Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mantas_Blogietis

Peikiu The_Smecher

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @The_Smecher
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Globalus Moderatorius
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Už Misteris_Kiskis blokavima turiu įrodymus.  https://imgur.com/a/NOWuQPE
    Žmogus nesuprates to, mane užblokavo 48valandom už admin piknaudžiavima. 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:3e4623ecdf39c2e733fe2a716d0dbe9c611.png
Redaguota . Redagavo Mantas_Blogietis
  • Patinka 4
  • Cha Cha 4
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 dalykas - Misterį pagetino Don_Alvarezz [15sec matosi, kad suvartojo kokainą, btw jis buvo už zonos // dar nebuvo įbėgęs į ją] Jo nesimatė šalia, nes nepažiūrėjai į tą pusę kurią bėgo jis, bet viską aiškiai įrodo jo kokaino suvartojimas, visgi spindulis vartojimo rodymo chate nėra didelis.

 

2 dalykas - Ban už hitreg, jog baisia sulesė lol? Gal tu vietoj stovėjai, įkelk video, tada galėsi blokuot jei aiškiai matysis. [btw pirmą baną prašovė Elemo už tai, soo?]

 

3 dalykas - prašovei 3 banus, pateikei vieną vid ir viena shitty foto kuri nieko neįrodo.

 

48371011_371332240299859_2794847524312055808_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fvno4-1.fna&oh=f089b7ecb6ce1ab68f9ec8b16eb1ab98&oe=5CAA70EF

 

Būtų smagu pamatyti 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, The_Smecher parašė:

1 dalykas - Misterį pagetino Don_Alvarezz [15sec matosi, kad suvartojo kokainą, btw jis buvo už zonos // dar nebuvo įbėgęs į ją] Jo nesimatė šalia, nes nepažiūrėjai į tą pusę kurią bėgo jis, bet viską aiškiai įrodo jo kokaino suvartojimas, visgi spindulis vartojimo rodymo chate nėra didelis.

 

2 dalykas - Ban už hitreg, jog baisia sulesė lol? Gal tu vietoj stovėjai, įkelk video, tada galėsi blokuot jei aiškiai matysis. [btw pirmą baną prašovė Elemo už tai, soo?]

 

3 dalykas - prašovei 3 banus, pateikei vieną vid ir viena shitty foto kuri nieko neįrodo.

 

48371011_371332240299859_2794847524312055808_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fvno4-1.fna&oh=f089b7ecb6ce1ab68f9ec8b16eb1ab98&oe=5CAA70EF

 

Būtų smagu pamatyti 

Kaip komandos narys turėtum žinot bausmių laikus, už admin piknaudžiavimą ne 48h, o 24h, btw pats AP sakė jog atsiblokuodamas pripažįsti savo kaltę. 

Edit: kodėl tada neblokavai kiškio, kai jis iškart atsiblokavęs tyčia dėjo /ban už cheatus?

Redaguota . Redagavo Matthew_Kiwi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nuo kada už admin piknaudžiavima baudžia 48valandom?    

 

 

O tuo labiau jis atsiblokavo, reiškias jis pripažina savo kaltę.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

27 minutes ago, Matthew_Kiwi parašė:

Kaip komandos narys turėtum žinot bausmių laikus, už admin piknaudžiavimą ne 48h, o 24h, btw pats AP sakė jog atsiblokuodamas pripažįsti savo kaltę. 

 

25 minutes ago, Mantas_Blogietis parašė:

Nuo kada už admin piknaudžiavima baudžia 48valandom?    

 

 

O tuo labiau jis atsiblokavo, reiškias jis pripažina savo kaltę.

Mano klaida dėl blokavimo, tik užblokavęs daviau Ridui žinoti, sakė grįžęs sumažins blokavimą 24 valandom.

VVP blokavimai jau tikrinami beveik 2 savaites, tad atsiblokavo, nes ir taip aišku buvo, jog blokavimas buvo tuščias. Tik spėjo atsiblokuoti ir vėl buvo užblokuotas.

z0BclrP.png

lZvUfRd.jpg

 

Dar bonus - Užblokavai vakar @Tadas_Shot, nes pas jį /to darydavo, o davei ban už čytus ir nepateikei įrd. Legit? No, tokių administratorių nereikia projekte.

