Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
The_Smecher

Tpaba_Akgandzia ???

Recommended Posts

2 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Nava prasideda papeikimai... Gėda Smecheri.. Juk jam tai naujos pareigos, tu budamas metus laiko ar kiek čyt priž ir gi klaidu darei, o jis tik 1mėn, tavo vietoje užuot rašes ppk bandyčiau jam pagelbėti, patarti,  jeigu neišeis kreiptis į Ridą, bet rašyt ppk, kai tikslas nuverst dėl zonų kažkaip žema.. Bet turim ką turim.

Pirma karta su tavimi sutinku +rep po limito

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, The_Smecher parašė:

Tavo žiniai jis seniau projekte buvo užėmęs tokias pat pareigas kaip Ridas užima dabar, skirtumas tarp Rido ir Tpabaos tuomet- Tpaba supiso visą forumą, manau tie kurie žaidžia iš seniau, prisimins tai. Jei nežinai detalios situacijos, nerašyk "kas būtų jeigu būtų"

Tai tik mano asmeninė nuomomė, prašau neįsižeisti, bet visada yra kitas kelias nei nuvertimas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, The_Smecher parašė:

Tavo žiniai jis seniau projekte buvo užėmęs tokias pat pareigas kaip Ridas užima dabar, skirtumas tarp Rido ir Tpabaos tuomet- Tpaba supiso visą forumą, manau tie kurie žaidžia iš seniau, prisimins tai. Jei nežinai detalios situacijos, nerašyk "kas būtų jeigu būtų"

Matomai Neon lenda jau i sikna Tpabai nes danke drk nebeliks o reiks kazkur eiti :DD

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Erlandas_Kileris parašė:

Matomai Neon lenda jau i sikna Tpabai nes danke drk nebeliks o reiks kazkur eiti :DD

Tavo žiniai sėdžiu su -7k mafiju/gauju xp, tai nlb žinau kur aš pas jį eisiu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Erlandas_Kileris parašė:

Matomai Neon lenda jau i sikna Tpabai nes danke drk nebeliks o reiks kazkur eiti :DD

Teisinguolis atsirado? Pavydi, kad neonas apart tavęs gavo pav? Apgailėtina...

Įdomu kas kam į šikną lendą ??!!!

Nemąstai bičiuli.

Atsakyk i admin papeikimą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Satan_Night parašė:

xD bet tu negalvoji jog vienu gs irdm priima o tb ne?:D

NENEENENE ČIA NETIKRA, TPABA NEPRIIMA TB ĮRD, atsimerk.
 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Tai tik mano asmeninė nuomomė, prašau neįsižeisti, bet visada yra kitas kelias nei nuvertimas.

By the way tavo žiniai. Į tokias pareigas pretenduoti gali ne kiekvienas. Į jas pretenduoja tik išmanantis žaidėjas. Čia ne moderatorius, ar serverio prižiūrėtojas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

NENEENENE ČIA NETIKRA, TPABA NEPRIIMA TB ĮRD, atsimerk.
 

O jezz betkokius irdm priima viskas čia tipo ok ane?nesme jog nieko nenaudojau vistiek čytas,hmm jesni karoč

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Mantas_Cassilas parašė:

Teisinguolis atsirado? Pavydi, kad neonas apart tavęs gavo pav? Apgailėtina...

Įdomu kas kam į šikną lendą ??!!!

Nemąstai bičiuli.

Atsakyk i admin papeikimą.

Man vos atejus buvo pasakyta kad negausiu del mic xd nesijaudink jokie postai manes nedomina ir nedomins :) p.s nuo pat pirmu dienu ejau uz tssg nuo siknos laiku ir visi tai zino senesni zaidejai kad esu rakstis subinej mafijoms gaujoms ir busiu xd niekad ju nemegau ir nemegsiu

Redaguota . Redagavo Erlandas_Kileris

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Erlandas_Kileris parašė:

Man vos atejus buvo pasakyta kad negausiu del mic xd nesijaudink jokie postai manes nedomina ir nedomins :) p.s nuo pat pirmu dienu ejau uz tssg nuo siknos laiku ir visi tai zino senesni zaidejai kad esu rakstis subinej mafijoms gaujoms ir busiu xd niekad ju nemegau ir nemegsiu

