Tom_White

Cosa Nostra perima naujasis jos lyderis!

Recommended Posts

Tom_White    1.503

charlie brown snow GIF

 

Niūrūs rinkimai niūrų vakarą.

 

Loterijos dalyvių išpažintis:

 

Mantas_Cassilas – Turbūt pats pajautei, kad klaidų labai daug. Idėjos - stoopid (#free69). Jų motyvas "imtu rimčiau žiūrėti į jiems paskirtas užduotis ir gebėtu išsikapstyti iš ekstremalių bei napavidėtinu situacijų" nėra logiškas, kai originali maišo nešimo užduotis bus plaukti vandeniu. Jeigu žmogų paleistum vieną tpsf su maišu, ir jis turėtu realią ekstremalią situaciją ir prizą: padėt maišą - gaut pavą arba pralaimėt grobimą - būt išmestas, va čia sakyčiau tikrai pasižiūrėtum ar moka išsikapstyti iš nepavydėtinų situacijų. O dabar, važiuojant su taxu ir maišu net nesukeltu įdomumo:/ Dar vienas minusas, kad esi nesenai grįžęs po to, kai gavai ~3 admin papeikimus, ir tiesiog dingai. Norėčiau pamatyt tave daugiau žaidžiant ir įsitikint, kad nedingsi vėl. Tęsiant, pradžioje mini, kad rašai motyvacinį laišką, nors visa tai buvo tiesiog klausimas - atsakymas, klausimas - atsakymas, visai kaip anoniminės anketos mokykloje dėl valgykloj dalijamo maisto kokybės. Viskas turi būti rišlus tekstas. 

 

Feat_Thompson - Kodėl anketoje nepaminėjai savo paskutiniojo posto, t.y., Rusų Mafijos pavaduotojo? Ai jo, gal dėl to, kad nušalintas buvai už neaktyvumą? Tai nėra didelis pliusas. Supranti apie mafijas turbūt daugiausia, negu visi esantys kandidatai, kaip sakant esi ragavęs įvairių prieskonių per savo karjerą RLS'e. Tik žinai, būnant tokiu patyrusiu žaidėjų, kuris yra užsitarnavęs pagarbą iš senbuvių, tikrai nesitikėjau, kad nebeskiri kas yra neleistina, nelegali programa ir originalaus žaidimo galimybės. Arba kaip nesusilaikai nuo komentarų forumuose. Wtf, tigi tau nebe 12. 

 

I2mmgjH.png

 

Aurimas_Pečiulaitis – Buvai ką tik FTB direktorius, kol nepradėjo DP komanda ragint pavaduotojus daryt atrankų, buvo 14/20. Paklausus TPV, kitų direktorių, darbuotojų visi pasakė, kad visiškai apleidai firmą, bet pradėjus kalbėti su tavim, iškarto situacija apsivertė. Keista strategija buvo neigti viską kas sakoma, ir įsikandus kartoti savo tiesą. Neskaitant to, dėl tavęs krito visas RM vardas, kai vietoj grobimų tiesiog buvo paimama kažkokia pinigų suma, žmogus įmetamas į narvą dėl pasiekimo ir iškickinamas. Jums tai atrodė viskas normalu, DP komandai tai atrodo žemiausias lygis, kokį gali pasiekti MAFIJA.

ta

Matas_Rap – Kaip įmanoma turėti 18 metų ir tuo pačiu metu „eina“ 19?xD Smagu buvo skaityt tavo pristatymą, kad esi draugiškas ir linksmas, nors vos prieš pora dienų gavai rudens „Pikčiausio“ ts3 vartotojo nominacijąxd. O šiaip trumpai tariant, kodėl nepaminėjai, kad nesenai buvai nušalintas nuo direktoriaus, už nepagarbą Rls komandai? Arba nušalintas nuo pavaduotojo posto už visiškai neaktyvumą?

 

vnj568W.png

-

GPjUJUN.png

 

Aimo_Brolis – su savo kita paskyra turi 3 blistus už čytinimą. Nesu ekspertas, bet manau, tai neprideda daug taškų pildant į direktoriaus postą. Nors anketa buvo paprasta, trumpa ir sausa, idėjos skambėjo neblogai, mąstai įdomiai, būtų tikrai įdomu pamatyti tai žaidime, bet šiuo metu sakom tau ne.

 

Realiai galvojom, kad sulauksim stiprių kandidatų, stiprių idėjų ir stiprios mafijos, kurios dabar taip trūksta RLSui. Pasirodo klydom. Ypač keista tai, kad pildo asmenys, kurie nėra nepasišikę būnant direktoriumi, bet vistiek rašo, kad viskas buvo tip top, muo, volia. Labai rimtai svarstėme antrąjį kandidatą, bet po jo "požiūrio" į visišką ne čytą, natūralų gta dalyką - pliusiuką, pasidarė labai liūdna. Ką, vėl prasideda tie laikai, kad spreadas buvo laikomas privalomu, kaip keybinderis, o pliusiukas legali modifikacija, be kurios negalima net prisijungti? Dam m8. Antrasis asmuo, kuris neatkrito dėl savo padarytų šudų ankščiau, buvo pirmasis kandidatas. Labai abejojome tuo, kadangi žmogus yra nesenai grįžęs į serverį, bet kiek pats asmeniškai pastebėjau - jis nusiteikęs rimtai pasirodyti serveryje, turbūt ištaisyti senas klaidas ir užsidirbti naują vardą? Tikiuosi taip ir bus, o dabar Sveikinu!!

 

 

 

tai kas drk wtf nejesna kazkaip bet reik parasyt sveikinu px kad nzn kas drk

  • Patinka 6
  • Pasimetęs(-usi) 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Tom_White    1.503
Dabar, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Tu bent pats supranti ką čia parašei? XD 

 

Svejkinu naująjį drk? XD

Kairiojo smegenų pusrutulio užtenka perskaityt ir suprast

  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lukas_Zip    91

C

prieš 2 valandų, Tom_White parašė:

Kairiojo smegenų pusrutulio užtenka perskaityt ir suprast

Cassilas mano manymų ;)

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.