Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Invision_Power

Peikiu Tpaba_Akgandzia :)

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Tpaba_Akgandzia
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Frm mod, čhyt priž
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Išdėstysiu apačioje.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Apačioje viskas.
     

Tagi, bubneu, pradėsiu nuo tavo priimtų įrodymų už relogą. Išdėsčiau visą situaciją papeikimų anketoje, bet tau to nepakako. Jog man antrankų nėra, nes jų man net nekrauną!!!!!!
SITUACIJA:

Sveikutis, tuo metu man sunkiai viską krovė, tavęs šale manęs ir kitų žaidėjų nerodė, nes padariau to pas Rembo ir man užtrunka kol užkrauną viską, stovėjau tenai šaudėmės su kitais žmonėmis kurie rodė man. Vėliau pamačiau čhatę jog tu mane atrakinai, pradėjau bėgioti, vėliau surakinai. ir man leido bėgioti, pastebėjau jog aš surakintas ir bėgioju, padariau iškart relogą tam, jog negauti bereikalo bano.
9arYUMc.png

5ovTVT7.png

 

Paprašei vaizdinių įrodymų, bet įrodymuose aiškiai matosi, jog man net pačio žmogaus nerodė. Dviejuose nuotraukose matosi tai jog nėra man ANTRANKIŲ, NES JŲ NERODĖ! JEI TU NEMATAI, NUMESIU TAU ČIA:
ewhKtQD.png

 

Nepaiškines situacijos iškart priimiai įrodymus. Ryte, pamačiau jog tu tai parašiai, prašiau idėstyti visą situaciją. Tavo atsakymas gavo tikrai "palei tave " normalų.

Atsakymas:

Tai dabar kiekvienas reloger'is darysis ss, kaip jį surakina ir dėstys savo pasiteisinimus, jog jam lagino ir reikėjo atsijungt, nes bijojo, jog ban'ą gaus už čytus? Turėtum video medžiagą - būtų visiškai kitaip, nes matau fraps'ai ar bandicamas pajungti pas tave, galėjai drąsiai filmuot visą situaciją ir tavo argumentų su video medžiaga būtų užtekę, tačiau dareisi SS, o įrodymų tikrai nepakanka tavo išsigelbėjimui, tad laukiamas blokavimas. Nebediskutuosiu, po mano komentaru laukiu įrodymų dėl blokavimo, bereikšmiai komentarai - įsp.

Norėčiau iškart pasakyti, jog filmuoti negalėjau, nes ten yra įjungti over wolf'as, per kurį niekad nefilmuojų, o kodėl tu iškarto ėmėsi, paprastų dalykų, jog normaliai išsiaiškinti viską, ėmėsi ir rašai Jog diskusijų nebenori, nebenorėdamas, privertei parašyti šį papeikimą. Esu serverio prižiūrėtojas ir tikrai turėtumėm prižiūrėtojai gauti ir komandos narių pasitikėjimo, nes dabar kaip matau, tu rašai ppk, banini, tai poxui priimsiu įrodymus. Būtų parašęs tokį už relogą taviškis, būtum tai atmetęs.

 

 

 

GERAI, NEXT. Viešas įžeidinėjimas ty nepagarba serverio žaidėjams. Taigi, daugelis ale žino, jog mane taip vadino ir tikrai daugelis žino jog už tokį vadinimą aš prieštaraujų! Tu esi komandos narys, forumo moderatorius, tu turėtum būt žmogus, kuris rodytų pavyzdį žmonėms, o ne niekintų pačius žmonės, su tikslu jam pakenkti, ar jį nužemint, nes pagal tave tai atrodo. Buvau rašęs Ridui dėl šito, bet atsakymo negavau, tad pridursiu šitam papeikime, nes tai yra ne pirmas kartelis. Jei komandos nariai, nerodo pagarbos ir mažinti šią ale pravardę, tai koks tikslas tai daryti kitiems žaidėjams???

