Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Salvis_Lolas

PEIKIU KING_VEGETA

Recommended Posts

Salvis_Lolas    25
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @King_Vegeta
  2. Pažeidimo aprašymas: Krč, matosi neonui spaudžia širdelę už senus laikus :D Darbo neatlikimas. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/QFwIxF8
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Koks darbas? :DDDDD Aš ne serverio prižiūrėtojas xddd adminą pirkau dėl saves. Jeigu rimtai, tai palauk jie du vedė eventą, kuris vadinasi kelionė jei neklystu. Ta prasme, kodėl juos turiu užmūtinti, jeigu tai buvo jų eventas? Va tu tai neprieko ten buvai ir buvai užtildytas. https://imgur.com/a/zwZOkP7

Redaguota . Redagavo Edvinas_Neon

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Salvis_Lolas    25
6 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Koks darbas? :DDDDD Aš ne serverio prižiūrėtojas xddd adminą pirkau dėl saves. Jeigu rimtai, tai palauk jie du vedė eventą, kuris vadinasi kelionė jei neklystu. Ta prasme, kodėl juos turiu užmūtinti, jeigu tai buvo jų eventas? Va tu tai neprieko ten buvai ir buvai užtildytas. https://imgur.com/a/zwZOkP7

Taip aš buvau ne prie ko. :DDDDDDDDDDDDDDDD O TAI K*W koks tau pisalas buvo mane mutint o juos ne?. Jei mutini, mutink visus, o ne diskriminuok. Ryškiai matosi jų "bereikšmiai vp" "fsio patys šaudotės" "neverkit patys kalti". Pirkai dėl savęs? Tai ok, nusipirkai ir džiaukis, bet nereikia šieptis. Gi naujakas seni, neprakaituok prie to pc eik su draugais į lauką prasičiūhint, netrūnijęs čia. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 10 valandų, Salvis_Lolas parašė:

Taip aš buvau ne prie ko. :DDDDDDDDDDDDDDDD O TAI K*W koks tau pisalas buvo mane mutint o juos ne?. Jei mutini, mutink visus, o ne diskriminuok. Ryškiai matosi jų "bereikšmiai vp" "fsio patys šaudotės" "neverkit patys kalti". Pirkai dėl savęs? Tai ok, nusipirkai ir džiaukis, bet nereikia šieptis. Gi naujakas seni, neprakaituok prie to pc eik su draugais į lauką prasičiūhint, netrūnijęs čia. 

Tai, kad kątik grįžau po naujako, nesuprantu kas negerai? Čia aš prakaituoju? :DDD TU MAN PAPEIKIMĄ LEMPINĮ PARAŠĖI NE AŠ TAU XD. O dabar dar kartą kartoju vedė EVENTĄ!!!! kaip siūLAI evento dalyviams sužinoti, ką galimą daryti, ko negalimą daryti???????? Prie to paties pasidariau dar įrd, kad eventas tikrai  vyko, kai prie eglės bv ir pnš, matomai nujaučiau ašarų bangą.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Salvis_Lolas    25
24 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Tai, kad kątik grįžau po naujako, nesuprantu kas negerai? Čia aš prakaituoju? :DDD TU MAN PAPEIKIMĄ LEMPINĮ PARAŠĖI NE AŠ TAU XD. O dabar dar kartą kartoju vedė EVENTĄ!!!! kaip siūLAI evento dalyviams sužinoti, ką galimą daryti, ko negalimą daryti???????? Prie to paties pasidariau dar įrd, kad eventas tikrai  vyko, kai prie eglės bv ir pnš, matomai nujaučiau ašarų bangą.

https://imgur.com/a/icQ5iro Vien dėl tavęs, sugaišau 4minutes, paryškinant, kur buvo bereikšmiai skelbimai. Jis pabaigė savo eventą ties "sakiau nutraukiu". :DDDD Krč. Graudus esi, tą tegaliu pasakyt. 

https://imgur.com/a/piJmJzA čia kad tau tą širdelę dar daugiau suspaustų.

