Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Donatas_Kutulis

Peikiu Titas_Accetturo

Recommended Posts

Anketa

1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Titas_Accetturo
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Prižiurėtojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Na tiesiog vyko 'Medžioklės' eventas ir Rokas_Kastetas su Lolas_Satap pradėjo vadint mane "kukuliu" Man tai yra įžeidimas ir atšoviau atgal su keiksmažodžias,tada Titas man uždėjo mute. Susirades jį TeamSpeak'e paklausiu kodėl jų neužmutino. Jis pasakė,kad Kastetas yra mafijozas ir jam tai leidžiama??? O paklausus kodėl Lolas neužmutinas,jo atsakymas buvo nemačiau... 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/65Rbxb
  5. P.s Rokas_Kastetas buvo užmutinas už /vp 
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Donatas_Kutulis parašė:

Anketa

1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Titas_Accetturo
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Prižiurėtojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Na tiesiog vyko 'Medžioklės' eventas ir Rokas_Kastetas su Lolas_Satap pradėjo vadint mane "kukuliu" Man tai yra įžeidimas ir atšoviau atgal su keiksmažodžias,tada Titas man uždėjo mute. Susirades jį TeamSpeak'e paklausiu kodėl jų neužmutino. Jis pasakė,kad Kastetas yra mafijozas ir jam tai leidžiama??? O paklausus kodėl Lolas neužmutinas,jo atsakymas buvo nemačiau... 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/65Rbxb
  5. P.s Rokas_Kastetas buvo užmutinas už /vp 

Juokingai atrodo tavo papeikimas...  Neskaitęs taisykliu rašai papeikimą. 

• Keiksmai (išimtis taikoma mafijoms ir gaujoms, jei keikiamasi bendrajame pokalbių lange). Kalėjime teisėsaugininkai taip pat gali bausti už įžeidimus, kadangi kalėjime negalima dėti įtariamumo lygio - 2700 sek. O ir teamspeake viską tau jau paaiškinau. O lolo nemačiau, tai ką, man dabar reikėjo užmutint dėl to, nes tu pasakei visiškai neturint įrodymų? Galėjai atsiųst įrodymus, būčiau užmutinęs...

P.S Prieš mutę keikeisi, įspėjau, kad mutinsiu, tau nedaėjo..

• Žaidėjų įžeidinėjimas (jei teisėsaugininkas įžeidžiamas bendrajame pokalbių lange, bausti draudžiama, kadangi tam skirtas įtarimo uždėjimas (/ita)) - 2700 sek.
Redaguota . Redagavo Titas_Accetturo

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Rokas negalėjo būti užtildytas už keiksmus/įžeidimus, nes:

• Tu esi teisėsaugininkas, todėl bendrame chat'e tave gali įžeidinėti. Pasidarai įrodymus - po event'o dedi starus.
  • Jis yra mafijos narys, todėl bendrame chat'e gali keiktis. 

Pastebėjai, kad (šiuo atveju) Lolas nusikeikė, daraisi ss, "/admin numesiu irdm, uzmutinkit ok??".

Atmesta.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.