ĮRODYMAI:

MgmQvja.jpg

 

 

IR VĖL NEXT =DDDDDD Taigi, esi gavęs 2/3 įspėjimų ir tai jie yra vienas už netinkamas healall, netinkamas gunall, o kitas už cbuginimą. O kiek buvai užblokuotas nuo manęs už cbuginimą, aš tai suskaičiuoju du. Gavęs už tai tik vieną įspėjimą. Taigi, kaip komandos narys tai daryti negali. PRIDĖSIU KETURIS VIDEO, UŽ KURIUOS ESI GAVĘS TIK DU BANUS, TAD NORĖČIAU JOG BŪTUM IR UŽ KITUS NUBAUSTAS, NES ŽN LAZDA TURI DU GALUS. ;CC ANTRAS GALAS PAREIN ;C

ĮRODYMĖLIAI:

 

 

ir dar viens čia https://www46.zippyshare.com/v/Wlq7ezDi/file.html

 

Smehc'as gavo 2 įsp už vieną cbuginimą, o tu gavęs tik 1 įspėjimą ;c Tai jei baudžiant visus vienodai, turėtum turėti 8 įsp plius kitos nesamonės ;c

 

Babidis, šiuo metu gauna daugiau papeikimų, nei administratorių papeikimų skiltis, tad reikėtu išvadų ;cc

@Ridas norėtusi, tavo normalaus ir įdomaus verdikto, nes gi kalėdų metas, žn su kažkuo atsisveikint būtų neprošal.
Babidi, rašyk normalius atsakymus, o ne "o sv" ar dar kažkokius, nes visdėlto užėmi ne paprastas pareigas ;c

  • Patinka 10
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

56 minutes ago, Matthew_Kiwi parašė:

ožvis aktyvavo savo super galias ir pasireiškė. Pasakysiu trumpai drūtai, kaip tavo Dievas Smecheris sakė - lagina atsijunk.

Tavo komentarų mažiausiai reikia, papeikimas yra rašomas ne tau, tai gali lėkti į kitas temas

Redaguota . Redagavo Invision_Power
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pašalinių komentarai = įspėjimams.

  • Patinka 3
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Budamas moderatoriumi, as irgi pavadinau Invisiona 'ozvydu' ir uz tai gavau ispejima (nuo Rido) ir turejau parasyt viesa atsiprasyma (tikrai bus profilyje mano dar).

 

P.s. smech, galima komentuot jei susije su ppk so haha no isp arba twitcha atimsiu

Edit: Radau busena

Screenshot_20181207_193112.jpg

Redaguota . Redagavo Darius_Blogizzz
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Budamas moderatoriumi, as irgi pavadinau Invisiona 'ozvydu' ir uz tai gavau ispejima (nuo Rido) ir turejau parasyt viesa atsiprasyma (tikrai bus profilyje mano dar).

 

P.s. smech, galima komentuot jei susije su ppk so haha no isp arba twitcha atimsiu

Edit: Radau busena

Screenshot_20181207_193112.jpg

Tai tu nors, kažką darei ir žinojai jog neverta tajp vadint ;c O bubnius tai daro ne pirma sykį ir atleidimo jam neužtektų

Redaguota . Redagavo Invision_Power

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Žmogus ieškantis teisybės - kaziolas, ožys, velnias. Chėbra, ką? Jeigu jis ieško teisybės, nereiškia, jog jis nori kažko blogo, antraip, jis nori gero. :D Susiprotėkit, nebūkit maži vaikai ir ta viena pilka masė.

  • Patinka 6
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

dėl įspėjimų tai ne bubnius kaltas kiek jam įspėjimų yra sudėta, dėl visų situacijų yra susitarta, dėl lago, geriausia smecho frazė "Lagina? Nežaisk", taip pat kaip užbaninot tb nary už inv (net kai jis rr darė ir davė kill) tai lygiai tapati situacija ir čia, jei tau lagina tavo bėdos, nes kai lagas palengvina žaidimą tai jau yra nelegalu (ane????), dėl ožvio tai krč :DDDDDDDDD nebejuokink, nenustebdčiau kad tavę ir šūlėj jau taip vadina, cmon per 3metus jau turėjo sueit klyčka :D, o jei ir nesuėjo visuose įrodymuose neesi būtent minimas tu, kur tu matai kad būtent tau skirtas tas įžeidimas? Kiekvienas serverio ožys vadinamas ožvydų v2 v3 ir t.t taigi nėra konkrečiai tau skirta čia, tai gal į albumus parašius "duxai esat", įsižeisi ir eisi rašyt papeikimą, cmon nejuokink.

