Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Toyo_Yello

Peikiu Lukas_Cola

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Cola
  2. Pažeidimo aprašymas: Free ban tipo kenkėjas XDDDD. Situacija tokia : Belekiek užtrigerinau malviną, banindamas jį už čytus. Jam dingo vvp verslai ir milai, ir apkaltino mus. Cola pusbrolis malvino. nu ir ką 9999 xddd
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/CoOL3pt
  • Patinka 3
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prie ko čia kiši tą, kad mes pusbroliai :D manai čia priežastis to? :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Lukas_Cola parašė:

Prie ko čia kiši tą, kad mes pusbroliai :D manai čia priežastis to? :D

O kodėl aš kenkėjas? Gali pasakyti?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Toyo_Yello parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Cola
  2. Pažeidimo aprašymas: Free ban tipo kenkėjas XDDDD. Situacija tokia : Belekiek užtrigerinau malviną, banindamas jį už čytus. Jam dingo vvp verslai ir milai, ir apkaltino mus. Cola pusbrolis malvino. nu ir ką 9999 xddd
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/CoOL3pt

komentuoti leidimą gavau.

 

manęs vpš netrigerinai, dėl to gali nesijaudinti :D čytai ne čytai okey fuck it, kas buvo tas į galvą neimu, tau irgi patarčiau neimti į galvą, geriau imk į burną, daugiau telpa o jai ir ten netilps, kiškis į subinę, dar daugiau tilps. Kas toliau.. ai jo vvp verslai...

Jam dingo vvp verslai ir milai

ką čia nusišneki kad man ? :D milai jo, milai buvo visi mano bet verslo nei vieno neturiu soooooo :D 

 

dėl šeimyninės pusės gali net nesijaudint, mes žaidimo su tikru gyvenimu nekišam į visą šūdą.

 

dar turi ką komentuoti ? jai ne DUSK IŠ AKIŲ KAD NIEKAS NEMATYTŲ

Redaguota . Redagavo Malvinas_Mafija
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Toyo_Yello parašė:

O kodėl aš kenkėjas? Gali pasakyti?

Esi įtariamasis, tiek žinių. Kol nebus galutinio verdikto iš pagrindinės administracijos, liksi bane. Jei nesi įtariamas, būsi atblokuotas

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

16 minutes ago, Malvinas_Mafija parašė:

komentuoti leidimą gavau.

 

manęs vpš netrigerinai, dėl to gali nesijaudinti :D čytai ne čytai okey fuck it, kas buvo tas į galvą neimu, tau irgi patarčiau neimti į galvą, geriau imk į burną, daugiau telpa. Kas toliau.. ai jo vvp verslai...

Jam dingo vvp verslai ir milai

ką čia nusišneki kad man ? :D milai jo, milai buvo visi mano bet verslo nei vieno neturiu soooooo :D 

 

dėl šeimyninės pusės gali net nesijaudint, mes žaidimo su tikru gyvenimu nekišam į visą šūdą.

 

dar turi ką komentuoti ? jai ne DUSK IŠ AKIŲ KAD NIEKAS NEMATYTŲ

Seni tu toks tilted XDDD. Aš tau gal 5 banus prašovės už čytus, mokeščiu apeidinėjimus. Ir svarbiausia aš tavęs nebuvau net įžeidęs XDDD, gražiai šnekėdavau, o tu ojojoj taip rage'inai. https://imgur.com/a/GQmWaAq     Acc nuvogė kažkas, tai jau mus kaltint ane :((. Nu nieko Ridas patikrins viską ir pažiūrėsim kas kaltas, o kas ne :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Toyo_Yello parašė:

Seni tu toks tilted XDDD. Aš tau gal 5 banus prašovės už čytus, mokeščiu apeidinėjimus. Ir svarbiausia aš tavęs nebuvau net įžeidęs XDDD, gražiai šnekėdavau, o tu ojojoj taip rage'inai. https://imgur.com/a/GQmWaAq     Acc nuvogė kažkas, tai jau mus kaltint ane :((. Nu nieko Ridas patikrins viską ir pažiūrėsim kas kaltas, o kas ne :)

mokeščių apeidinėjimas man buvo vpš free ban, ne mane vieną turėjau banint tą dieną o visus 3 soooooooooo.. tu supranti kad su savo durnais komentarais man į nervus tiesiog ėjai ? ir pats tai puikiai žinojai ir vistiek tai dariai. btw, ko tu mane pastoviai pzu darai ? :DDDDDDDD veikt neturi ką spėju ane ? ai jo, gi "gaudai" mane kad vėl banint galėtum :D

 

ai jo, Ridas į visą šitą sakė nesikiš nebent kažkas jį privers pakeisti nuomonę, viską paliko dontui tvarkyti, o mes visi gi žinom dontą, jis labaaaaaaai ilgai tikrina skundus, logus ar kažką kitą :)

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Malvinas_Mafija parašė:

mokeščių apeidinėjimas man buvo vpš free ban, ne mane vieną turėjau banint tą dieną o visus 3 soooooooooo.. tu supranti kad su savo durnais komentarais man į nervus tiesiog ėjai ? ir pats tai puikiai žinojai ir vistiek tai dariai. btw, ko tu mane pastoviai pzu darai ? :DDDDDDDD veikt neturi ką spėju ane ? ai jo, gi "gaudai" mane kad vėl banint galėtum :D

 

ai jo, Ridas į visą šitą sakė nesikiš nebent kažkas jį privers pakeisti nuomonę, viską paliko dontui tvarkyti, o mes visi gi žinom dontą, jis labaaaaaaai ilgai tikrina skundus, logus ar kažką kitą :)

Čia buvo tox pasakyms tipo ''HAHA FREE UŽBANINOM, RIDS NEPADĖS, LAUKIT KOL DONTS ATBANINS ''

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Malvinas_Mafija parašė:

komentuoti leidimą gavau.

 

manęs vpš netrigerinai, dėl to gali nesijaudinti :D čytai ne čytai okey fuck it, kas buvo tas į galvą neimu, tau irgi patarčiau neimti į galvą, geriau imk į burną, daugiau telpa o jai ir ten netilps, kiškis į subinę, dar daugiau tilps. Kas toliau.. ai jo vvp verslai...

Jam dingo vvp verslai ir milai

ką čia nusišneki kad man ? :D milai jo, milai buvo visi mano bet verslo nei vieno neturiu soooooo :D 

 

dėl šeimyninės pusės gali net nesijaudint, mes žaidimo su tikru gyvenimu nekišam į visą šūdą.

 

dar turi ką komentuoti ? jai ne DUSK IŠ AKIŲ KAD NIEKAS NEMATYTŲ

labas bose, uz ka as gavau bana? butu malonu suzinoti

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Toyo_Yello parašė:

Čia buvo tox pasakyms tipo ''HAHA FREE UŽBANINOM, RIDS NEPADĖS, LAUKIT KOL DONTS ATBANINS ''

Ne, cia mazdaug buvo "axaxaxa patys kalti kad nemokat normaliai zaist tai sumastet nuostoliu pridaryt, nu tai gavot ko norejot sedekit ramiai"

Peace out

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Malvinas_Mafija parašė:

Ne, cia mazdaug buvo "axaxaxa patys kalti kad nemokat normaliai zaist tai sumastet nuostoliu pridaryt, nu tai gavot ko norejot sedekit ramiai"

Peace out

O kokie mano kaltinimai? Kad acc tavo pavogiau ar ką?

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įrodymų nėra. Mano leidimo užblokavimui nėra. Blokuoti reikia tada, kai yra už ką, o ne dėl "įtarinėjimų" to, ko net pagrindinė administracija nežino. Tad komandos narys gauna vieną komandos nario įspejimą už netinkamą /lban komandos naudojimą. Toyo atblokuotas pačio d0Nto.

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.