Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Rytis_Gun

Naujasis medikų tėvas atkeliavo pas mus!

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âparamedic gifâ


Sveiki, vakar buvo renkamas medikų direktorius. Labai daug pildžiusiųjų buvo atmesti už taisyklių pažeidimus. 

 

Qt22w7g.gif

Anketų: 11 

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 5

Kandidatų: 2

Qt22w7g.gif

 

Rinkimų analizė

 

Martis_James – Sveikas, Lukai. Visų pirma pradėkime, kad tavo praeitis serveryje yra labai miglota ir švelniai tariant prasta. Tiek su šita, tiek su kitomis paskyromis buvo labai daug neigiamų dalykų - išsišokimai, kenkimas, buginimas ir taip toliau. Nekalbu, kad ši paskyra buvo paplitusi ir emigravo tarp kelių žmonių, todėl visiškai nenorėčiau matyti tavęs pareigose. Įdomu tai, kad anketoje labai gražiai apie save aprašai, darbštus, protingas, stengiantis lipt aukštyn, nors tavim pasidomėjus visa tai ima ir sugriūna. Pereinant prie anketos tai yra kur stengtis. Kai kurie sakiniai nesiriša su savimi, realiai labai daug ką reik keisti. Paskaičius pasidaro įdomu ar išvis matei rinkimų kriterijus, nes ką pamačiau tai buvo idėjos ir prisistatymas. Kur visa kita? Nepatariu tau pildyti į direktoriaus postą, neužėmus paprastesnių pareigų. Ai ir priedui. Ganėtinai nesenai vykusiose rinkimuose sugebėjai parašyt anketą su beveik pusantro tūkstančio žodžių (Pakankamai gerą anketą), o dabar ką matau tai baltą mišrainę ir tai paruošta atmestinai. Legit? 

 

Tonny_Corleone – Sveikas, Denai. Visiškai netikėtai atsidūrėi šiuose rinkimuose, labai nustebau  pamatęs tavo anketą. Nustebau dėl to, nes tavo dabartinėje situacijoje pildyti į direktorių yra nelogiška. Kaip ir Marčio tavo praeitis irgi yra miglota. Paskutinį direktoriavimą buvai nušalintas nuo direktoriaus posto. Reiktų pasiimti kokias nors pareigas prieš bandant tapt direktoriumi. Kalbant apie anketą, tai didesnę anketos dalį sudaro tavo prisistatymas. Kitą anketos dalį sudaro (tikriausiai) sena iš seniau paimta ir perkopijuota anketa. Vėl gi, labai daug neatsakytų klausimų. Nauji kriterijai taip pat užmiršti. Dar įdomu tai, kad rinkimų metu, kandidatuodamas į direktorių palikai medikų darbą po 7 dienų dėl veiksmo stoko.

 

Matas_Matt – Sveikas, Matai. Prieš apžvelgiant tavo anketą norėjau pasidomėti tavimi. Nesenai buvai nušalintas nuo ts pareigų dėl tam tikrų priežasčių. Galėčiau galvoti, kad jei gautum direktoriaus įspėjimą prasidėtų panašus dalykai, kaip teamspeak’e? Be to nesenai gavai ban'a už čytus. Kalbant apie anketą tai pamačiau tikriausiai viską ką norėjau, bet vietomis aiškiai bandei tiesiog pratempti žodžių skaičių pvz.: idėja „Laimės valanda“ vos pavadinimo iškart parašei frazę, kad viskas vyks kaip ir įprasta. Jei tai tėra banali, kiekvieno direktoriau naudojama idėja, koks tikslas ją įterpti? Patiko tavo pirma ir antra idėjos, gerai išplėtojus kažkas gautus. Be to nesenai gavai ban'a už čytus 

 

Titas_Acceturo (2) – Sveikas, Titai. Iš pradžių tai noriu tave pagirti už tavo kantrybę esant pavaduotojumi. Armijos ir apsaugoje išbūti pavaduotojumi (bet kokiam darbe) yra tikrai sudėtinga. Anketa nėra bloga, beet nėra ir gera. Viskas kaip ir yra aprašyta, bet trūksta išsamumo. Norėtųsi pamatyti daugiau. Pvz: idėjos, tarkim “Darbo prižiūrėtojai”, ją aprašei per daug paprastai. Bus tas ir tas, išrinksiu tą ir tą, gaus tiek ir tiek premijų. To neužtenka, parašyk, kokiu būdų rinksi juos, kokios jų papildomos privilegijos, kokie reikalavimai jiems ir panašiai. Šiuose rinkimuose lieki antras, nes Karolis yra daugiau už tave patyręs medikuose, taip pat jo anketa atrodė geriau. Nenusivilk, atėjus laikui, manau, kad užsitarnausi direktoriaus pareigas!

 

Karolis_Ispanas (1) – Sveikas, Karoli. Smagu matyti, kad praeitose rinkimuose tau parašytas klaidas šioje anketoje pataisei. Tai tik parodo, kad tikrai nori šio posto. Paskutinį kart likai antras kandidatas, o šį kart tu vėl čia. Džiugu. Atsimenu tave vadovaujant medikams, turėjai labai gerą ir produktyvią firmą, todėl žinau, kad vadovauti medikams moki. Pereinant prie tavo anketos tai ji man padarė įspū  viskas aiškiai ir apgalvotai. Anketa ilga, bet skaitėsi lengvai. Patiko tavo mokytojų idėja ir apskritai tikiuosi pamatyti jas pilnai išpildytas. Sveikinu tave ir linkiu sėkmės direktoriaujant!

 

P.S. plz nerašinėkit kada analizė. Ai ir jo aš dar DP.

P.S.S. Rekomenduoju prieš pildant peržvelgt ar atitinkat reikalavimus;-D

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun
  • Patinka 5
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.