Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

*caption this*

Recommended Posts

Zdarowa kenty skaitantis trumpą blog‘ą, kuriame apibūdinsiu gyvenimą atskirai nuo tėvų kai už viską esi atsakingas pats ir pizdy gauni ne nuo mamos, o nuo panos. Jokių RLS dramų nebus nes man pajibac, tai visiems tokio žanro megėjams, davaj dasvidanija.

 

Visi svajoja apie gyvenimą atskirai nuo tėvų, būti nepriklausomu nuo jų ir daryti viską ką nori, bet ar tai tikrai taip zajebis? Aš kažkada sėdėjau ir skaičiavau pliusus ir minusus, tai gaunas didelis fifti/fifti. Taip, tu gali daryti ką nori, kaip nori ir kada nori, bet turi suprasti kad jeigu pridirbsi — visą šūdą tvarkysi tu, mama iš kito miesto galo nevažiuos. Banalasiaus pavizdys turbūt bus pinigai ane? Jibac kaip buvo fun valgyt picą ir burgerius kas antrą dieną, o kaip nesmagu vėliau mėnesio gale laukti kada gi pareis ta alga jibana (jo aš algą gaunu paskutinę mėnesio dieną), nes nu kurwa makaronus su sūriu tik valgau ;DdddD O žinot kodėl? Nes nihuja niekas mūsų mokykloje nemoko planuoti savo šeimininio arba asmeninio biudžeto, nes poxuj pabadaus savaitę išmoks lul. Antra — bet tu blet iš kur tiek dulkių ir šiukšlių atsiranda vienam kurwa kambario bute? Aš kažkada pamiršau (tingėjau) susitvarkyti kambarį ir jis buvo netvarkytas dvi savaitės, jūs naxuj neįsivaizduojat kiek čia buvo dulkių, kraiko nuo mano debilo (bet myliu jį <3) katino ir iš lauko atnešto smėlio ar ko, nes kai gyvenau su mama tokio nebudavo wtf per magic ;ddd Pliusų yra, niekas tau netrugdo gyventi taip, kaip tu nori. Šitas sakinis čiuju padengia visus pliusus vienu metu, nes kitaip to neapibūdinsi. Nori pavaikščioti nuogas? Blet langus dar atidarai kad žmonės matytu ką reiškia living the life. Nori pasipisti ant stalo? Davaj, tik davaj klaviatūra atsargiai Steelseries gi ffs. Atsikėli kada nori, niekas tau iš pačio ryto nepisa proto kad ko tu taip ilgai miego, išnešk šiūkšlės arba pasitvarkyk nes aš pats blet nusprendžiu kada noriu užsidėt triusus ir iššluot savo supistą butą. Rašau ir suprantu kad sakiniai nihuja nerišlus nu bet blet, man tik Whaitas ir Tazas gali papisti protą dėl šito nes kiti blogai tai naxuj kaikurie ;dddd

 

Gerai, visi RLS‘e mėgsta kitų asmeninį gyvenimą nes arba a) neturi tokio b) turi geresnį ir mėgsta pasipizdavoti. Long story short, biški įsileisiu jūs į savo crib haha, nes baigiu išprotėt.

Šiuo metų dirbu, pana mokosi. Ne, ne tik aš ją išlaikau o jos tėvai padeda finansiškai kol jį mokosi, o aš kalu po 10 valandų ir gaunu 600 į rankas (gal kedutės kam??). Šiaip yra pliusų, kad dabar namuose žymiai tvarkingiau, visada yra ką pakramsnoti ir šiaip, jaučiuosi kaip mužikas kai beveik išlaikau visą butą ant savęs.

 

Turim vieno kambario būtą, nors galėjom pasirinkti ir dviejų, bet dabar ten gyvena Tazka, nes nematau esmės imti dviejų, kai vieno per akys. Čia yra bendra kambario foto, ~20kv. metrų, kaip jaunai porai — pats tas.

 

yFGFm3M.jpg?1

 

Mano setup‘as nėra huge, bet turėti Smart 4K TV yra belenkaip zajebis, nes tau PC tampa praktiškai nereikalingas, apart pažaisti ir parašyti šitą va šūdą. Du monikai, jo, nes pabandęs negali toliau būti su vienu, o daugiau nieko ypatingo, SS Apex klaviatura ir bevielė pėlė nes mano katinas zajibal su tuo laidu žaisti (kas su manimi pubg‘ą žaidė supras ;ddd).

 

ILnYcCa.jpg?1

 

Svarbiausia investicija — lova. Buvo gaminta pagal užsakymą nes į standartines mano bibis netelpa. Ne ne, tiesiog aš aukštas, ir mano remtis į porankį su kojomis per 20 metų zajibal :)))) Ateina šviečiai, sulankstai kaip sofą, ir sutelpa keturi žmonės. Kaip mažam butui, tip top dalykas.

 

oZuAjoD.jpg?1

 

Turbūt brangiausia investicija šiame bute apart remonto buvo garderobinė. Paklojau blet 600eurų, bet užtat telpą absolučiai viskas, rūbai ir kita hujne kaip ir matosi.

 

6RW7LWN.jpg?1truJgie.jpg?1

 

Ir paskutinis, but not least mano debilas katinas. Trumpai sakant, mano dama užsinorėjo katės ant gimtadienio, galvoju zajebis nes nieko pirkti nereikės xDD Suradau, sutariau man patiko ir paėmiau su fraze 80/20 čia yra katė. Galvoju, nu blet, gal kiaušai neišaugs. Spėkit kas atsitiko naxuj po 2 mėnesių, žiūriu blet kažkas kaba, įsižiūriu kiaušiai *keiksmai*, primetat? Suka transgender katiną turiu čj, jobani 2018.. Bet šiaip gyvunus mėgstu, o šuns sau leisti kol kas negaliu nors pzdc kaip noriu. Luntikas protingas, bet tai kurwa kartais kažkoks REŽIMAS SMITH JUOZAS ONLINE prasideda, gauna pizdy ir eina miegot.

 

qhlNmje.jpg?1rfQarCL.jpg?1

 

Dėkui kas skaitėt nuobodų ir ne su RLS susijusi blog‘ą, bet blet man reikėjo tai parašyti, nes baigiu kukuškai jobnutsa.

 

 

  • Patinka 18

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Čia kai su pana nebesišneki vakarais, pradedi blogus kurt D:DD *keiksmai* su kašaru tai pramušė, šnd vakare dw išnešk į kiemą, norėsiu sumest pitakais 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

per ta katina kiek dotos macu prap1stu *keiksmai*

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Katinas tai laaaaaaabai gražus <3<3<3  o setupas kažkodėl galvojau pas tave geresnis bus ;ddddd

geras blogas, tikiuosi parašysi dar kažką panašaus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
1 minute ago, Neivis_Extra parašė:

jesgJaI.jpg

Jeigu apie katinus, tai vo idealumo isikunijimas. +rep for +rep @Darius_Blogizzz ??

Kai akujennaaaaaaaaas. Irgi full juodas? Nes pas mane ale kaklaraisti turi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.