https://imgur.com/a/YQufily čia magaryčiom KAD DAR DAUgIAU SUSPAUSTŲ

Redaguota . Redagavo Salvis_Lolas
ir dar pridėjau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Palauk ar tu vienas buvai užmūtintas? Deja, kad tiek tave tiek gta luką užmūtinau. Tų dviejų nemūtinau, nes jie darė eventą!!!!! Ir toliau gi aš ne vienas adminas buvau on, jeigu tu būtum prašes ir nebūčiau mutines tada jo, o dabar kai kimarina 4on adminai, tu nieko neprašai, kad mutinti. Neprašei ten nei manes nei kitų likusių adminų, tai kame bėda? JUK NEPRAŠEI MANES MUTINTI JŲ, BET KAD JAUČIA MAN RAŠAI PAPEIKIMUS, TAI BŪK MALONUS SURAŠYK IR LIEKUSIEMS 3ADMINAMS PAPEIKIMUS UŽ PAREIGŲ NEATLIKIMĄ.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Salvis_Lolas    25
2 minutes ago, Edvinas_Neon parašė:

Palauk ar tu vienas buvai užmūtintas? Deja, kad tiek tave tiek gta luką užmūtinau. Tų dviejų nemūtinau, nes jie darė eventą!!!!! Ir toliau gi aš ne vienas adminas buvau on, jeigu tu būtum prašes ir nebūčiau mutines tada jo, o dabar kai kimarina 4on adminai, tu nieko neprašai, kad mutinti. Neprašei ten nei manes nei kitų likusių adminų, tai kame bėda? JUK NEPRAŠEI MANES MUTINTI JŲ, BET KAD JAUČIA MAN RAŠAI PAPEIKIMUS, TAI BŪK MALONUS SURAŠYK IR LIEKUSIEMS 3ADMINAMS PAPEIKIMUS UŽ PAREIGŲ NEATLIKIMĄ.

WELL ŽMOGAU JEI MUTINI, MUTINI VISUS O NEDISKRIMINUOJI. UŽMUTINAI MANE,UŽMUTINAI LUKĄ, UŽMUTINAI IR TĄ PATĮ MATĄ BET KAŽKODĖL TU JĮ ATMUTINAI??????? WTF JIS VISĄ VAKARĄ RAŠĖ NESĄMONĘS Į /VP IR NENUSIPELNO MUTES? 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 10 valandų, Salvis_Lolas parašė:

WELL ŽMOGAU JEI MUTINI, MUTINI VISUS O NEDISKRIMINUOJI. UŽMUTINAI MANE,UŽMUTINAI LUKĄ, UŽMUTINAI IR TĄ PATĮ MATĄ BET KAŽKODĖL TU JĮ ATMUTINAI??????? WTF JIS VISĄ VAKARĄ RAŠĖ NESĄMONĘS Į /VP IR NENUSIPELNO MUTES? 

Aš dar kartą kartojų JIE DARĖ EVENTĄ KELIONĖ. jUDU NEPRIEKO BUVOT TO EVENTO KAI RAŠĖT Į/VP TODĖL KAD JIEM NETRUKDYT UŽMŪTINAU. BETO DAR KARTĄ KARTOJU BUVAU NEIVIENAS ADMINAS ON BUVOM 4 KOKIO GALO MAN  RAŠAI PAPEIKIMĄ, KAI DAR 3 ADMINAI BUVO, KURIE GALĖJO TUO DUO SUMUTINTI? Gi sviderskas pats aiskiai buvo pasakes jeigu adminas nemato pazeidimo tame nemutina, tas pats buvo ir su ju eventu, nemutinau, ens vede eventa ir zaidejam rase, ka daryt, kur daryt, kas toliau, ko nedaryt. Del velesniu rasinejimusi į /vp, man asmeniskai tai netrukde, netrukde tai ir nemutinau, tau trukde? Kodel man neparasei ar kitiems 3adminams kad juos uzmutinti nes tau trukdo???????? IR DAR KARTA KARTOJU BUVOM 4ON ADMINAI, KATRO GALO ANT MANES UZSISOKAI NESUPRANTU, NES PAZEIDIMA PADAREI, O JIE ABUDU VEDE EVENTA, TODEL NET NETUREJAU TEISES JU MUTINTI, NES KAPI TADA JIEMS VESTI KELIONES EVENTA JEIGU ABU MUTE SEDES?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Kas juokingiausia, kad liepi Neonui nežaist serve ir netrūnyti jame, nes gi naujakas, o pats virini serve minutes :DDDDDDDDD

Atmesta, dar parašyk visai teisėsaugai papeikimą, kad tave nubaudė už non-rp, o Antano_Kalafioro nenubaudė.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

• Šią temą peržiūrėjo

1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Red_Flash