Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tony_Cocain

Rls.lt | Drift Tony_Cocain

Recommended Posts

Sakyčiau tikrai neblogai, tik truputį lagelis trugdo mėgautis vaizdu xd, tobulėk seni, būsi, kaip DK..

Redaguota . Redagavo Kristupas_Storm
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 1 valandą, Kristupas_Storm parašė:

Sakyčiau tikrai neblogai, tik truputį lagelis trugdo mėgautis vaizdu xd, tobulėk seni, būsi, kaip DK..

Dėkui visi sako tobulet tai tobuleju po biški.

prieš 1 valandą, Pijus_Dasch parašė:

Meh, nieko įspūdingo... Kiekvienas manau turėdamas elegy sugebėtų, 3 dideli ratai, gera kampa pasiemi ir vsio, o tam sugebėjimų nereikia, bet gl ;)

Nujo tas tiesa bet zinai kai seniau driftinau geriau ejos  + pas mane negeras pc fps krenta kai filmuoji bei as ne pro drift as tiesiog gryštu i sena drifta po biški ir nemanau kad tie 3 posukiai lengvi gaila bet ne nelengvi pabandyk pats padriftint pažiuresim kaip išeis ar bus lengva ar reiks 10 sukiu vazinet kad išsuktum ta posukį.

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Jeigu keli idek daugiau pastangu. 1.Video toks pats trumpas kaip youtube reklama. 2. edit 0skill reikalauja nu net neleidi pazet drifto pabaigos ir jau kita klipa meti.  3.Tada last driftas nieko neispudingas paprasti ratai kuriuose is antro karto net inceptionas padriftintu, plius driftinti ir zoles krc gaidini fuuuuuu geda.

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
42 minutes ago, Darius_Troll parašė:

Jeigu keli idek daugiau pastangu. 1.Video toks pats trumpas kaip youtube reklama. 2. edit 0skill reikalauja nu net neleidi pazet drifto pabaigos ir jau kita klipa meti.  3.Tada last driftas nieko neispudingas paprasti ratai kuriuose is antro karto net inceptionas padriftintu, plius driftinti ir zoles krc gaidini fuuuuuu geda.

1.Nepatinka nežiurėk.

2. Aš tau nekelsiu video kaip tu nori ispudingo ar dar kokio nors aš keliu video kokie man patinka ir keliu i frm paklausti nuomones kaip video ir t.t

3. Gerai supratau darysiu ilgesnius video 5min gal bus smagu žiuret.

4. Aš ne pro drifteris ir už mane daug kas geriau padriftintu.

5. Tu sakai fuuuu geda o nors pats nzn kas tas driftas ir kaip driftinti reik o čia comentuoji nors pats nepadriftini cj tai gal nekomentuoj bei driftinti reik moket kaip ir editinti tai pažiurėčiau koks tu butum drifteris ir editintojas.

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
15 minutes ago, Tony_Cocain parašė:

1.Nepatinka nežiurėk.

2. Aš tau nekelsiu video kaip tu nori ispudingo ar dar kokio nors aš keliu video kokie man patinka ir keliu i frm paklausti nuomones kaip video ir t.t

3. Gerai supratau darysiu ilgesnius video 5min gal bus smagu žiuret.

4. Aš ne pro drifteris ir už mane daug kas geriau padriftintu.

5. Tu sakai fuuuu geda o nors pats nzn kas tas driftas ir kaip driftinti reik o čia comentuoji nors pats nepadriftini cj tai gal nekomentuoj bei driftinti reik moket kaip ir editinti tai pažiurėčiau koks tu butum drifteris ir editintojas.

parašiau savo nuomone kaip ziurovo o cia verkt tau nereikejo jei nepriemi kritikos tai net nepostink xD

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
57 minutes ago, Darius_Troll parašė:

parašiau savo nuomone kaip ziurovo o cia verkt tau nereikejo jei nepriemi kritikos tai net nepostink xD

Kritika priimu tik netokia cia perdaug stumi.

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Tony_Cocain parašė:

1.Nepatinka nežiurėk.

2. Aš tau nekelsiu video kaip tu nori ispudingo ar dar kokio

prieš 1 valandą, Tony_Cocain parašė:

keliu i frm paklausti nuomones kaip video ir t.t

Dvi visiškai skirtingos tavo mintys vienam komentare - keli video kad gautum kritikos, bet kai ją gauni tai "tu nieko nemoki ir nekomentuok". Gal tada reikėtų tau pačiam apsispręst ar kelt video išvis, jei nenori ar nemoki priimt kritikos?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 8 valandų, Tom_White parašė:

belekas seneliukai nesustok nepriimk tos kritikos kritikuoja tik heiterei o ant ju reik dab dab dab jake paulers everydiena

Zinau bet tu heiteriu pilna sitam serve bei tu zmoniu kurie nekenčia manes tai vienas is tu zmoniu yra @Darius_Troll ir delto jam daug kas nepatinka.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
58 minutes ago, Tony_Cocain parašė:

Zinau bet tu heiteriu pilna sitam serve bei tu zmoniu kurie nekenčia manes tai vienas is tu zmoniu yra @Darius_Troll ir delto jam daug kas nepatinka.

dab dab dab daryk ir viskas bus ok

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

449982891ffa08300f6aac64e218107f892.jpg

wtf???????????????? neziurejau video nes visa demesi nukreipe laikrodis!!

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun
sr uz hate
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Rytis_Gun parašė:

449982891ffa08300f6aac64e218107f892.jpg

wtf???????????????? neziurejau video nes visa demesi nukreipe laikrodis!!

UŽSIMERK KITA KARTA????????????????????

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
50 minutes ago, Tom_White parašė:

UŽSIMERK KITA KARTA????????????????????

dab ant taves heiteri

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun
sunaikinau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.