Tom_White

Naujasis FTB firmos direktorius!

Recommended Posts

Tom_White    1.503

fbi fbifam GIF by CBS

Kol visi įtemptai sprendžia Tpabos papeikimą, ginčijasi dėl zonų ir šališkumų, aš vienas kaip daunas sėdžiu ir rašau FTB analizę XDD Tai va, direktorių rinkau kartu su esamu TPV (Danke), bet galutinį sprendimą priėmiau pats, nes nebuvo lengvas atvejis. Realiai gan džiaugiuosi, kad gaunu progą paanalizuot tikrai giliai kandidatus, atsižvelgdamas į jų ateities galimybes, grėsmes. Atsiprašau, kad analizė taip vėlai, bet artėja man sesijos, todėl turbūt didžiąją dalį anketų rašymo perims mano kolegos. 

Taisyklių pažeidėjai:

Invision_Power - "Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo. Nuo paskutinio gauto forumo įspėjimo privalo praeiti bent savaitė, priešingu atveju kandidatūra atmetama. "

Ul6OjuA.png

Atmesti kandidatai:

Pitbull_Terjeras – anketa labai silpna, esi šiuo metu įkeltas į čyterius. Nesakau, kad čytinai, bet norint užimti direktoriaus pareigas būtų nuostabu turėti gerą internetą ir kompiuterį. Tai nėra būtina, bet labai labai didelis pliusas. Tavo požiūris, kad nesi pasiruošęs direktoriui, nėra užtikrintas argumentas rinkimuose. Geriau pasiimk kokį teisėsaugos pavaduotoją ir įrodyk sau, kad esi pasiruošęs užimti tokias rimtas pareigas. Šiuose rinkimuose tave nukovė stipresni kandidatai.

Eligijus_Nike – Mini, kad esi puikiai pasiruošęs užimti teisėsaugos direktoriaus pareigas, bet kodėl? Neįtikina manęs ta viena eilutė, todėl nebijok išsiplėst. Idėjos nepridavė pliusų, strategijos tokios yra labai dažnai matomos žaidime, ir kad jos veiktu – reiktu labai daug atidirbti su kiekvienu teisėsaugininku. Kiekvienas turi žinoti kada ir kur ką deda, o dabar matau iš tavęs tik tekstą, kadangi žaidime būdamas Policijos pavaduotoju tu to visiškai nedarai, ir nesijaučia jokio vadovavimo TS‘e iš tavo pusės. Daug išsikėlei tikslų, bet neparašai kaip jų sieksi. Rinkdamas direktorių aš labai rizikuoju, nes nežinau kaip bus, todėl jeigu rašysi konkrečiai, detaliai aprašydamas kiekvieną dalyką – parodysi, kad pats supranti ką ir kaip darysi, o tai didelis pliusas. Šiuo metu sakom ne.

Edvinas_Neon – fun fact, su savo buvusia paskyra turėjai 12 parašytų admin papeikimų, ir 2 čyterio anketas (VIENAME PAGE ČIA TIKXD). Buvai svarstytas DP narių dėl perėmimo FTB direktoriaus pareigų iš Dankės, ir kaip žinai, rezultatas buvo 1 už, 2 prieš. Naujokų integracija labai cool idėja, kurią mano nuomone turėtu naudoti kiekvienas direktorius bei pavaduotojas, o galbūt atskiras darbuotojas? Bet kita vertus, liūdna, kad idėjos sudarė 70proc anketos, nebuvo kitų punktų išsamiai aprašytų. Kadangi nesi buvęs direktoriumi, man reikia įsitikinti, kad tu supranti apie šias pareigas, o tu man tai turi įrodyti savo anketoje. Dabar aš tik mačiau, kad turi gerą suvokimą apie teisėsaugos minusus, tai padėtu TPV stiprinti teisėsaugą, bet ar tai padarytu tave stipriu direktoriumi? Nežinau. Kitą kartą atsakyk papildomus klausimus, jie sudaro labaaai daug pliuso!

Kandidatai:

Karolis_Ispanas ar Deividas_Whaitas. Abiejų kandidatų anketos buvo labai stiprios, idėjos taip pat labai patiko. Jie abu tarsi eina koja kojon. Žiūrint iš veiklos žaidime, Karolis yra ne kartą buvęs direktoriumi, kartą net TPV pavaduotoju. Patirties bagažą turi nemažą, tuo metu Deividas nėra buvęs direktoriumi ar TPV. Atrodo minusas, bet man tai sudarė įdomesnes galimybes jam. Požiūris į direktorių yra labai rimtas, taip pat kaip ir požiūris į dabar einančias pareigas. Karolis parodė save ir savo galimybes būdamas teisėsaugos pareigose, Deividas tam progos dar neturėjo. Galbūt tai pats laikas įleisti naują žuvį į teisėsaugos valdžios vandenis? Dedame į jį dideles viltis, ir sveikiname Deividą tapus naujuoju FTB direktoriumi! Jam neišbuvus direktoriumi 14 dienų, jo pareigas perims Karolis.

Direktorių Priežiūros komanda.

• Patinka 3

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Justas_Ses    155

aciu dievui... nebebus kas armijos kanale leis vokisku repu. Sveikinimai Whaitai,buvo garbe su tavim tarnauti(theft)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu!!! Linkiu sėkmės poste. P.S ten buvo King_Vegeta, o dabar Edvinas_Neon pakeičiau ne tik paskyra, bet ir požiūrį į viska!!!!

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    1.503
4 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Sveikinu!!! Linkiu sėkmės poste. P.S ten buvo King_Vegeta, o dabar Edvinas_Neon pakeičiau ne tik paskyra, bet ir požiūrį į viska!!!!

@Ridas ze visai kaip juozas agi 

• Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.