Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Shigeharu_Shirai

Peikiu Jason_Costello

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Jason_Costello
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?:serv priz
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?:free jail ir ne ta bausme nu tixlei neismokes 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:https://imgur.com/a/a7GYO77

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Jason_Costello parašė:

nezinau kodel tas ss del Armando nes kiek zinau tai as zalos jokios su juo nepadariau o tau tai sukdamas is posukio siaip netycia uzvazevau ir atsiprasiau del sito ivykio o tu vistiek pajailinai 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Shigeharu_Shirai parašė:

nezinau kodel tas ss del Armando nes kiek zinau tai as zalos jokios su juo nepadariau o tau tai sukdamas is posukio siaip netycia uzvazevau ir atsiprasiau del sito ivykio o tu vistiek pajailinai 

Tas ss rodo,kad aš pranešiau, jog bet koks smulkus trugdymas bus baudžiamas. 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Eh Shigeharu nesigink tu čia. Tu ir per mechu trefke maišeis, tik džiaukis tada pagailėjom ir /jail nedavėm. + jo bausmė teisinga ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Eh Shigeharu nesigink tu čia. Tu ir per mechu trefke maišeis, tik džiaukis tada pagailėjom ir /jail nedavėm. + jo bausmė teisinga ;)

am maisiausi as vazevau patikrinti chemikalu :Ddd kur jus buvot sustoja paskui pareigunai atvazevo pradejo mane gaudyti as begau is ten... ir pastovejimas toliau nuo jusu tikrai nera maisymasis ir vazevimas is paskos :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Shigeharu_Shirai parašė:

am maisiausi as vazevau patikrinti chemikalu :Ddd kur jus buvot sustoja paskui pareigunai atvazevo pradejo mane gaudyti as begau is ten... ir pastovejimas toliau nuo jusu tikrai nera maisymasis ir vazevimas is paskos :)

Um tikrai nepervaževai man kelių darbuotojų :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Um tikrai nepervaževai man kelių darbuotojų :)

tai kad jie vaziuot nemoka viena linija as nekaltas o ten kur stovejot pac matei kad pareigunas mane pastume I jus :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Shigeharu_Shirai parašė:

tai kad jie vaziuot nemoka viena linija as nekaltas o ten kur stovejot pac matei kad pareigunas mane pastume I jus :)

Jo, ten ku mentas pastūmė tai žinau. Bet kad pervažiavai tai tyčia. Ždž nebefreepostinu.. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.