Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jack_Benneton

Papeikimas Mantas_Sviderskas

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Mantas_Sviderskas
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Administracijos priežiūra
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Free lban
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 
     https://imgur.com/a/rIi2Y2M
Redaguota . Redagavo Jack_Benneton
  • Patinka 11
  • Dėkingas (-a) 4
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Video su 1080p60 žiūrėjai? 

 

Maniau, kad tu kaip ir patyręs serveryje, bet klydau SAMP žaidimas yra senas btw, o rls irgi nepernaujausios sistemos, per video puikiai matos kaip padarau pzu pajudinau kursoriu, aj jo gi as esu griukses bff ir moku editint video,  nu neisidirbinėk ir priimk kaltę, kad padarei klaidą, neapmastęs visos situacijos, pateikiau video kaip viskas buvo, nes galvojau f8 nespėjau paspaust, ne vistiek bandai irodynėt savo, puikiai matai - jis yra afk ant kelio taip? taip buuuummmm grįžta ar kažkas panašaus ir mane išmeta į tą screeną, tada aš nebepažiūriu ir jį kickinu

krč tng čia rašyt puikiai irodymuose matos kaip viskas buvo, ir, kad jis poto skrido i hp 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dw šwidi atsisveikink su pareigom!!ą

 

Juokinga yra tai, kad padarius pzu - ypač pagrindiniam miesto centre, nespėja dažniausiai užkrauti visų žmonių, objektų per pora sekundžių. Tavo video aiškiai matosi, jog po poros sekundžių, tave išmeta į šį screen:

vnFOmZX.png

 

O tai reiškia, jog žaidėjas kažkur išsiteleportavo/įlindo į pzu arba tau nespėjo pakrauti jo daromų veiksmų, o kaip dėl kickooo? Paveluotas jis? Žaidėjas grįžo, o neužsibuvo AFK, kas yra traktuojama kaip free kick.

 

Kaip ir pats sakei:

prieš 3 valandų, Jack_Benneton parašė:

puikiai matai - jis yra afk ant kelio taip? taip buuuummmm grįžta ar kažkas panašaus ir mane išmeta į tą screeną, tada aš nebepažiūriu ir jį kickinu

 

Čia yra tavo kaltė, jog tu nebeĮSITIKINAI ar jis yra AFK ir atlikai skubotus veiksmus.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, The_Smecher parašė:

Dw šwidi atsisveikink su pareigom!!ą

 

Juokinga yra tai, kad padarius pzu - ypač pagrindiniam miesto centre, nespėja dažniausiai užkrauti visų žmonių, objektų per pora sekundžių. Tavo video aiškiai matosi, jog po poros sekundžių, tave išmeta į šį screen:

vnFOmZX.png

 

O tai reiškia, jog žaidėjas kažkur išsiteleportavo/įlindo į pzu arba tau nespėjo pakrauti jo daromų veiksmų, o kaip dėl kickooo? Paveluotas jis? Žaidėjas grįžo, o neužsibuvo AFK, kas yra traktuojama kaip free kick.

 

Kaip ir pats sakei:

 

Čia yra tavo kaltė, jog tu nebeĮSITIKINAI ar jis yra AFK ir atlikai skubotus veiksmus.

Parašei tai, kas jau buvo visiems aišku, banas yra už įrodymų padirbinėjimą, tai gali net nesvaigt su ''čia yra tavo kaltė''

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, The_Smecher parašė:

 

Čia yra tavo kaltė, jog tu nebeĮSITIKINAI ar jis yra AFK ir atlikai skubotus veiksmus.

 

Kalbant apie skubotus veiksmus... Negalvoji, kad banas už įrd  klastojimą irgi truputį skubotas ??

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.