Niekada nesakyk niekada (cycle)

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vikarijus_Finger parašė:

Niekada nesakyk niekada (cycle)

O as pasakysiu nera noro net bandyt jokio posto imti zaisti su tais frm ne dq xd o su gaujom mafijom irgi :) nuo servo pradzios kariauju su jeis xd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Povilas_Durasel parašė:

Kas ten sakoma apie pasenusius įrodymus? 

https://imgur.com/a/hgV5wiv

Redaguoju, kad matytumet kada buvo darytos foto 

Įrd į čyterius įkelti 2018-12-04 10:29, nufilmuoti 2018-12-03 23:00, taisyklės teigia kad įrodymai turi būti nepasenę 24h, apie čyterių skilties prižiūrėtojo sprendimo trukmę niekas neaprašyta. O kad temoj nebuvo parašyta "ČYTERIS POVILAS_DURASEL", nieko nekeičia, įrodymai įkelti nepasenę, tai ir yra geri.
 

 

3 minutes ago, Erlandas_Kileris parašė:

Man vos atejus buvo pasakyta kad negausiu del mic xd nejaudink jokie postai manes nedomi :) p.s nuo pat pirmu dienu ejau uz tssg nuo siknos laiku ir visi tai zino senesni zaidejai kad esu rakstis subinej mafijoms gaujoms ir busiu xd niekad ju nemegau ir nemegsiu

Net nekomentuosiu ;DDD tu rakštis? More like 18-metis 12-mečio prote, apie mafijas net nepisk proto, visą laiką tu juose dirbai ir buvai įkyrus af.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Įrd į čyterius įkelti 2018-12-04 10:29, nufilmuoti 2018-12-03 23:00, taisyklės teigia kad įrodymai turi būti nepasenę 24h, apie čyterių skilties prižiūrėtojo sprendimo trukmę niekas neaprašyta. O kad temoj nebuvo parašyta "ČYTERIS POVILAS_DURASEL", nieko nekeičia, įrodymai įkelti nepasenę, tai ir yra geri.
 

 

Net nekomentuosiu ;DDD tu rakštis? More like 18-metis 12-mečio prote, apie mafijas net nepisk proto, visą laiką tu juose dirbai ir buvai įkyrus af.

as buvau visa laika mafijose ? Nusisneki obere laikais biski pabuvau ir tiek xdd. O del proto jei butum kazkiek pats protingesnis nesureiksmintum taip zaidimu xddd net graudu. Kai pazinosi real tada ir kalbek kazkan o dabar daryk snuki

Redaguota . Redagavo Erlandas_Kileris

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Erlandas_Kileris parašė:

p.s nuo pat pirmu dienu ejau uz tssg nuo siknos laiku ir visi tai zino

 

Dabar, Erlandas_Kileris parašė:

Nusisneki obere laikais biski pabuvau ir tiek xdd. 

Say no more

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Erlandas_Kileris parašė:

as buvau visa laika mafijose ? Nusisneki obere laikais biski pabuvau ir tiek xdd. O del proto jei butum kazkiek pats protingesnis nesureiksmintum taip zaidimu xddd net graudu

Aij tu gal tiesiog patylėk.

  • Patinka 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

xdd kartais atrodo jog geriau koks naujokas gaujoj pasimtu direktoriu,turbut ir tas sugebetu idomesni ir SVARESNI veiksma gaujose padaryt. Atsimenu dirbau pas Black_Devil gs ir berods buvo Povilas_Lietuvis tb drk,sitie du ciuvai visiskai beveik be patirties ateje i gauju bosus sukure idomesni veiksma.. Per mano zaidimo metus(nuo 2015) vienintelis kartas kada nesigailiu atejes i gaujas. Paskutini karta gaujose esu buves pas Corleone kai bv tb bosu,nuo to karto nei kojos nezengiu i gaujas. Tiesiog dabar yra taip,kad jeigu nefilmuoji visos zonos ir gauni bana - dideli tikimybe jog busi neatblokuotas(o jei kompai neisnes filmavimo tada gali per kita acc doneit saudytis). Jauciu siuo metu gaujose didesne itampa yra kaip nuverst priesingos gaujos drk,negu kokia zona laimet. Seniau gaujiniai dziaugdavos killa gave,o dabar dziaugias pagave kazka su spreadu arba aimu =d.Nesu nei uz viena puse,nieko nei pries tb nei pries gs neturiu,bet jus kaip projekto senbuviai galetumet TIKRAI geresni veiksma padaryt gaujose. Va ce mano atsakymas Smecai,kode neinu i gaujas @The_Smecher

