Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
d0Nt

Versija 3.5.8

Recommended Posts

bsk nesamone jei viska gerai supratau, tai pvz zaideja su bega nusauna, patenka i hp, po tam tikro laiko  atsirades lauke gales paspausti enter ir vel atsirast hp neribotam laikui?

 

siaip tai visumoj neblogai

Redaguota . Redagavo Ridas
bėglys į hp negalės įeit. dabar man rods tas nepadaryta, tai bus kaip buginimas kol kas :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labai geri atnaujinimai, bet su hp kažkaip nlb. Ta prasme jau šnd dirbant man tssg surakinau žmogų ir tas paspaudė enter ir hp atsirado ir tai nevienetinis atvejis šnd, ką tada  daryti?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Labai geri atnaujinimai, bet su hp kažkaip nlb. Ta prasme jau šnd dirbant man tssg surakinau žmogų ir tas paspaudė enter ir hp atsirado ir tai nevienetinis atvejis šnd, ką tada  daryti?

Aukščiau ridas kažkieno komentarą paredagavo ir pasakė , kad kol kas traktuojama kaip buginimas , tai manau i cyt/kenkeju skilti kelt reiktu.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Labai geri atnaujinimai, bet su hp kažkaip nlb. Ta prasme jau šnd dirbant man tssg surakinau žmogų ir tas paspaudė enter ir hp atsirado ir tai nevienetinis atvejis šnd, ką tada  daryti?

 

Su DP sutarėm, kad jei įbėga bėglys į hp, jis surakinamas, sudedamas įtarimas ir /kick.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.