Rytis_Gun

Direktorių ir jų pavaduotojų papeikimai, firmų įspejimai

Recommended Posts

Rytis_Gun    351

angry-boss-hi.png

Direktorių ir jų pavaduotojų papeikimai, firmų įspejimų archyvas

Pamačius direktorių ar pavaduotoją pažeidžiant taisykles, apie jo veiksmus galima pranešti šioje temoje ir jis bus įspėtas ar net nušalintas, jei tik papeikimas bus tinkamas. Direktorių Prižiūrėtojai pasilieka teisę nuimti įspėjimus savo nuožiūra už nuopelnus firmai.

Pagrindinė informacija ir taisyklės

1. Kiekvienas darbas gali turėti 3 įspejimus. Trečias įspejimas - nušalinimas.
  2. Tiek direktoriaus, tiek pavaduotojo įspėjimai yra bendri firmos įspėjimai.
  3. Papeikimai be įrodymų - forumo įspėjimas.
  4. Forumo slapyvardis privalo atitikti žaidimo slapyvardį, kitaip paskyra. su kuria rašote papeikimą, bus atmesta.
  5. Melagingi, padirbti, nesąmoningi, įžeidūs papeikimai - grubus sąrašas ant visų IP adresų.
  6. Į papeikimus gali atsakyti tik tos firmos direktorius bei pavaduotojas. Pašalinių komentarų autoriai bus įspėjami forumo įspėjimu.
  7. Duodamų įspėjimų skaičius priklauso nuo to, kokio stiprumo pažeidimas buvo padarytas.
  8. Įrodymai galioja 24 valandas!

Firmų sąrašas, turinčių įspejimus:

• Firmos pavadinimas (direktorius) - įspėjimų kiekis | Priežastis | Data 
  • Mechanikai (Klaudijuz_Klaudijuz) 1/3 | Atsakomybė už pavaduotoją ; Asmens, kuris yra grubių pažeidėjų sąraše, laikymas darbe | 11.18 ; 01.16
  • Rusų mafija (Mantas_Blogietis) 1/3 | Atsakomybė už pavaduotoją | 03.11
  • Armija (Justas_Ses) 1/3 | Melavimas (prisipažino) | 03.21

Papeikimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis žaidime:
  2. Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma:
  3. Už ką jį/ją peikiate?
  4. Įrodymai [foto/video]:

Direktorių Priežiūros komanda.

Redaguota . Redagavo Jason_Costello

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Jason_Costello    333
prieš 9 valandų, Benas_Offensive parašė:

Papeikimo anketa:

1. Jūsų slapyvardis žaidime: Benas_Offensive
  2. Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Justas_Ses armija
  3. Už ką jį/ją peikiate? Naglumas, poxuizmas vapšie nušokęs nuo proto. Iš pradžių lesė mus be jokios priežasties ir persiokojo su hydra, atsišaudytume - dėtų starus. Tada jau vakare 2 kartus vežė mus į jaila su nuomota mašina. Ko pasekoje gavo ban už tssg komandų piknaudžiavima.
  4. Įrodymai [foto/video]:  86eaa88355ed9a4db75aef30acdaee6d534.png  https://imgur.com/a/YwJyePB
    https://youtu.be/NtSiuqZwZU8

prieš 9 valandų, Justas_Ses parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

paskaityk virsuje esanti papeikima

cituoju BTT 22 taisykle: 

1. Draudžiama dirbti su nuosavu transportu, apranga. [Darbo valdžia, TPV] 

taip kad tavo uzblokavimas neteisingas ir taik dar karta irodo,kokia jus mafija esate. 

btw noreciau bent menkiausia ird,kokia teisesaugos komanda naudojau?

prieš 8 valandų, Benas_Offensive parašė:

Tai žiek ant kiek tu išnaglėjęs, kad tipo jeigu tu lesi iš oro, ir tie žmonės kuriuos tu apšaudei, atsišaudo ir man už tai parašys ppk , kaip čia suprast tai wtf. Tai tu logiškai mastai? Tu esi kareivis, dar DIREKTORIUS ir šiaip sau random šaudai žmones iš paskos jiems lakstai, ir jeigu jie atsišaudo tu jiems sudedi starus ir TADA gauni papeikimą ir  tu galvoji, kad tave nekaltą bando kaip drk nuverst. wtf.

@Ridas @Tom_White @Rytis_Gun @Jason_Costello Tai žiekit, dabar ant tiek teisėsaugai palankios taisyklės, kad jie gali belekada šaudyt (taip aš esu cn narys) bet tai nieko absoliučiai jam blogo nedariau tik kaitinau su bendradarbiu, ir jeigu aš bandau atsišaudyt (arba ne - ko pasekoje miriau per jį) gaunu starus ir tai normalu? Toks elgesis iš armijos direktoriaus normalus?

prieš 8 valandų, Benas_Offensive parašė:

Tai žiekit, dabar ant tiek teisėsaugai palankios taisyklės, kad jie gali belekada šaudyt (taip aš esu cn narys) bet tai nieko absoliučiai jam blogo nedariau tik kaitinau su bendradarbiu

Tai gal tu su juoduko skinu, kad teisėsauga prie tavęs iš oro prisikabinėja? Šiaip aš ne pirmą kartą girdžiu, kad seslekas su hydra nemoka naudotis tinkamai, tai teks kažką daryt... Su ne darbiniu transportu jis gali dirbti, niekas nedraudžia. Įrodymų apie šaudymą į tave iš oro labai mažai, kadangi gyventi liko tik 11 sekundžių, o iš kur man žinot ką tu darei kai jis į tave šaudė ? Gal tu į jį šaudei? Dėl įrodymų trūkumo papeikimas atmestas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose