Rytis_Gun

Naujasis dušmanų bosas priima iškvietimą ir atvyksta pas mus!

Recommended Posts

Rytis_Gun    457

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âcrazy taxi gifâ

 

Sveiki, buvo renkamas Taxi direktorius. Rinkimai buvo įdomus, o direktoriui išrinkti prireikė daugiau laiko nei įprastai.

ZbaH7IS.png

 

Anketų: 9

Kandidatų: 2

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 3

 

ZbaH7IS.png

 

Skirmantas_Pro ir Justas_Kba – Sveiki vyrukai. Šiose rinkimuose susidūriau su labai sunkiu sprendimu, kuriam iš jūsų turėčiau skirti direktoriaus postą. Anketos geros, raiškios, skaitėsi lengvai. Abu buvot iškviesti į ts papildomai apklausai, po kurios likau tik su dar daugiau klaustuku savo galvoje. Abudu norite įrodyti, kad pasitaisėte iš praeitų direktoriavimu. Pasiklausinėjus aplinkinių tiek Skirmantas, tiek Justas buvo užtarti, bet kažkokį sprendimą vis tiek reikėjo priimti. 

 

Pasitarus su Gabiu nusprendėme, kad šį kartą direktoriaus postas atitenka Skirmantui, nes jis direktorių rinkimuose aiškiai turi užsibrėžtus postus ir norus, tuo tarpu iš Justo pusės matomas šioks toks nepastovumas. Justai, reikėtų apsispręsti į kurį direktorių iš tikrųjų nori kandidatuoti, pasirašyt bombinę anketą, išlaukti progos, užpildyti ir tuomet užtikrintai pasiimti direktoriaus postą. Skirmantai, šį kartą nebelieki antras, bet tikiuosi, kad sugebėsi ištaisyti situaciją po direktoriavimo Rusų mafijoje.

 

P.S Skirmantui neprabuvus 14 dienų, postas atiteks Justui.

 

P.S.S. Velnio_Fanas patenka į DPS sąrašą už anketos kopijavimą.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.