Ugnius_Rycka

Emigracija

Recommended Posts

 1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Ugnius_Rycka
 2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Prieš beveik metus, tačiau buvau metęs žaisti SA-MP'ą, dabar vėl kilo noras žaist.
 3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Tiesiog paprastas žaidėjas, nieko įdomaus.
 4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš snarglyno, renkuosi šį serverį vien dėl jo žaidėjų.
 5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Pakvietė mane @Justas_Ses @Mldc_Zmogus .
 6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Faini žaidėjai, tik prisijungus mechanikas nuvežė iki vairavimo mokyklos, tik išsilaikius teises nuvežė prie kiosko, dėl nepatikimo, tai privažiavo mafijos narys ir nušovė, nors nieko nesakiau, nieko nedariau xD
 7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Teko, įvykdžiau kovos stilius, užtruko 2 valandas xD
 8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Nelabai, dauguma vietų jau matyta kituose serveriuose.
 9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Kol kas tik RC, laukiu atrankų į darbą su direktoriaus pakvietimu.
 10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Pakanka ir lengva, išėjus į ligoninės iškart matosi, beveik visada visi stovi savo vietoje.
 11. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko dar.
 12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Taip, kviečiau taxi, sureagavo iškarto.
 13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko, viskas aišku.
 14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Didesnį darbų be pakvietimo pelną, kadangi šiuo metu tikrai mažas.
Redaguota . Redagavo Ugnius_Rycka

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

 • Dabar skaito   0 nariai

  Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri