Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame vasaros nominacijų rinkimų etape!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Stan_Slim

[Mapp] Antra mafijos bazė

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Stan'S

2. Ką sukūrėte, apibūdinkite kūrinį: Mafija

3. Kiek laiko kūrėte: 3 -4 val su texturinimu.

4. Vaizdo įrašas arba nuotraukos:   (visos foto) https://imgur.com/a/dmMbj7h

Pagrindinės nuotraukos:

T3fyoZn.png

O8rAwEn.png

ePb4KHG.png

wSL3K3Z.png

O1t8AkI.png

222mzID.png

S4gajyM.png

oFLraEF.png

Sumapp'intą antra mafijos bazė, yra treniruočių zoną, pastatas su interjerų(sandėlis, tipo narkotikų gamyklą ir pnš)

Laukiu like bent jau xdd :D

• Patinka 10
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
13 minutes ago, Barrio_Guerilla parašė:

Patarimas: dėk ant mafijų nepermatomas tvoras. 

Šiaip geri tavo darbai :D 

Dėkui, jo bus pakeistos. Matai pirmą bazę sumapp'inau su permatomom, galvojau, kad turi būti vis tiek lygybė :D. Ačiū už nuomone

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Very nice. Kaip ir Barrio sakė, geriau tvoras nepermatomas, gerai, kad ir mažoms detalėms laiko skiri, prideda vaizdo, gražiau atrodo x)
Galbūt kitas darbas galėtų būti apsaugos bazė?? (think)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Labai senamadiško stiliaus. Panašius tokius darbus darydavo prieš keleta metų per mta map editorių lmao

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

man kaip tik labiau old-schoolas patinka, geras darbas. Armijos bazę kitą padaryk, ačiū

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 3 valandų, Titas_Accetturo parašė:

Very nice. Kaip ir Barrio sakė, geriau tvoras nepermatomas, gerai, kad ir mažoms detalėms laiko skiri, prideda vaizdo, gražiau atrodo x)
Galbūt kitas darbas galėtų būti apsaugos bazė?? (think)

Ačiū

prieš 2 valandų, Dainius_Raketa parašė:

labai gražus, darbas sėkmės toliau kūryboje.

Ačiū

prieš 1 valandą, Lukas_Karosas parašė:

Darbas gal ir gražus, bet serveriui jisai visiškai netinka. 

Ačiū. Mapp'inų dėl savęs. Bet įdomu išgirst, kodėl jis netinka?

prieš 1 valandą, Samp_Dovis parašė:

Very naiss, patarimas kita kart mafijoms dėk nepermatomas sienas ;) 

Ačiū.

54 minutes ago, The_Smecher parašė:

Labai senamadiško stiliaus. Panašius tokius darbus darydavo prieš keleta metų per mta map editorių lmao

Kiekvienas mapp'eris turi savotilių, mano stilius yra old school, bet kai kuriuos mapp darbus galiu mappint ir kitaip, bet yra ir tokie pagal GM kitaip neišeina daryt. Ačiū už nuomone :D 

20 minutes ago, Justas_Kba parašė:

man kaip tik labiau old-schoolas patinka, geras darbas. Armijos bazę kitą padaryk, ačiū

Ačiū.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Rls'ui visiškai netinka, narvo nematyt (jei keist kodą, tai čia jau atskiras pasiūlymas apie naują grobimą), aikštelė tai grynai kai prie vyriausybės (Nu tipo mafijos zonoj nei 5, nei 9), padirbėt dar reikėtų, manau rls'o mafijos bazės yra geresnios, nu nebent tobulint tavo darbą aišku, tada gal ir galima kažką apie įkelimą bent jau man taip atrodo :D:D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
35 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Rls'ui visiškai netinka, narvo nematyt (jei keist kodą, tai čia jau atskiras pasiūlymas apie naują grobimą), aikštelė tai grynai kai prie vyriausybės (Nu tipo mafijos zonoj nei 5, nei 9), padirbėt dar reikėtų, manau rls'o mafijos bazės yra geresnios, nu nebent tobulint tavo darbą aišku, tada gal ir galima kažką apie įkelimą bent jau man taip atrodo :D:D

Sveikas, ačiū už nuomonę. Man žiauriai patinka kritika, bet ties tavo teiginių, kad serverio mafijos bazės yra geresnės, tikrai drįsčiau abejoti. Nepatingėjau, nulėkiau nufotkint. Realiai net nebuvo ką fotkint, nes po 3-4 objektus bazėeje, tai.. Dabar kas liečia parkingą, tai manau MAFIJOSE tai turi būtį, nemanai, kad mafijos nuo BS ar GS skiriasi(Tvoros, pastatai, jų išsidėstymas, aikštelės ir pnš)??  Plius pasakei, kad patobulinti, tai įdomu kurioje vietoje ką reikėtų keisti?

Kaip turėsiu daugiau laiko, sumapp'insiu GS, kaip mano nuomonę turi skirtis Gaujos nuo Mafijų. Pridedu kelias nuotraukas, nes daugiau nebuvo ko fotkint :D

GUEqNfS.png

0BHABgL.png

Redaguota . Redagavo Stan_Slim

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Stan_Slim parašė:

Sveikas, ačiū už nuomonę. Man žiauriai patinka kritika, bet ties tavo teiginių, kad serverio mafijos bazės yra geresnės, tikrai drįsčiau abejoti. Nepatingėjau, nulėkiau nufotkint. Realiai net nebuvo ką fotkint, nes po 3-4 objektus bazėeje, tai.. Dabar kas liečia parkingą, tai manau MAFIJOSE tai turi būtį, nemanai, kad mafijos nuo BS ar GS skiriasi(Tvoros, pastatai, jų išsidėstymas, aikštelės ir pnš)??

Kaip turėsiu daugiau laiko, sumapp'insiu GS, kaip mano nuomonę turi skirtis Gaujos nuo Mafijų. Pridedu kelias nuotraukas, nes daugiau nebuvo ko fotkint :D

GUEqNfS.png

0BHABgL.png

Objektų skaičius nebūtinai yra kokybė :D

Žinoma nuomonės skiriasi apie mafijas, bet mano manymų tavo pateiktame mapp darbe, tikrai visas vidurys per daug tuščias, atsimink kad bazė vis dėl to nėra dėl įsidarbinimo, gi bus bazės grobimai/žmogaus, tokia lygi vieta būtų visiška nesąmonė :D, senos bazės geros dėl jų pritaikymo, visad yra šonas/medis ar pnš kuris suteikia priedangą, nebūtinai jie būna sumapinti, jei jau jie yra pritaikyti jau yra zjbs :D, manau supranti dėl ko tavo darbas nepatiko :D, bet valanda darbo ir manau savo darbą sutvarkytum nrml.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Asmeniškai nelabai patiko,

Kairėje bazės pusėje - brangi, aukšto lygio vila. Dešinėje bazės pusėje - vos stovintis garažas(?) iš antro pasaulinio karo, konteineriai, gyvenimu nusivylusi sofa ir viena iš tų degančių ir surudyjusių bačkų kurias matai per filmus, kuri skirta benamiams. 

• Liūdnas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Manau RLS'iui šis mapp darbas tikrai netiktu

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.