Rytis_Gun

Naujasis Rusų mafijos vadeiva jau čia!

Recommended Posts

Rytis_Gun    457

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âgopnik mafia gifâ

 

Sveiki, šiandien buvo renkamas Rusų mafijos bosas.

j43b4OB.png&key=be4d2575f77942c82f7794897d42e1a026e31066a64f0545a8eac65e8820b2f6

Anketų: 4
Atmesta už taisyklių pažeidimus: 0
Kandidatų: 2

j43b4OB.png&key=be4d2575f77942c82f7794897d42e1a026e31066a64f0545a8eac65e8820b2f6

 


(2) Matas_Rap – Sveikas, Matai. Labai smagu matyti, kad stengiesi prikelti tuos tikrus mafijų karus, o dar ir su gaujomis. Prie idėjų, galėjai dar pasėdėti ir pasukti galvą, nes jos nėra labai pagyvinančios mafijos kasdienę rutiną. Negi tai bus eilinis tavo direktoriavimas, kuris trūks porą savaičių, po kurių eilinį kartą tapsi neaktyvus? Pasižiūrėjus į kitas frakcijas: „Ballas“ daro „GKB“, „Grove Street“ daro „Crips“, o pas tave tik „Nalogas“ ir patyrę mafijozai, kurie gaus aukštą rangą? Kad ir kokia banali rutina bebūtų, visada įmanoma sugalvoti kažko išskirtinio. Aišku, smagu, kad mąstai apie treniruotes, nes tikrai ne daugelis moka gerai sužaisti su narkotikais grobimų metu, bet kaip ir minėjau prieš tai – to neužtenka. Pažvelgus į praeitį, paskutinį savo direktoriavimą buvai nušalintas už nepagarbą RLS komandai. Po šio įvykio pradėjau kiek abejoti ar tikrai esi tinkamas būti direktoriumi. Nemanau, kad direktorius turėtu taip elgtis, o tuo labiau rodyti tokį pavyzdį savo darbuotojams. Norėčiau pamatyti ar tikrai tu pasikeitei, todėl pirma patarčiau tau tapti pavaduotojumi.

 

(1) Lukas_Svr – Sveikas, Svarke. Iš kart prie reikalo. Skaitant anketą iš kart į akį krito puikus supratimas apie esamą šios srities padėtį serveryje. Taip, šiuo metu nusikalstamoms frakcijoms reikia aktyvaus, patyrusio bei puikiai pasiruošusio žmogaus boso pareigoms, koks mano nuomonę ir esi tu. Prie idėjų, kaip ir Matas, tikrai galėjai pasėdėti, nes laiko buvo į valias, bet gerai, kad jas išplėtei. Patiko, kad planuoji atgaivinti reketus, nes jų tiek iš praeito boso, tiek iš dabartinio „Cosa Nostra“ boso sulaukti buvo/yra tikrai sunku. Dar labai norėčiau sulaukti iš tavęs ir kitų veidų pavaduotojo poste. Aišku, čia tau spręst, bet gal priėmęs ne draugą, jis taps draugu ir užsitarnaus patikimumą? Aktyvumas serveryje puikus, tikrai matau, kad stengiesi ir dedi visas jėgas grobimams laimėti, tad su šia gaida ir noriu pasveikinti tave tapus Rusų mafijos vadeiva. Sėkmės!

 

P.S. Analizę rašiau kartu su nauju kandidatu užimti DP pareigas. Kol kas jo vardo neatskleisiu, nes jam yra bandomasis laikotarpis (Mokomės bausti direktorius, įrašinėt free į grubius ir pnš.;-)). 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Rytis_Gun    457
2 minutes ago, Lukas_Svr parašė:

sveiki , pisim judesio po zonos

moderatoriai prašau įspėkite jį!!!

  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
The_Vodkius    322

keliu 25 gramus ledines finlandijos degtines is norfos tik uz tave bei linkiu sklandaus ir nepamirstamo direktoriavimo 

Redaguota . Redagavo The_Vodkius
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.