Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Nobody_Ellse

Nobody kurs filmą?????????

Recommended Posts

Nobody_Ellse    198

Nobody kurs filmąąąąąąąąąą???????????????

Taigi sugalvojau šiandien pradėti kurti filmą apie kai ką. Gal suprasite iš trailerio. Bet iškart dauguma žmonių sakys kad nukopijavau įdėja kurt filma/seriala nuo kba ir t.t. Bet actually kai jis į /c parašė gal kas turit vilą paskolint filmavimui aš jau buvau 2.5h (gal daugiau) į senarijaus rašymą. Taip pat į šį filmą bus įtraukta gan daug serverio žaidėjų, kadangi daugumos prašysiu įgarsinti filmo personažus ir pagal finansines galimybes atsidėkosiu jiems už tai (idk žiesim pagal biudžeta xd). O filmas turbūt truks nuo 20min iki 1h. Tai stengsiuosi nuo pat jo pradžios jus įtraukti į jį.  Tai gal šis treileris ne koks, bet vistiek jį išleidžiu, o kalbant apie filmo pavadinimą jo dar kolkas neturiu. *DAUGUMA KLIPŲ NEBUS PANAUDOTA ORGINALIAME FILME, ŠIS TREILERIS SKIRTAS ŽMONĖMS PARODYTI APIE KĄ JIS BUS* *TIKĖTINAS FILMO IŠLEIDIMAS PER ŠIŲ METŲ KALĖDAS*

Dėkui: @Tipo_Kiskis, @Ned_Nike, @Jonas_Gargalyne. (už keleta klipų šiam traileriui)

Traileris:

• Patinka 5

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Traileris, kaip ir sakei ne koks, atrodo kaip eilinis penktoko nufilmuotas klipukas. Šiaip įdomi mintis, tik reikėtų daugiau modifikacijų, jog gražiau viskas, nes įdomu kas žiurėtų 20-60min. klipą, kai robloxas gražiau atrodo

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Nobody_Ellse    198
13 minutes ago, Damon_Wright parašė:

Traileris, kaip ir sakei ne koks, atrodo kaip eilinis penktoko nufilmuotas klipukas. Šiaip įdomi mintis, tik reikėtų daugiau modifikacijų, jog gražiau viskas, nes įdomu kas žiurėtų 20-60min. klipą, kai robloxas gražiau atrodo

Traileri padariau labai greitai į jį neįdėjau daug darbo, kadangi jis buvo tiesiog skirtas temai ir toks užsibrėžimas man jog reiks šį filmuką užbaigt, o ne palikt jį kaip dauguma projektų almost done. Dėl modifikacijų dar žiesiu. Tokiu dalyku kaip enb ar žiauriai HQ tekstūru nelabai galiu tūrėt dėl medinio kompiuterio.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
The_Smecher    903

Pati pradžia atrodė laaaabai intresting, o poto only drift, bet žėsim kaip čia kas bus, smagu, kad kuo toliau, to daugiau vfxeriu atsiranda, gl

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Nobody_Ellse    198
53 minutes ago, The_Smecher parašė:

Pati pradžia atrodė laaaabai intresting, o poto only drift, bet žėsim kaip čia kas bus, smagu, kad kuo toliau, to daugiau vfxeriu atsiranda, gl

Pradžios klipas bus tik vienintelis iš viso trailerio kuris bus naudojamas pačiame filme. Bet jis pac buvo padarytas per kelias minutes. Pačiame filme viskam bus įdėta labai daug darbo. Pradžios klipas bus irgi perfilmuotas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Nobody_Ellse    198
48 minutes ago, Mathew_Hardy parašė:

Laukiu nesulaukiu kada išeis , ir ar galėtum paskolinti ta bmw modą?:P

Nenoriu užskubėt jį darant. Noriu padaryti viska perfect. Šiuo metu senarijus yra 65% done. Tiesiog kai parašiau šią temą galvojau jog viskas eis labai lengvai ir t.t. ir kad man užteks mėnesio viską padaryt. Bet norint viską apdirbt ir t.t. negalima skubėt. Dėl modo primink žaidime.

Redaguota . Redagavo Nobody_Ellse

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
50 minutes ago, Nobody_Ellse parašė:

Nenoriu užskubėt jį darant. Noriu padaryti viska perfect. Šiuo metu senarijus yra 65% done. Tiesiog kai parašiau šią temą galvojau jog viskas eis labai lengvai ir t.t. ir kad man užteks mėnesio viską padaryt. Bet norint viską apdirbt ir t.t. negalima skubėt. Dėl modo primink žaidime.

Gal reik kaskadininko į filmą ? Turiu daug darbo patirties

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Justas_Kba    450

viskas kaip ir normaliai, tik trūksta special effektų, bent jau man asmeniškai. Modas banalus, o įdėja tikrai gera!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.