Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Anoniminis papeikimas - Tpaba_Akgandzia

Recommended Posts

 

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Tpaba_Akgandzia
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Forumo globalus moderatorius, čyterių skilties moderatorius
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Visiškas neteisingumas. Turbo_Butch buvo įrašęs Matas_Matt į čheaterių skiltį(ird 4nr) kai įrodymai buvo 48h+ seni ir vaizdo įraše nesigirdėjo jokių kulkų garsų. Nors 2-iose taisyklėse rašo: 5. Įrodymus dėl čyterio galima kelti 24h bėgyje nuo įrodymo padarymo. Praėjus 24 valandom - įrodymai nebegalioja. 15. [new 2018.10.18] Gaudant čyterį t.y. aim'ą/spread'ą, būtina filmuoti kartu su garsu [privalo girdėtis gta sa garsai - kulkos]. Tpaba visiškai nesilaiko taisyklių, kitų žaidėjų įrodymus patvirtina, nors įrodymai seni, o savo Outlaw "draugeliam" įrodymus atmeta, kai įrodymai seni.  Kai Klaudijus_Klaudijuz sukūrė temą, Turbo_Butch čhyt, kai įrodymai buvo 2 sav seni, jis drįso net į čhyt skiltį neatrašyti, jis tiesiog UŽRAKINO TEMĄ taip tikėdamasis išsisukti. Ir Turbo_Butch liko nenubaustas. Jeigu Matui_Matt galiojo senesni įrodymai, tai kodėl Turbo_Butch įrodymai negalioja? (Invisioną įrašė į grubius, nors įrodymai buvo senesni negu 3 mėnėsių) ir daug kitų:)
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
  • Patinka 9
  • Cha Cha 6
  • Pasimetęs (-usi) 2
  • Liūdnas (-a) 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki mieli rls community ožiukai, kuriem žūtbūt reikalingas teisingumas visuose scenarijuose. Matas_Matt gavo baną 11.17, į cheaterius įrašytas buvo sekančią dieną (+24val. intervalas, turbūt matiekos mokytoja žiegždrių profkę baigus ;DddD), buvo kalbėta su DP nariais dėl Mato įrodymų ir viską sutarėm, kad nėra labai itin didelės bėdos, dėl kelių valandų skirtumo. Dabar paimkim Turbo situaciją - pagavo naudojant aim'ą, buvo užblokuotas ir nerašytas į grubius, tačiau, kai Matas gavo ban'ą ir blist'ą dėl įrodymų, kurių galiojimo laikas pasibaigęs 3-4 valandos, itin pasiuto ir nusprendė įkelti Turbo įrodymus į cheat'erius, kurių galiojimo laikas pasibaigęs jau 2+ savaitės :ddd;ddd ta prasme wtf, jauskit skirtumą kur yra 3-4 valandos ir kur 2+ savaitės. (Gal dar pradėkim kelt praeitų metų įrodymus dėl cheat'ų ir kelkim į grubius?). Dėl taisyklių, kaip jau sakiau keliem nepatenkintiem asmenim - jos yra kurtos smecho, jomis vadovautis neprivalau, kai aiškiai yra matomas pažeidimas, t.y. Mato situacija, šios taisyklės naudoti neprivalau, davė vieną kulką ir pradėjai šaudyt visą apkapą ; - d seems legit seniuk, garsas visiškai nereikalingas šioje situacijoje. Taisykles persikursiu, kai sugalvosiu daugiau nei vieną naują taisyklę, o dabar visiškai nematau reikalo jomis visomis vadovautis, gal smechui buvo logiška ši taisyklė, tačiau man ji nekorektiška ir reikalauja pataisymo, tačiau kai norėsiu ją taisyti, tada ir taisysiu, o ja vadovautis neprivalau, nes taisykles kuriu aš ir nevisada privalau jomis vadovautis. (Invisiono įrodymai kiek pamenu net nebuvo įkelti į cheat'erius, tačiau jis bliste atsirado, tad kaltint šioje situacijoje reikia tikrai ne mane.) Peace Matuk, smagių bei neužmirštamų mokslo metų Tau!

  • Patinka 12
  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu mane įkėlėt į grubius, tai tipo Turbo negalit? Nes ale 2sav seni įrd?  O mano +24h ? Jeigu mane patvirtinai, tai ir turėtum turbo nubausti. O kodėl į temą neatsakei?, tiesiog užrakinai?  Jeigu nesutinki su smec taisyklėmis, ir jomis nesilaikai tai kodėl jų neištrynei arba nepakeitei, *nenaudingos* tikrai neištrysiu kai sugalvosiu žymiai daugiau lol, dabar ir eik trint tas taisykles pirmune. Taisyklė, jog įrodymai yra geri, nes nuo mano bano praėjo 24 valandos, nuo turbo praėjo 2sav, b, jeigu mano bano *senus* įrodymus priimat, o turbo ne, nors nesvarbu gi laikas, mane į grubius įrašėt. 

O kur tavo įspėjimas už cbugą ?? 

Redaguota . Redagavo Matas_Matt
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Matas_Matt parašė:

Jeigu mane įkėlėt į grubius, tai tipo Turbo negalit? Nes ale 2sav seni įrd?  O mano +24h ? Jeigu mane patvirtinai, tai ir turėtum turbo nubausti. O kodėl į temą neatsakei?, tiesiog užrakinai?  Jeigu nesutinki su smec taisyklėmis, ir jomis nesilaikai tai kodėl jų neištrynei arba nepakeitei, *nenaudingos* tikrai neištrysiu kai sugalvosiu žymiai daugiau lol, dabar ir eik trint tas taisykles pirmune. Taisyklė, jog įrodymai yra geri, nes nuo mano bano praėjo 24 valandos, nuo turbo praėjo 2sav, b, jeigu mano bano *senus* įrodymus priimat, o turbo ne, nors nesvarbu gi laikas, mane į grubius įrašėt. 

