Jason_Costello

Naujieji gaujų lyderiai!

Recommended Posts

Jason_Costello    448

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „crips vs outlaws gif“

Sveiki.

vB9ldc6.png

Anketų: 3

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 0

Kandidatų: 2

vB9ldc6.png

Versaci_Aronas - Sveikas, Aronai. Prieš tai pildei į rusų mafijos boso pareigas. Nežinau ar skaitei mano analizę apie tave, bet aš aiškiai buvau parašęs, kad nusikalstamoms grupuotėms reikia patyrusio, visą situaciją žinančio ir mokančio vadovauti žmogaus. Palyginus su kitais kandidatai, tu tikrai likai paskutinis dėl to. Tai dar kartą pasikartosiu, kad jeigu nori pildyti ir kandidatuoti į nusikalstamų grupuočių direktoriaus pareigas, tu turi parodyti save juose kaip pavaduotojas. Pavaduotojo pareigos yra svarbios, nes kaip juose pasirodysi, taip tave ir atsimins žmonės. Šį kartą tu tikrai neturėjai šansų tapti gaujos lyderiu. Nenusivilk, PERSKAITYK ŠITĄ IR RUSŲ MAFIJOS BOSO RINKIMŲ ANALIZĘ APIE TAVE ir daryk išvadas. Sėkmės!

Aivaras ir Vilius - Sveiki. Sveikinu abu su pareigomis. Tikiuosi ne vėjus anketoje rašėt, kad vengsit konfliktų ir t.t. Pabandykit išsilaikyt draugiškai, ramiai, teisingai ir ilgai. Labai smagu, kad į boso pareigas vėl grįžta Viliukas (sweikas), bet taip pat smagu matyti ir naują veidą gaujos lyderio pareigose. Pasistenkit surinkti ištikimą bei galingą komandą, kad zonos nebūtų nuobodžios. Iš kart įspėju abu, kad jeigu pamatysiu ar išgirsiu juozuką ar bet kurį jo account'ą - 3 įspėjimai ir lekiat į neišperkamą DPS. Tik įspėju, kaip norit, taip darykit. Taigi abiem didelės sėkmės! 

Direktorių priežiūros komanda.

•  
  • Dėkingas(-a) 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lukas_Zip    91

Sveikinimai Viliukai lauksiu pakvietimo ;) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.