Redaguota . Redagavo Justas_Ses

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dramos dėl žaidimo... Eikit nuo to kompo lauk, susirašykit su draugais eikit išgerkit ir palikit lauk tuos sampus ir visą kitą... Nebus nei blogų nei gerų moderatorių ar ko ten... P.s jeigu gersit parašykit man a tai seniai gerklės nešlapdines:) 

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Justas_Ses parašė:

xdd kartais atrodo jog geriau koks naujokas gaujoj pasimtu direktoriu,turbut ir tas sugebetu idomesni ir SVARESNI veiksma gaujose padaryt. Atsimenu dirbau pas Black_Devil gs ir berods buvo Povilas_Lietuvis tb drk,sitie du ciuvai visiskai beveik be patirties ateje i gauju bosus sukure idomesni veiksma.. Per mano zaidimo metus(nuo 2015) vienintelis kartas kada nesigailiu atejes i gaujas. Paskutini karta gaujose esu buves pas Corleone kai bv tb bosu,nuo to karto nei kojos nezengiu i gaujas. Tiesiog dabar yra taip,kad jeigu nefilmuoji visos zonos ir gauni bana - dideli tikimybe jog busi neatblokuotas(o jei kompai neisnes filmavimo tada gali per kita acc doneit saudytis). Jauciu siuo metu gaujose didesne itampa yra kaip nuverst priesingos gaujos drk,negu kokia zona laimet. Seniau gaujiniai dziaugdavos killa gave,o dabar dziaugias pagave kazka su spreadu arba aimu =d.Nesu nei uz viena puse,nieko nei pries tb nei pries gs neturiu,bet jus kaip projekto senbuviai galetumet TIKRAI geresni veiksma padaryt gaujose. Va ce mano atsakymas Smecai,kode neinu i gaujas @The_Smecher

Veiksmas gaujuose yra RLS istorija. Prisijungia abėjų gaujų 15+on, bet žinoma kaip ir sakei, svarbiausia pagaut kažką čytinant ar įšaut free baną, kad paimtum zoną.

LAST MAN STANDING rls gamemode.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Justas_Ses parašė:

xdd kartais atrodo jog geriau koks naujokas gaujoj pasimtu direktoriu,turbut ir tas sugebetu idomesni ir SVARESNI veiksma gaujose padaryt. Atsimenu dirbau pas Black_Devil gs ir berods buvo Povilas_Lietuvis tb drk,sitie du ciuvai visiskai beveik be patirties ateje i gauju bosus sukure idomesni veiksma.. Per mano zaidimo metus(nuo 2015) vienintelis kartas kada nesigailiu atejes i gaujas. Paskutini karta gaujose esu buves pas Corleone kai bv tb bosu,nuo to karto nei kojos nezengiu i gaujas. Tiesiog dabar yra taip,kad jeigu nefilmuoji visos zonos ir gauni bana - dideli tikimybe jog busi neatblokuotas(o jei kompai neisnes filmavimo tada gali per kita acc doneit saudytis). Jauciu siuo metu gaujose didesne itampa yra kaip nuverst priesingos gaujos drk,negu kokia zona laimet. Seniau gaujiniai dziaugdavos killa gave,o dabar dziaugias pagave kazka su spreadu arba aimu =d.Nesu nei uz viena puse,nieko nei pries tb nei pries gs neturiu,bet jus kaip projekto senbuviai galetumet TIKRAI geresni veiksma padaryt gaujose. Va ce mano atsakymas Smecai,kode neinu i gaujas @The_Smecher

tu mane į draugus priimk ir atrašyk :/

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.