Rytis_Gun

Naujasis bankomatų vadas jau čia!

Recommended Posts

Rytis_Gun    457

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âsecurity gifâ

Sveiki, vakar buvo renkamas apsaugos direktorius!

bep68n8.png&key=433bce4f8fead5374f7e0128

 

Anketų: 7

Kandidatų: 2

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 2

 

bep68n8.png&key=433bce4f8fead5374f7e0128

 

   APSAUGOS RINKIMŲ ANALIZĖ

 


San_Dievas – Sveikas, Almantai. Ate, Almantai. Esi įrašomas į direktorių juodąjį sąrašą už anketos kopijavimą (https://imgur.com/a/zcAuz5b). Sėkmės! 


Montis_Fresh – Sveikas, Mantai. Iš kart prie reikalo. Visai nesenai grįžai į serverį, kas jau yra didelis minusas pildant į direktoriaus pareigas. Anketoje rašei, kad geriausia palaukti ir priimti tinkamą asmenį, o ne bet ką. Amm, iš dalies, tu gal ir teisus, bet gal priėmęs bet ką, jis, tavo pagalba, taptų tinkamas ir pranoktų visus tavo lūkesčius? Apsaugos darbe labai svarbu yra tinkamai apmokyti darbuotoją, kad jis, prieš darydamas veiksmą, tuo net neabejotų. Prie idėjų, kaip ir daugelis, turėjai į valias laiko pasėdėti, nes jos yra ypač svarbios tokiam darbui kaip apsauga. Suprantu, kad galėtum sugalvoti ir t.t., bet rašant anketą jų reikia čia ir dabar, kad galėtum įrodyti, kad tikrai esi apgalvojęs ateities planus. „Grove Street“ gaujos boso pareigose buvai nušalintas už neaktyvumą, kas nesudaro labai geros nuomonės apie tavo direktoriavimą. Tavo anketą analizavau, kad galėtum persiskaityti ir pasimokyti sekančiam kartui. Pažeidei redagavimo taisyklę, dėl kurios ir esi atmestas, bet nenusivilk, persiskaityk savo analizę ir tiesiog, daryk išvadas. Sėkmės!


Velnio_Fanas – Sveikas, Lukai. Iš kart pastebiu minusą tavo rangų sistemoje. Tokios sistemos pas kiekvieną direktorių nepamatysi, BET aprašyti ją reikėjo daugiau. Iš kart kyla klausimas ar tavo treniruočių būtų žymiai mažiau ar darbuotojai galėtų labai greitai pasikelti rangą? Abu šie variantai, tokiame darbe kaip apsauga yra minusai. Jeigu tu darysi mažai treniruočių, darbuotojai bėgs iš darbo dėl veiklos neturėjimo, o jeigu tu po kiekvienos treniruotės dalinsi rangus, jie labai greit gaus aukščiausią rangą ir nebeturės kur stengtis. „Naujokų akademija“ – gal ir idėja, bet jau senai visiems žinoma ir naudojama ne vieno direktoriaus. Tai kiekvienas direktorius ir turi daryti priimant naujoką į darbą, nes jam viskas yra nauja ir nežinoma. Anketa atrodo įtartinai, nes nepaminėjai naujų reikalavimų. Pasižiūrėjus į praeitį lieka tik nusivilti. Tu pridarei gėdos visai apsaugos firmai bei būdamas pavaduotoju pridarei LABAI daug nemalonumų buvusiam apsaugos direktoriui, o tai įrodo, kad direktoriauti tokioje srityje tau tikrai dar ne laikas. Jeigu kyla klausimų dar dėl anketos – PM. Sėkmės!


Jerry_Stars – Sveikas, Vakari. Idėjos.. Tu gauni 48h sugalvoti išskirtinėms idėjoms, o parašai arba visiškai banalias, arba iš vis ne idėjas. Pirmoji „idėja“ tai tiesiog darbo veiklos aprašymas. Kiekvienas apsauginis gali ir turi vežioti pinigus po bankomatus kiekvieną dieną, juk tam ir yra įdėta tokia sistema jiems. Kaip ir sakiau, idėjos tikrai LABAI prastos. Apie kiekvieną atskirai nerašysiu, nes tau reiktų dar daug kur pasistengti. Apie komandos rinkimą. Tu ją matei aktyvią, nes praeitas direktorius ją mokėjo palaikyti aktyvią. Jis tikrai dėjo visas jėgas į apsaugą, buvo aktyvus, turėjo GERŲ idėjų bei išugdė apsauginius gerai dirbti, taip palaikydamas gerą darbuotojų skaičių darbe. Tu rašai, kad pas tave to nebus, nes KAŽKĄ keisi. Vakari, reikia ARGUMENTUOTI. Argumentų pas tave anketoje iš vis nerasta, kas yra labai didelis minusas. Paskaičius tavo anketą nuo pradžios iki galo, kyla įtarimas dėl kopijavimo, nes pradžia buvo sklandi, o kai pradėjai rašyti idėjas ir kt. pasimatė visiškai kitos rašymo stilius. Tavo išrinktas pavaduotojas rinktų darbuotojus, vestų veiklas ir prižiūrėtų temas. O ką tu darytum? Kokia tavo veikla būtų? Žodžiu, trumpai ir drūtai rašant – patariu persiskaityti analizę, pasistengti įsigilinti į tai, ką parašiau bei ištaisyti visas klaidas, kurių buvo begale. Sėkmės!