 

P.S.S. @Aivaras_Russia DAVEI NETERMINUOTA BLOKAVIMĄ UŽ ADMIN KOMANDŲ PIKN.

 

MANAU UŽ TAI TAU TURĖTU NUIMTI ADMINISTRATORIŲ. HAHA

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, The_Smecher parašė:

 

Mano klaida dėl blokavimo, tik užblokavęs daviau Ridui žinoti, sakė grįžęs sumažins blokavimą 24 valandom.

VVP blokavimai jau tikrinami beveik 2 savaites, tad atsiblokavo, nes ir taip aišku buvo, jog blokavimas buvo tuščias. Tik spėjo atsiblokuoti ir vėl buvo užblokuotas.

z0BclrP.png

lZvUfRd.jpg

K, klysti žmoniška, pats visą situacija mačiau, zonoj bėgiojiom, kažkas (tiksliai nepasakysiu) pasakė jog baninkit kiškį, numečiau grupėj įrodymus, blogietis užblokavo kiškį, kiškis iškart atsiblokavo neprašęs nei įrodymų ar dar ko ir iškart dėjo atgal ban’ą dėl to jog buvo užblokuotas. Tu užblokavai Blogietį, outlaw nary, už tai jog dėjo kiškiui ban su įrodymais, kad ir kokie jie yra, tačiau įtarimas ne menkas ir iš to suvartojimo negali spręsti jog jį pagetino, kadangi kiškis pagal viską turėjo iškart atsirasti prie Don (matosi kaip kiškis suvartoja ir išsiteleportuoja, kas reiškia jog iškart paspaudė sutikti), čia reiktų log’us tikrinti.  Tačiau kiškio, kuris yra crips narys tu neužblokavai, nors aiškiai matėsi jog jis užblokavo Blogietį atgal vien dėl to, jog jį užblokavo. ????

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

23 minutes ago, The_Smecher parašė:

 

Mano klaida dėl blokavimo, tik užblokavęs daviau Ridui žinoti, sakė grįžęs sumažins blokavimą 24 valandom.

VVP blokavimai jau tikrinami beveik 2 savaites, tad atsiblokavo, nes ir taip aišku buvo, jog blokavimas buvo tuščias. Tik spėjo atsiblokuoti ir vėl buvo užblokuotas.

z0BclrP.png

lZvUfRd.jpg

 

Dar bonus - Užblokavai vakar @Tadas_Shot, nes pas jį /to darydavo, o davei ban už čytus ir nepateikei įrd. Legit? No, tokių administratorių nereikia projekte.

cd59fb12a8f6f9686d516f2576e539e1565.jpg    Jis atsiblokaves, iškarto užblokavo mane. Kodėl čia nedariai jokių veiksmų? 2savaites? xdd kodel kai užblokavo kelis outlawsu narius už ''spread''(žinoma tai buvo neteisingas blokavimas) kita diena buvo atblokuoti? Geros atmazkės xd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

40 minutes ago, Matthew_Kiwi parašė:

K, klysti žmoniška, pats visą situacija mačiau, zonoj bėgiojiom, kažkas (tiksliai nepasakysiu) pasakė jog baninkit kiškį, numečiau grupėj įrodymus, blogietis užblokavo kiškį, kiškis iškart atsiblokavo neprašęs nei įrodymų ar dar ko ir iškart dėjo atgal ban’ą dėl to jog buvo užblokuotas. Tu užblokavai Blogietį, outlaw nary, už tai jog dėjo kiškiui ban su įrodymais, kad ir kokie jie yra, tačiau įtarimas ne menkas ir iš to suvartojimo negali spręsti jog jį pagetino, kadangi kiškis pagal viską turėjo iškart atsirasti prie Don (matosi kaip kiškis suvartoja ir išsiteleportuoja, kas reiškia jog iškart paspaudė sutikti), čia reiktų log’us tikrinti.  Tačiau kiškio, kuris yra crips narys tu neužblokavai, nors aiškiai matėsi jog jis užblokavo Blogietį atgal vien dėl to, jog jį užblokavo. ????

