Rytis_Gun

Naujasis medikų direktorius jau atvyko pas mus!

Recommended Posts

Rytis_Gun    457

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âambulance gifâ

Sveiki šiandien buvo renkamas medikų direktorius. Anketų sulaukiau daug ir pakankamai stiprių, todėl džiaugiuosi, kad šie rinkimai pritraukė tiek dėmesio!

Qt22w7g.gif

 

Anketų: 6

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 1

Kandidatų: 4

 

Qt22w7g.gif

 

(4)Feat_Thompson – Sveikas, Mindaugai. Pirmiausia norėčiau pagirti už tavo puikius tikslus bei apsisprendimus, kad visada žinai ko tu nori ir pildai tik į tau malonias, patinkančias direktoriaus pareigas. Prie idėjų tikrai galėjai pasukti galvą, nes kiti trys kandidatai vien dėl idėjų tave akimirksniu nurungė. Kad ir ne tokios idėjos kaip kitų, kitą kartą pasistenk jas kuo detaliau aprašyti. Dar manau labai kliūva idėjų panašumas, nes tavo beveik visos idėjos sukasi apie pinigus, o medikai yra naujokų darbas, kuriame darbuotojams reikia visais įmanomais būdais kelti motyvaciją bei parodyti kuo geresnį pavyzdį, kad jie neišsilakstytų. Tikrai matau, kad stengiesi bei tobulėji ties kiekvienais medikų rinkimais, bet šį kartą tiesiog nepasisekė su varžovais. Sėkmės, Mindaugai, tikiuosi nedings noras toliau siekti medikų firmos direktoriaus!

 

(3)Gražvys_Nfs – Sveikas, Mindaugai. Labai nustebino, kad taip aiškiai ir išplėtotai aprašei savo tikslus, kuriuos išsikeltum tapęs direktoriumi. Tikslai tikrai svarbus dalykas, o taviškiai - įdėjus pastangų galėtų būti įgyvendinti. Galėjai plačiau aprašyti „Specialios užduotys“ idėją, parašyti užduoties pavyzdį. Parašyti „stengsiuosi įvesti naują rangų sistemą“ kandidatuojant į direktoriaus postą neužtenka. Jeigu jau planuoji, pasidaryk gerai apgalvotą planą ir jį aprašyk anketoje. Gerai, kad mąstai „Medikų darbo olimpiadą“ išplėsti ir daryti su kitais serverio darbais, bet patikėk, tai yra labai slidus dalykas, nes tau kristų visas darbas ant pečių. Surengt galėtum, bet suorganizuot su kitais direktoriai, kad jie ir jų darbuotojai būtų prisijungę vienu metu yra tikrai sunku. Apie pavaduotojo demokratišką rinkimą drįsčiau suabejoti. Kodėl? Nes balsavimo metu, kaip ir Rusijos prezidento rinkimuose, visada atsiranda korupcija, o ji priveda prie nepasitenkinimo valdžia, kuria būtum tu. Šiaip labai smagu, kad bandai daryti kažką išskirtinio. Matosi, kad prie anketos praleidai ne 10 minučių, bet pasižiūrėjus į tave serveryje, pasidaro liūdna. Tu tai dingsti, tai grįžti. Toks nepastovumas kelia daug klausimų DP komandai. Vien dėl tavo nepastovumo, tavo kandidatūra nublėsta prieš VARDAS_PAVARDĖ, tad linkiu ištaisyti visas mano paminėtas klaidas kitiems rinkimams ir pakeisti mūsų nuomonę apie tave. Šaunuolis, sėkmės!

 

(2)Karolis_Ispanas – Sveikas, Karoli. Smagu vėl tave matyti kandidatuojant į direktoriaus pareigas. Iš kart pereisiu prie idėjų. Labai gerai, kad idėjas taip puikiai aprašei. Skaitydamas tavo idėjas, galėjau net pats įsivaizduoti kaip, kas bus, o tai yra tikrai pagirtina. Ketvirtoji tavo idėja, kaip ir rašei, labai tinka naujokams. Labai šaunu, kad kiekviena tavo idėja skatintų naujokus susidaryti tikslus bei jų siekti. Aišku, abu žinom, kad ne kiekvienam naujokui lengva atrasti motyvacijos aktyviai dirbti, bet su tavo idėjomis daugumai jų tikrai pasidarytų lengviau. Bendradarbiavimo treniruotė manau ne tik medikams, bet ir kitiems darbams bei teisėsaugos sritims yra TOBULAS pasirinkimas. Viskas pas tave aprašyta tiksliai ir aiškiai, kas tau duoda didelį pliusą. Taip pat labai gerai, kad nori pavaduotojo poste duoti pasireikšti ir kitiems. Man labai gaila, bet šį kartą, kas yra labai keista, atsirado dar stipresnis varžovas medikų direktoriaus rinkimuose, bet siūlau nenusivilti, likti medikuose ir (jeigu tik pats nori) įgyvendinti savo idėjas su medikų direktoriumi. Sėkmės, Karoli!


(1)Vikarijus_Finger – Sveikas, Vikarijau. Net nežinau kaip tau pasakyt, nes nebeturiu žodžių paskaitęs tavo anketą, bet ji, mano nuomonę, yra pats geriausias pavyzdys visiems pildantiems į direktoriaus pareigas. Šiuose rinkimuose visi kandidatai yra stiprūs, bet tu su savo anketa nerealiai nustębinai. Idėjos tobulos, kiekviena iš jų vis kitokia. Jų aprašymas tiesiog idealus. Viską tiksliai, aiškiai, išplėtotai bei įdomiai aprašei. Tikiuosi, kad visas šias savo idėjas išpildyti būdamas direktoriumi ir įtikinsi tiek mus, tiek medikų darbuotojus, kad su savo idėjomis gali palaikyti pastovius darbuotojus medikuose. Siūlau duoti pavaduotojaus postą Karoliui. Jeigu abejoji, pasiskaityk analizę apie jį arba tiesiog visa jo anketą. Sveikinu ir sėkmės!

 

P.S. Vikarijui neprabuvus 14 dienų, jo vietą užims Karolis.

P.S.S. Analizė pilnai rašyta kandidato į DP postą.

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun
  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Justas_Kba    448

Puiki analizė. Viskas puikiai ir aiškiai. Pagal mano galvą gerai sustatyti kandidatai, šaunu, kad tik taip ir toliau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.