Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Pelkiu_Vanda

Peikiu Linux_Kill

Recommended Posts

Taip, išdalinau šiuos ginklus su prižiūrėtojo komanda - my bad. Tačiau nematau tau tikslo rašyti papeikimą, kodėl? Jūsų buvo 9? O mūsų...6? Nieko neatgrobėm. Jūsų komanda tikrai stipri, pripažinsiu, tačiau kam tau verkti dėl /gunall, kuomet aš tai naudodamas bandau sukurti jums veiksmo. Fainiau sėdėti bazėje 20 minučių ir nieko neveikti? Čia tavo pasirinkimas, aš esu atsakingas už tai, ką darau, tad tai ir priimsiu. Na ką padarysi, bandai padaryti gerą, tačiau kartais išeina į blogą. Žinoma 100 dalykų, ką bandau padėti išeina į gerą ir visada būna, kai arba negali, arba blogai(kaip šiuo atveju pagal tave). Naudodamas šią komandą nieko nenorėjau blogo. Norėjau padaryti jums veiksmo, ko jūs ir tikėjotės, grobiant mano bazę(aš taip manau, jog ne dėl šaibų xD). Na...Tikiuos supratai ką norėjau parašyt..

  • Patinka 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

/gunall - Duoda aplinkiniams pasirinktą ginklą. Naudoti TIK EVENTAMS.

Turėtum pats suprast, kad administratoriaus ir direktoriaus pareigos neturėtų viena nuo kitos priklausyti. Įspėtas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Pelkiu_Vanda  Xox_Claudi  Justas_Ses 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.