Redaguota . Redagavo Andrius_Crazy
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

dėl įspėjimų tai ne bubnius kaltas kiek jam įspėjimų yra sudėta, dėl visų situacijų yra susitarta, dėl lago, geriausia smecho frazė "Lagina? Nežaisk", taip pat kaip užbaninot tb nary už inv (net kai jis rr darė ir davė kill) tai lygiai tapati situacija ir čia, jei tau lagina tavo bėdos, nes kai lagas palengvina žaidimą tai jau yra nelegalu (ane????), dėl ožvio tai krč :DDDDDDDDD nebejuokink, nenustebdčiau kad tavę ir šūlėj jau taip vadina, cmon per 3metus jau turėjo sueit klyčka :D, o jei ir nesuėjo visuose įrodymuose neesi būtent minimas tu, kur tu matai kad būtent tau skirtas tas įžeidimas? Kiekvienas serverio ožys vadinamas ožvydų v2 v3 ir t.t taigi nėra konkrečiai tau skirta čia, tai gal į albumus parašius "duxai esat", įsižeisi ir eisi rašyt papeikimą, cmon nejuokink.

SUPRANTI, JOG TU ESI VAPŠIE NEĮDOMUS? VIENAS DALYKAS, ZONOS O KITAS DALYKAS, PAPRASTAS UŽLAGINIMAS. KUR NIEKAM NEPAKENKIAU. karoč gali waryt toliau į tb sawo ir sedėt ramiai, nes ne tau papeikimas rašomas.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nuo 2013 Ožvydas jai parašo papeikimą.

Papeikimas teisėsaugai už free star -ožys 

Papeikimas adminstratoriam - ožys

 

Tai gal išvis naikinam visus papeikimus, ir padarom freerum tada p* bus visi galėsim daryti ką nori.

Užaukim gerai , vieni ožyna forume kiti ožina privat žinutėm. Skirtumo nėra. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

21 minutes ago, Invision_Power parašė:

SUPRANTI, JOG TU ESI VAPŠIE NEĮDOMUS? VIENAS DALYKAS, ZONOS O KITAS DALYKAS, PAPRASTAS UŽLAGINIMAS. KUR NIEKAM NEPAKENKIAU. karoč gali waryt toliau į tb sawo ir sedėt ramiai, nes ne tau papeikimas rašomas.

Tu man neaiškink ką daryt, kaip tai nepakenkei? Pavyzdžiui aš likčiau visiškai nusivylęs mūsų teisėsaugininkų darbu jei būtų tavę paleidę.

Su tpaba išaiškinom, sakė mane ten tuo ožviu vadina, aš neįsižeidžiau, tai tavo puse papeikimo lygus 0 :) :) :P

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Andrius_Crazy parašė:

Tu man neaiškink ką daryt, kaip tai nepakenkei? Pavyzdžiui aš likčiau visiškai nusivylęs mūsų teisėsaugininkų darbu jei būtų tavę paleidę.

Su tpaba išaiškinom, sakė mane ten tuo ožviu vadina, aš neįsižeidžiau, tai tavo puse papeikimo lygus 0 :) :) :P

Žmogau, tu turbūt supranti, jog tu kažka bandydamas rašyt, nesupranti pats ka rašai :DDD Mano pravardė kilo žinai pats kada ir kaip, jei pavadina tai kitu žmogu, darykit ka jūs norit, bet kai rašomas tai tesiogiai, trajektoju tai sau, o sakydamas, kad papeikimas bevertis, tai pažiūrėk pirma įžeidimus =DDDDDDDDDDDDD KAROC NEBEKOMENTUOK

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Invision_Power parašė:

Žmogau, tu turbūt supranti, jog tu kažka bandydamas rašyt, nesupranti pats ka rašai :DDD Mano pravardė kilo žinai pats kada ir kaip, jei pavadina tai kitu žmogu, darykit ka jūs norit, bet kai rašomas tai tesiogiai, trajektoju tai sau, o sakydamas, kad papeikimas bevertis, tai pažiūrėk pirma įžeidimus =DDDDDDDDDDDDD KAROC NEBEKOMENTUOK

Tai koks skirtumas kaip tu trajektuoji, tai dabar tave mokykloj "Duxu" vadins, albumų skiltį parašys tpaba "haha duxai", nors ir rašys ant prikolo savo nariam, bet tu taikysi įžeidimą sau? Su kokia kūno vieta galvoji ponas Dovydai???