O kur tavo įspėjimas už cbugą ?? 

Tavo įrd - praėjo kelias val, dėl pasitarimo su dp nariais, Turbo įkelimas į čyt skiltį - buvo eilinis apsiverkusio penktoko kerštas, įrd 2sav. pasenę, kas tau dar neaišku? Pabandyk į situaciją pažiūrėt iš šalies, suprasi kaip juokingai atrodai.

Redaguota . Redagavo Andrius_Crazy
  • Patinka 7
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Matas_Matt parašė:

Jeigu mane įkėlėt į grubius, tai tipo Turbo negalit? Nes ale 2sav seni įrd?  O mano +24h ? Jeigu mane patvirtinai, tai ir turėtum turbo nubausti. O kodėl į temą neatsakei?, tiesiog užrakinai?  Jeigu nesutinki su smec taisyklėmis, ir jomis nesilaikai tai kodėl jų neištrynei arba nepakeitei, *nenaudingos* tikrai neištrysiu kai sugalvosiu žymiai daugiau lol, dabar ir eik trint tas taisykles pirmune. Taisyklė, jog įrodymai yra geri, nes nuo mano bano praėjo 24 valandos, nuo turbo praėjo 2sav, b, jeigu mano bano *senus* įrodymus priimat, o turbo ne, nors nesvarbu gi laikas, mane į grubius įrašėt. 

O kur tavo įspėjimas už cbugą ?? 

 

Vanduo čia tavo nuoskaudos, jeigu jautiesi nuskriaustas tai nebesijausk.

 

Smith_Juozas / Luis_Fonsi | Nekartą jau gavęs 9999lbaną, pastovus čytinimas įvairių paskirų, ant kenkimas komandai. Cya. | 2018.11.24 

  • Esu gavęs viena kart 9999h lban ir tą xu*j paimioš už ką.
  • Ant main neesu gavęs teisėto ban už čytinimą. Nepaslaptis, kad su Luisu esu gavęs berots X3 kart ir visi buvo konkretūs(btw paskutinis gautas ban'as ~2sav. atgal nuo darbartinio įrašymo į blist.). Čytinimas nesutrukdė Costello tapt DP, taigi? >[>ĮRD<]<...
  • Kenkimas komandai? Yep trukdau Tpabai laikyt 100%, sorry nebepasikartos.
  • Grubių pažeidėjų saugykloj/archyve nematau įrodymų už ką konkrečiai buvau įtrauktas į RAUDONĄ BLIST'Ą.
  • Tpaba yra gavęs kokį ~5 ban'us už cbugą, tiesa patys kalti, kad neviešinom tam tikru momentu.

Apibrendrinus, viskas yra p*, tik juokingas tas filtras, kad žaidėjams pritaiko dviejų savaičių ar net puses metų senumo įrodymus, o komandos nariams nieko nebepasakysi po "24val. pasibaigus įrodymu galiojimui."

  • Patinka 6
  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Smith_Juozas parašė:

 

Vanduo čia tavo nuoskaudos, jeigu jautiesi nuskriaustas tai nebesijausk.

 

Smith_Juozas / Luis_Fonsi | Nekartą jau gavęs 9999lbaną, pastovus čytinimas įvairių paskirų, ant kenkimas komandai. Cya. | 2018.11.24 

  • Esu gavęs viena kart 9999h lban ir tą xu*j paimioš už ką.
  • Ant main neesu gavęs teisėto ban už čytinimą. Nepaslaptis, kad su Luisu esu gavęs berots X3 kart ir visi buvo konkretūs(btw paskutinis gautas ban'as ~2sav. atgal nuo darbartinio įrašymo į blist.). Čytinimas nesutrukdė Costello tapt DP, taigi? >[>ĮRD<]<...
  • Kenkimas komandai? Yep trukdau Tpabai laikyt 100%, sorry nebepasikartos.
  • Grubių pažeidėjų saugykloj/archyve nematau įrodymų už ką konkrečiai buvau įtrauktas į RAUDONĄ BLIST'Ą.
  • Tpaba yra gavęs kokį ~5 ban'us už cbugą, tiesa patys kalti, kad neviešinom tam tikru momentu.

Apibrendrinus, viskas yra p*, tik juokingas tas filtras, kad žaidėjams pritaiko dviejų savaičių ar net puses metų senumo įrodymus, o komandos nariams nieko nebepasakysi po "24val. pasibaigus įrodymu galiojimui."

9006b89edb9ff80822be50c7d325c720741.png

Gerai tu čia varai

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Jason_Costello parašė:

9006b89edb9ff80822be50c7d325c720741.png

Gerai tu čia varai

persipjauk venas ir ant sienos tapati parašyk 

*nesutrukdė rašosi čigonėli

Redaguota . Redagavo Smith_Juozas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Smith_Juozas parašė:

persipjauk venas ir ant sienos tapatį parašyk 

mmm, aš šokiruotas. Turbūt reikia taip ir padaryti

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tpaba pasiteisino. Poros valandų intervalas nelygus dviems savaitėms, kaip tamstos papeikimas Turbo. BET, Tpabos argumentai, jog "taisykles kureu ne as tai kam man ce ju laikytis" yra visiškai neteisingos ir nelogiškos, tad skilties moderatorius turi iki penktadienio 20h sukurti savo informacijos temą, su savo taisyklėmis, kurių ir laikysis. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.