Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jason_Costello

Naujasis Rusų mafijos bosas!

Recommended Posts

Susijęs vaizdas

 

Sveiki, po neilgos pertraukos nuo rusų mafijos boso rinkimų, buvo paskelbti dar vieni, nes praeitasis bosas buvo nušalintas. Analizė apačioje.

j43b4OB.png&key=be4d2575f77942c82f7794897d42e1a026e31066a64f0545a8eac65e8820b2f6

Anketų: 8
Atmesta už taisyklių pažeidimus: 4

?: 1
Kandidatų: 1

j43b4OB.png&key=be4d2575f77942c82f7794897d42e1a026e31066a64f0545a8eac65e8820b2f6

 

Justas_Kba - " Direktorius, palikęs savo pareigas, gali pretenduoti į kitas direktoriaus pareigas tik po 14 dienų! "

 

Aimo_Brolis - " Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! "

 

Pitbull_Terjeras - Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! "

 

Mantas_Blogietis - Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! "

 

Aurimas_Peciulatis - ?

 

Versaci_Aronas - Sveikas, Aronai. Mafijų patirties taškų turi nemažai, bet tai nereiškia, kad galėtum gerai valdyti mafiją. Šiuo metu, kai teisėsauga yra ganėtinai stipri, mafijoms reikia stipraus, protingo, reiklaus bei išmanančio savo darbą mafijos boso. Serveryje dar neesi turėjęs jokių direktoriaus/pavaduotojo pareigų, o pildai į mafiją, kuriai reikia jau patyrusio vadeivos. "Mafijai nereikia idėjų, nes ji ir taip turi ką veikt".. Iš kart galvok, o jeigu veiksmo nėra? Jeigu teisėsauga neprisijungusi, o jūsų daug? Patikėk, ne visada būna veiksmo, o veiksmo nebūvimą reikia užpildyti idėjomis (+ pats toliau rašei, kad veiksmai būtų tik vakare, o visą dieną nariai kaitintų??????????). "Šiukšlės" kažkiek praskaidrintų tą nuobodulį, jeigu nebūtų veiksmo, bet tai yra nuvalkiota ir daugelio naudojama idėja, tad jokio įspūdžio nepadarei. Prie anketos tau tikrai dar reikia pasistengti, bet gerai, kad bandai. Tu parašai ir po to pats jau prieštarauji? Jeigu norėsi detaliau pakalbėti apie anketą parašyk į forumo až arba susisiek teamspeak'e. Sėkmės!

 

Dovydas_Lemon - Sveikas, Dovydai. "Sveikas DP nary, Ryti.". Aš Vilius, malonu susipažint. Vėl, kaip ir Aronui, LABAI kliūna tavo maža patirtis vadovavime. Idėjos abi nuvalkiotos, tad prie jų tau reikėtų tikrai dar daug pasėdėti, bet "Nužudyk ir gauk atlygį" idėja manau padėtų mafijos nariams pagyvinti dienos rutiną, jeigu nebūtų veiksmų. "Jeigu nesugebėsiu surinkti pilnos komandos aš tapsiu aktyvesniu" o tu ruošiesi būt neaktyvus?? Tavo aktyvumas nesudomins kitų ateiti dirbti pas tave. Taigi, geriau pabandyk užimti mafijos/gaujos boso parankinio vietą, išsiaiškink kaip viskas vyksta ir tik tuomet bandyk pildyti į nusikalstamų grupuočių direktoriaus pareigas, nes juose bosas negali būt "pėsčias" ir nieko nesuprantantis apie vadovavimą žmogus. Sėkmės!

 

Gražvys_Nfs - Sveikas, Mindaugai. " Nors ir ne senai buvau teisėsaugos direktorius " ??? nvm. Idėjų nebuvo visiškai, kas LABAI nuvylė. Realiai, su tokia anketa tu neturėtum gaut to posto, bet nėra iš ko rinktis.. Esi ne kartą buvęs nusikalstamų grupuočių direktorius, tad manau jau supranti ko reikia mafijai, kad ji gyvuotų ir duotų veiksmo teisėsaugai. Iš tavęs tikrai tikiuosi gero vadovavimo, aktyvumo ir nenusileidimo teisėsaugai. Iš kart įspėju, kad būsi labai stebimas ir tikrinamas, nes ne iš vieno žaidėjo jau gaunu žinutę, kad pabūni ir dingsti, o anketoje rašai, kad aktyvumu aplenksi visus kitus direktorius/bosus. Nepasiduok ir nustebink tiek mane, tiek visus serverio žaidėjus. Sveikinu tapus Rusų mafijos vadeiva!

 

 

NAUJASIS RUSŲ MAFIJOS BOSAS - GRAŽVYS_NFS

 

  • Patinka 3
  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sekmytės, nenuvilk :D

 

p.s priimsi?

Redaguota . Redagavo Justas_Kba

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.