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Andrius_Crazy parašė:

Tai koks skirtumas kaip tu trajektuoji, tai dabar tave mokykloj "Duxu" vadins, albumų skiltį parašys tpaba "haha duxai", nors ir rašys ant prikolo savo nariam, bet tu taikysi įžeidimą sau? Su kokia kūno vieta galvoji ponas Dovydai???

Man atrodo, jog pats pradėjai neskaityti kas vyksta visoje aplinkoje. Kas yra duchas ar kitkas, buvo pravardė sugalvota, už tai daugelis žmonių įspėjinėja, tapatį ir aš darau serverį, man tikrai nėra svarbu, jei tas buvo rašytas ne man. Pats suprask dar sykelį, lai jis rašo "duchai" ar dar kažkaip yra nesvarbu, bet to žodžio jis vartoti negali, nes jis yra rašomas tesiogiai man ;) Daugiau neatrašinėsiu, good bye ;) 

  • Cha Cha 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

SVEIKAS, DĖL RELOG'O AŠ SITUACIJĄ PAAIŠKINAU TEMOJE, TAD SAVO POZICIJOS LAIKAUSI IR TU JOS NEPAKEISI, NELIUDĖK, PAŽAISI UŽ ZIP_DOVYDĄ VIENĄ PARĄ, JOKIOS ČIA BĖDOS GI.

 

 

O TU ČIA KIBA UŽSIPATENTAVĘS "OŽVYDAS" ŽODĮ, JOG JIS BŪTŲ TRAKTUOJAMAS BŪTENT TAU, GERBIAMASAI? ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NŽN JUOKYNGAS MA ČE ŽODIS BUVO KAŽKUR TYMSPYKE  GIRDĖJAU IR PANAUDOJAU, WTF ????????? UŽKĄ ČE PAPEIKIMAS MĄ DB? SRR NEŽINOJAU KAD TU SAVE OŽVYDU LAIKAI, KAI KAŽKAS PANAUDOJA TĄ ŽODĮ ;DDDD

 

ĖĖĖĖĖĖĖ O TAI PALA PALA, AŠ JAU ĮSIVAIZDUOJU, KAI TU PO KAŽKIEK METŲ KRAUSI ALAUS BAMBALIUS KOKIAM NAČNYKE Į LENTYNĄ IR PRASIJOBINĘS BOMŽARA PAVADINS TAVE LUMZDU, NES PAMOJNAI KRAUNI TUOS BAMBALIUS, ETIKETĖS NUSUKTOS NUO PIRKĖJO IR NEMATO KOKIŲ ABAROTŲ ALUS, BĖGSI SKŲSTIS BOSUI, JOG TAVE BOMŽARA KAŽKOKS ĮŽEIDINĖJA DARBO VIETOJ? ;DDDDD

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Invision_Power parašė:

Man atrodo, jog pats pradėjai neskaityti kas vyksta visoje aplinkoje. Kas yra duchas ar kitkas, buvo pravardė sugalvota, už tai daugelis žmonių įspėjinėja, tapatį ir aš darau serverį, man tikrai nėra svarbu, jei tas buvo rašytas ne man. Pats suprask dar sykelį, lai jis rašo "duchai" ar dar kažkaip yra nesvarbu, bet to žodžio jis vartoti negali, nes jis yra rašomas tesiogiai man ;) Daugiau neatrašinėsiu, good bye ;) 

Nu soriuka , bet nesusilaikiau nepakomentavęs , galėsit įspėti jeigu palengvės. Žmogau , jeigu į TAVE taip jau kreipiamasi , kas tau trukdo nekreipti dėmesio? Čia tas pats gyvenime kažkas tave pavadins ožiu , jog kažką ne taip pasakei , tai tu iš karto kreipsiesi į policijos komisariatą? Iš tavęs nusižvengs ir išspirs pro duris. Tiesiog jeigu žinau , jog tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas , tai sugebėk susitaikyt su realybę. Čia dabar tas pats kas aš imčiau ir rašyčiau papeikimą kiekvienam , kuris mane pavadino alkoholiku , nes aš įsižeidžiau , nesąmonė gi būtų , tiesa?

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.