Mąsyvus (bent du kartus, aiškiai matomas) netinkamas administratoriaus komandų naudojimas (pvz. ban ne pagal tinkamą priežastį, baudimas ne pagal bausmes, baninimas pagal prašymus ir pnš.)  - 24h.

 

Blogietis užblokavo 2 kartus Misterį su menkais įrodymais, užblokavo neteisingai Aivarą - neterminuotu blokavimu už admin piknaudžiavimą, kiek čia pažeidimų, 3? + Vakar užblokavo Tadą_Shot už nieką, žinoma galvojo, kas čia tokio, gausiu auto įspėjimą, išsipirksiu už 100krd ir ramuma.

32 minutes ago, Mantas_Blogietis parašė:

cd59fb12a8f6f9686d516f2576e539e1565.jpg    Jis atsiblokaves, iškarto užblokavo mane. Kodėl čia nedariai jokių veiksmų? 2savaites? xdd kodel kai užblokavo kelis outlawsu narius už ''spread''(žinoma tai buvo neteisingas blokavimas) kita diena buvo atblokuoti? Geros atmazkės xd

Tai kaip matai, įrodymus pateikiau, jog 2 savaitės "laukiama įrodymų". Neturėjau jokių įrodymų, jog užblokavo tave free, + tai buvo 1/2, o tu padarei tai 2 kartus už ką? /hitreg kuris nieko neįrodo? Ir už tai, kad jį pagetino? Turi savo pusėj Tpaba kuris gali užblokuoti už tam tikrus nusižengimus, kai zonoje laksto 19 crips narių, nevisai spėsi sužiūrėti Outlawz narius ir Crips.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, The_Smecher parašė:

Mąsyvus (bent du kartus, aiškiai matomas) netinkamas administratoriaus komandų naudojimas (pvz. ban ne pagal tinkamą priežastį, baudimas ne pagal bausmes, baninimas pagal prašymus ir pnš.)  - 24h.

 

Blogietis užblokavo 2 kartus Misterį su menkais įrodymais, užblokavo neteisingai Aivarą - neterminuotu blokavimu už admin piknaudžiavimą, kiek čia pažeidimų, 3? + Vakar užblokavo Tadą_Shot už nieką, žinoma galvojo, kas čia tokio, gausiu auto įspėjimą, išsipirksiu už 100krd ir ramuma.

Tai kaip matai, įrodymus pateikiau, jog 2 savaitės "laukiama įrodymų". Neturėjau jokių įrodymų, jog užblokavo tave free, + tai buvo 1/2, o tu padarei tai 2 kartus už ką? /hitreg kuris nieko neįrodo? Ir už tai, kad jį pagetino? Turi savo pusėj Tpaba kuris gali užblokuoti už tam tikrus nusižengimus, kai zonoje laksto 19 crips narių, nevisai spėsi sužiūrėti Outlawz narius ir Crips.

Nu bet blokavau tai su yrodymais. Kad ir kokie jie ten bet buvo. Kai blokabau aivara nedadėjau tiesiog ''l'' raides xdd buna gi netyčiuku. Beto jis ir pats atsiblokavo, jokių ten man priekaištų forume nerašė. Gi jūs prašykit įrodymu tada per VVP xddd o ne atmazkes šaudykit, kad VVP ilgai tikrina xddd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Mantas_Blogietis parašė:

Nu bet blokavau tai su yrodymais. Kad ir kokie jie ten bet buvo. Kai blokabau aivara nedadėjau tiesiog ''l'' raides xdd buna gi netyčiuku. Beto jis ir pats atsiblokavo, jokių ten man priekaištų forume nerašė. Gi jūs prašykit įrodymu tada per VVP xddd o ne atmazkes šaudykit, kad VVP ilgai tikrina xddd

