Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Aidas_Mafiz

Relog

Recommended Posts

Sveikutis, tuo metu man sunkiai viską krovė, tavęs šale manęs ir kitų žaidėjų nerodė, nes padariau to pas Rembo ir man užtrunka kol užkrauną viską, stovėjau tenai šaudėmės su kitais žmonėmis kurie rodė man. Vėliau pamačiau čhatę jog tu mane atrakinai, pradėjau bėgioti, vėliau surakinai. ir man leido bėgioti, pastebėjau jog aš surakintas ir bėgioju, padariau iškart relogą tam, jog negauti bereikalo bano.
9arYUMc.png

5ovTVT7.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

47 minutes ago, Invision_Power parašė:

Sveikutis, tuo metu man sunkiai viską krovė, tavęs šale manęs ir kitų žaidėjų nerodė, nes padariau to pas Rembo ir man užtrunka kol užkrauną viską, stovėjau tenai šaudėmės su kitais žmonėmis kurie rodė man. Vėliau pamačiau čhatę jog tu mane atrakinai, pradėjau bėgioti, vėliau surakinai. ir man leido bėgioti, pastebėjau jog aš surakintas ir bėgioju, padariau iškart relogą tam, jog negauti bereikalo bano.
9arYUMc.png

5ovTVT7.png

Video medžiagos neturi?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Tpaba_Akgandzia parašė:

Video medžiagos neturi?

Nea, tuo momentu nefilmavau. Bet žinau kokios bus pasekmės, todėl ir atsijungiau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Invision_Power parašė:

Sveikutis, tuo metu man sunkiai viską krovė, tavęs šale manęs ir kitų žaidėjų nerodė, nes padariau to pas Rembo ir man užtrunka kol užkrauną viską, stovėjau tenai šaudėmės su kitais žmonėmis kurie rodė man. Vėliau pamačiau čhatę jog tu mane atrakinai, pradėjau bėgioti, vėliau surakinai. ir man leido bėgioti, pastebėjau jog aš surakintas ir bėgioju, padariau iškart relogą tam, jog negauti bereikalo bano.
9arYUMc.png

5ovTVT7.png

Pilnai tikiu, man pačiam šnd taip buvo.. Nereikėjo bėgioti ir tiesiog reikejo leisti suimamas, o ne begioti.. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

51 minutes ago, Aidas_Mafiz parašė:

Pilnai tikiu, man pačiam šnd taip buvo.. Nereikėjo bėgioti ir tiesiog reikejo leisti suimamas, o ne begioti.. 

Sakau, iš pradžių nežiūrėjau į čhat'ą, nes man tavęs nerodė, galvojau taip turėjo būt. Bet pamatęs jog aš surakintas, stovėjau vietoj kokią 10 sekundžių ir atsijungiau, nes supratau, jog tai baigtis gali prastai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

Laukiamas blokavimas.

Norėjau tikrai jog išdėstytum savo garbingus paaiškinimus kodėl priimi įrodymus, jog aiškiai aš prašydamas išdėsčiau situacija, plius įmečiau porą fotkių kurios tikrai palei mane įrodo. Man meluot tikrai nėra tokio, esu serverio prižiūrėtojas, atleiskų pareigas tikrai gan svarbias. 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 7 valandų, Invision_Power parašė:

Norėjau tikrai jog išdėstytum savo garbingus paaiškinimus kodėl priimi įrodymus, jog aiškiai aš prašydamas išdėsčiau situacija, plius įmečiau porą fotkių kurios tikrai palei mane įrodo. Man meluot tikrai nėra tokio, esu serverio prižiūrėtojas, atleiskų pareigas tikrai gan svarbias. 

Tai dabar kiekvienas reloger'is darysis ss, kaip jį surakina ir dėstys savo pasiteisinimus, jog jam lagino ir reikėjo atsijungt, nes bijojo, jog ban'ą gaus už čytus? Turėtum video medžiagą - būtų visiškai kitaip, nes matau fraps'ai ar bandicamas pajungti pas tave, galėjai drąsiai filmuot visą situaciją ir tavo argumentų su video medžiaga būtų užtekę, tačiau dareisi SS, o įrodymų tikrai nepakanka tavo išsigelbėjimui, tad laukiamas blokavimas. Nebediskutuosiu, po mano komentaru laukiu įrodymų dėl blokavimo, bereikšmiai komentarai - įsp.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Word_Exe 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.