaip užlagini, lyg būtų koks noss. Tu tos priekabos ir nepametei, tsg ji atsispamino, ir iš pirko karto nepavyko užkabint. Kaip užblokavau žaidime pasikvietėt į TS ir sakei buvo 50-300 pingas, tai koks db 50-170?(tik pls nepradėk ir dėl šito mazintis, kad nesakei) :D 

Pažiūrėk kaip važiuoja kiti žmonės, kurių ping'as taip pat yra šiek tiek didesnis, kai jie važiuoja, mašina lygiai kaip ir mano pradeda truputį trūkinėti, dėl to atrodo, jog važiuoji greičiau ir pakyla. Mano ping'as buvo šiek tiek didesnis, todėl ir trūkinėjau daug dažniau bei stipriau. 

Kai pasikvietėm į TS, tu kalbėjai labai neaiškiai, į savo klausimą taip atsakymo ir negavau, o apie pingą ir šnekos nėjo, papraščiausiai prašiau paaiškint kokį tavo manymu cheat'ą naudojau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Titas_Accetturo parašė:

Pažiūrėk kaip važiuoja kiti žmonės, kurių ping'as taip pat yra šiek tiek didesnis, kai jie važiuoja, mašina lygiai kaip ir mano pradeda truputį trūkinėti, dėl to atrodo, jog važiuoji greičiau ir pakyla. Mano ping'as buvo šiek tiek didesnis, todėl ir trūkinėjau daug dažniau bei stipriau. 

Kai pasikvietėm į TS, tu kalbėjai labai neaiškiai, į savo klausimą taip atsakymo ir negavau, o apie pingą ir šnekos nėjo, papraščiausiai prašiau paaiškint kokį tavo manymu cheat'ą naudojau.

Va db pats žinok prisigavai, filmavau mūsų pokalbį. Apie ping šneka prasideda 1:40. xd  Manęs nesigirdi, nes kaip filmuoju, nesu pasidaręs, kad mano balsą įrašinėtų. Tai dar vienas įrodymas, kad tu jau pradedi šaudyt atmazus.

Tj kaip ten nebuvo šnekos apie ping ? xDD

2 minutes ago, Neivis_Extra parašė:

Nenoriu kistis cia, bet vistiek isikisiu. Nematau, Barrio ,kad Titas naudotu kokius cytus. Dar kas yra, kad tas zaidimas su priekabom, kad galetum greiciau pasikraut yra visiskai kitoks, taigi pagal viska niekuo negalima itarti Tito.

nieko nesupratau ką tu pasakei, neskaitant ;;niekuo negalima itarti Tito.''

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Barrio_Guerilla parašė:

Va db pats žinok prisigavai, filmavau mūsų pokalbį. Apie ping šneka prasideda 1:40. xd  Manęs nesigirdi, nes kaip filmuoju, nesu pasidaręs, kad mano balsą įrašinėtų. Tai dar vienas įrodymas, kad tu jau pradedi šaudyt atmazus.

Tj kaip ten nebuvo šnekos apie ping ? xDD

nieko nesupratau ką tu pasakei, neskaitant ;;niekuo negalima itarti Tito.''

Viskas būtų kitaip jei girdėtųsi tavo balsas, kadangi jo čia nesigirdi nieko ir suprast neina apie ką kalba eina... Serveryje admin'ai pamatę žmogų kuris lagina, pirmiausia išmeta žmogų iš serverio arba bent jį perspėja, o ne puola filmuoti ir po to blokuoti. Iš video supratau tik tai, kad nesupratau nieko...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 14 valandų, Titas_Accetturo parašė:

Viskas būtų kitaip jei girdėtųsi tavo balsas, kadangi jo čia nesigirdi nieko ir suprast neina apie ką kalba eina... Serveryje admin'ai pamatę žmogų kuris lagina, pirmiausia išmeta žmogų iš serverio arba bent jį perspėja, o ne puola filmuoti ir po to blokuoti. Iš video supratau tik tai, kad nesupratau nieko...

Ne pirmą kartą ban gauni už tokius dalykus tai 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Barrio_Guerilla parašė:

Ne pirmą kartą ban gauni už tokius dalykus tai 

Pavyzdį parodyk kada buvau užblokuotas už pingą. Šneki vėjus ir pats to nejauti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 22 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Barrio Guerilla
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Čytas Titas Accetturo 
4. Kaip buvo čytinama:  Jis naudoja kažką panašaus į FAKE PING. To čyto, kur jis naudoja(kaip matosi video) principas toks: Paspaudžia mygtuką, laikinai užlagina, ir pakyla pingas, aišku kartu ir pagreitėja, tam čyte neįmanoma pamest priekabos. Toliau, kad nebūtų atmazų, jeigu jo pingas šokinėtų tarp 50 ir 1k tai jis gautų tokią lentelę server closed the connection, jam nerodytų pickupų, namų, negalėtų telintis ir taip toliau, bet jam puikiausiai be jokio laukimo kol pamažės ping rodo ir pickupus ir viską. Situacijų iš video neaiškinsiu, nes matosi vidose. Apkarpiau sitpiriai aš čia tą vidoesą, įmečiau tik esmę, nes pats video 20min~ truktų. Buvau įsijungęs tuščią GTA, kad paskui nebūtų ''tavo mod buginasi čia''. 
5. Įrodymai (būtina): 


6. Papildomi komentarai (nebūtina): Užsiminiau apie ping, nes paskui sakys man ping didelis bv. Prašau be dramų, jeigu jau apsišikai, tai priimk atsakomybę, ir nebijok pasakyti kitiems. 

@The_Smecher

UŽBLUOKUOTAS JAU.

Dar kartą peržiūrėjau video, prieš kiekvieną kalną nukerpi, nes matytųsi jog nenaudoju jokio noss, nes greitis kylant į kalną nukrenta. 1.06 minutėje rašai "Jis žr lagina" kas dar kartą įrodo jog buvo sukilęs ping'as, o ne naudojau kažkokias programas.
2.03 "Buvo 45 ping db 225" "Buvo 45 pinig db 488" Taip pat įrodo, jog sukilo ping'as, o ne naudojau programas palengvinančias žaidimą... 
Taip pat aiškiai matosi, jog nori tempti laiką kuo ilgiau, nes nekėlei įrodymų 23 valandas, juos įkėlei tik dabar, tik mane užbaninęs rašei Eimantui yra vietų? Kai atsakė jog nėra, sakei, kad ką tik užbaninai turi būti, laiką tempi dėl to, nes manai jog mane išmes ir atsilaisvins vieta tau...

Redaguota . Redagavo Titas_Accetturo
Praleidau žodį rašydams xD
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 13 valandų, Titas_Accetturo parašė:

Dar kartą peržiūrėjau video, prieš kiekvieną kalną nukerpi, nes matytųsi jog nenaudoju jokio noss, nes greitis kylant į kalną nukrenta. 1.06 minutėje rašai "Jis žr lagina" kas dar kartą įrodo jog buvo sukilęs ping'as, o ne naudojau kažkokias programas.
2.03 "Buvo 45 ping db 225" "Buvo 45 pinig db 488" Taip pat įrodo, jog sukilo ping'as, o ne naudojau programas palengvinančias žaidimą... 
Taip pat aiškiai matosi, jog nori tempti laiką kuo ilgiau, nes nekėlei įrodymų 23 valandas, juos įkėlei tik dabar, tik mane užbaninęs rašei Eimantui yra vietų? Kai atsakė jog nėra, sakei, kad ką tik užbaninai turi būti, laiką tempi dėl to, nes manai jog mane išmes ir atsilaisvins vieta tau...

nusišneki grynai, matosi, kad labai nenori patekti į blistus.

dar vienas dalykas tame, kad tu pačytinęs apsiverkei, prašėt ateiti į ts programą(galvojai, kad eis susitart, bet nepaėjo) Nebūtai čytinęs nerašytai 100 atmazų, kad nečytinau, būtų užtekę vieno sušikto sakinio, ''Banas buvo neteisingas, čytų nenaudojau'', o db tu verki ir vis kažkokį atmazą sugalvojąs pakomentuoji. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atmesta.

 

Video apkarpytas, realiai sunku kažką įžvelgti, kas jam padėtu vežti krovinius, su pingu aukštu visad taip būna - rodo pakimba, nusiteleportina į priekį ir šiek tok peršoka greitis, so yeah. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.