Atmazkes šaudom? Aš tau numečiau screenshotus, kad ant Tony_Cannabi buvo gautas banas 2018.11.31, o šiandien 2018.12.13 ir vis dar "LAUKIAMA ĮRODYMŲ", su tokiom "atmazkem" kaip, neturėjo priekaištu, išeik iš gimtadienio, nes tokie žaidėjai kaip tu, tiesiog nusiperka adminą, įšauna free baną, nepateikia įrodymų, arba pateikia juos blogus ir gyvena su mintim "ai px, turiu tlf sask, šaus įsp, išsipirksiu, kas tas 100krd =DDD" pls baigiam diskusiją, lai Ridas sprendžia.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, The_Smecher parašė:

Atmazkes šaudom? Aš tau numečiau screenshotus, kad ant Tony_Cannabi buvo gautas banas 2018.11.31, o šiandien 2018.12.13 ir vis dar "LAUKIAMA ĮRODYMŲ", su tokiom "atmazkem" kaip, neturėjo priekaištu, išeik iš gimtadienio, nes tokie žaidėjai kaip tu, tiesiog nusiperka adminą, įšauna free baną, nepateikia įrodymų, arba pateikia juos blogus ir gyvena su mintim "ai px, turiu tlf sask, šaus įsp, išsipirksiu, kas tas 100krd =DDD" pls baigiam diskusiją, lai Ridas sprendžia.

Nepyk xddd bet užvakar mano gimtadienis buvo :))))))))))))))))))))))))))))))   free bana?????? Tai aš tau sakau prašykit jūs tų įrodymų... xdd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Mantas_Blogietis parašė:

Nepyk xddd bet užvakar mano gimtadienis buvo :))))))))))))))))))))))))))))))   free bana?????? Tai aš tau sakau prašykit jūs tų įrodymų... xdd

kiek tau galiu kartot, įrodymus tikrina jau antrą savaitę =DDDD OMG GAL DABAR MATAI, NES JEIGU NE, PARYŠKINSIU TEKSTĄ O KAIP DABAR???? MATAI??? IR PLS NEBEKOMENTUOJAM, LAI RIDAS SPRENDŽIA, NES ČIA TAS PATS, KAS PILTI VANDENĮ Į KIAURĄ MAIŠĄ SU TAVIM DISKUTUOJANT 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nzn as uz panasia nesamone gavau komandos nario isp ir ko pasekoje buvau nusalintas tj nzn nzn, neisigilinimas i situacija i would say? (think emoji)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

nzn as uz panasia nesamone gavau komandos nario isp ir ko pasekoje buvau nusalintas tj nzn nzn, neisigilinimas i situacija i would say? (think emoji)

per pastarasias 48h mantas prasove maziausiai 4 banus - aivarui [blogas ban 1/2], kiskiui [2/2] {neskaitant to pirmo ban}, tada tadui free bana [3/2] tai kaip manai, nebuvo vertas jis sio blokavimo? o.o

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

jūs rimtai, ir vėl? Jei čia teisingi banai, tada aš kalėdu senelis. Dėl Russia bano nieko nesakau, taip pat ir dėl Tado, bet kas vakar naktį dėjos, tai toks jausmas, kad svarbiausia zona laimėt, px tas adminas, bus tų adminų, užbaninai pirmą kartą okej, gal ir turėjai įrodymus, pisai antrą baną, po to, kada tau piso? Du banai tam paciam asmeniui per 2-3 minutes? Čia biški keista? Aj gi jums viskas normalu: - D gerai dwj

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taip ir kyla klausimai iš niekur "uš ką man dinga internetas?"

O jei rimtai tai kokio finalo tikėjaisi? Po Aivaro ban'o tau jau maža buvo lban už admin komandų piktnaudžiavimą, po to ban'ų maratonas su "nuostabiais" įrodymais, get'ina - banas, gauna malkų pasidaro hitreg ss - ban'as XD wth dude. Btw turėt naglumo dar parašyt komandos nario papeikimą ir bandyt įrodynėt, kad žemė yra spurgos formos tai p4š0l T/u n-X

  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atmesta.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.