Danke_Green - Sveikas, Dovydai. Idėjos šiaip paprastos bei visiems jau senai žinomos, tad labai abejočiau komandos narių susidomėjimu jomis. Šiaip, kvalifikacija, kad ir sena idėja, bet ją labai aiškiai ir išplėtotai aprašei, kas skaitant anketą sudarė gerą įspūdį apie tave. Šaunu, kad turi polinkį į kokybę, ko dažniausiai ir trūksta apsaugos firmoje. Prie idėjų tikrai turėjai laiko pasėdėti. Apsaugos firmai reikalingos stiprios naujovės, kad darbas būtų mėgstamas žaidėjų. Apie „KOMONDOR“ būrio narius, kuriems nebūtų apsaugos apribojimų, gal ir galėtume pasvarstyti. Serveryje iš tavęs tikėjausi taktiškumo per grobimus bei daugiau vadovavimo per treniruotes, bet to nepamačiau.. Stebėjau tavo elgesį per bendrą teisėsaugos/apsaugos treniruotę, kurioje manau atskleidei tikrąjį save. Tu, būdamas FTB pavaduotojas bei dalyvaudamas treniruotėje trukdei Pijui vesti ją su savo įvairiais juokeliais bei provokacijomis. Taip kandidatuojant į direktoriaus pareigas tiesiog kvaila elgtis. Gavosi vos ne taip, kad anketoje rašai koks tu geras ir motyvuotas, o žaidime trukdai teisėsaugos pajėgų vadui vesti treniruotę jį provokuodamas? Turėtum pats suprasti, kad suvaldyti +30 žmonių yra tikrai LABAI sunku. Dėl šio dalyko tikrai pasišiukšlinai mūsų akyse, tad siūlau susiimti bei pradėti galvoti apie tokius dalykus. Sėkmės!


Gražvys_Nfs(2) – Sveikas, Mindaugai. Iš kart lengvas pastebėjimas. Tu pildai į daug direktoriaus postų ir kiekvienoje anketoje vis rašai „ bandysiu įrodyti, kad galiu būti geras direktorius, man šis darbas labai patinka“ ir t.t. BET, pasižiūrėjus į tavo praeitį, postuose išbuvai arba minimumą arba ir to ne. Idėja apie skyrius tikrai manau praverstų apsaugos darbui, bet čia jau reiktų lavinti darbuotojų bendradarbiavimą bei priskirti labai gerus, taktiškus skyriaus vadovus. Dėl budėjimų tai nemanau, kad kažkas išeis, nes LABAI LABAI retai būna, kad civiliai ar mafijų/gaujų nariai kelia chaosą prie svarbių pastatų ir trukdo civiliams į juos įeiti ar panašiai. Jeigu nebus veiksmo, darbuotojams nebus ką veikti, tad gali kilti keblumų. Tu vienintelis iš visų pildžiusiųjų gavai progą parodyti save laikinojo apsaugos direktoriaus pareigose. Gavęs laikinąjį direktorių tu turėtum daryti tai, ką ir aprašei anketoje, bet deja aš, tikrindamas tave, to nepastebėjau. Buvo laikinoji teisėsaugos/apsaugos treniruotė, kurioje griežtumo bei motyvacijos tiek darbuotojams, tiek tau, nebuvo, tad tas tau davė tikrai ne mažą minusą. Šiuose rinkimuose tapai antru kandidatu ir jeigu Kloun‘as pasišiukšlins, turėsi galimybę ištaisyti visas klaidas bei įrodyti, kad gali pasitaisyti. Sėkmės!


Kloun_Joker(1) – Sveikas, Vakari. Šaunu, kad moki atsirinkti sau tinkamus darbus, į kurių direktorius nori kandidatuoti. Kaip ir Dankės anketoje, labai jau pabrėži apsaugos firmos svarbumą serveryje, bet juk taip nėra xd Rečiausias dalykas apsaugos darbe yra žaidėjų, atrankų ar pastatų saugojimas, o aprašai lyg tai būtų kiekvieną dieną. Idėjos kaip ir pas visus pildžiusius asmenis labai paprastos. Tu turi 48h sugalvoti įvairioms idėjoms, kurios nustebintų tiek mane, tiek tavo darbuotojus. Dabartinis medikų direktorius idėjoms skyrė labai daug laiko ir tas sugaištas laikas jam tikrai atsipirko. Didelį pliusą tau pridėjo treniruotės aprašymas. Matosi, kad jau esi apgalvojęs bent jau pradžią ir esi pasiruošęs darbuotojus nustebinti nuobodžioje darbo rutinoje. Praeityje postų daug nesi turėjęs, bet juose pasirodydavai gerai, parodydavai visas savybes, kurias apie save ir aprašei šioje anketoje. Bendradarbiavimo lavinimas apsaugai tikrai į naudą, tad tikiuosi tu juos išmokinsi bendradarbiavimo, taktiškumo bei palaikysi tokią darbo rutiną darbe, kokią laikė Allen‘as. Dėl teamspeak programos norėčiau pasiūlyti, kad ji taptų privaloma darbe, nes bet kurią sekundę gali įvykti grobimas, o rinkimasis į teamspeak‘ą dažnam žaidėjui užima daug laiko. Na ką, sveikinu ir sėkmės, Vakari!

 

P.S. Žalias nick - Kandidatas, Raudonas nick - Nepakliuvęs į kandidatus, Juodas - Atmestas už taisyklių pažeidimus. (Čia, kad lengviau gaudytis)

P.S.S Na ir analizę rašiau ne aš, o kandidatas į DP (Masyvi ane?;-D)

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.