Dzioraldas_Golden

WIKI konkursas #3 [iki 01.13]

Recommended Posts

Sveiki! Šiaip manau visi mane ir taip pažįstat, tačiau visgi esu Aleksandras, bet labiau žinomas kaip Saška. Taigi šiandien norėčiau prisiminti kartu su jumis ir galbūt net pagalvoti, kaip visgi sunku yra kažką prarasti ar su kažkuo atsisveikinti(čia jeigu ką apie serverį ir jo bendruomenę). Nors serveryje žaidžiu tik nuo 2015 metų, tačiau puikiai prisimenu, kai prie savininkų buvo dar ir Skrudžas, DPKT buvo Cooleri, tada pamenu dar lošiau gal 2 mėnesius ir padariau šiokią tokią pertrauką ir po tos pertraukos jau grįžęs į serverį pastebėjau, kad nei Skrudžo nei Coolerio. Tikriausiai tada dar nesuprasdavau koks jausmas būna kai kažkas palieką serverį šitiek atidavęs jėgų ir laiko, kad jis būtų vienas iš geriausiu. Todėl mano manymų svarbiausias prisiminimas tiek man, tiek serverio žaidėjams išliks tas, kad serverį paliko d0Nt'as. Iš tiesų būdavo šiek tiek keista matyti, kad šitiek kartų projektą palikdavo ir Ridas, bet visgi grįždavo, o čia jau ne tas. Visgi manau sunku atsisveikinti su tuo, kuris šitiek savo laiko atidavė tam, kad serveris gyvuotu po šiai dienai todėl man būtent šis įvykis yra įsimintiniausias projekto istorijoje. Nors d0Nto jau ir nebėra serveris vis tiek išlieka toks pat ir manau ateityje Ridas jį pavers net geresniu nei jis buvo seniau ir koks yra dabar. 

Manau parašiau visišką nesamonę, bet kas bus tas bus :D Sėkmės visiems!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Naršydamas po forumą, pamačiau vykstantį WIKI konkursą, nusprendžiau jame sudalyvauti, tačiau sunkiausia buvo aprašyti kažkokį įvykį, nors jų man yra sočiai žaidžiant nuo 2012 metų. Mano įsimintiniausias įvykis buvo 2013 metų, lapkričio 2-tros vakarą maždaug apie 19 valandą vykęs RLS.LT rekordo siekimas. Turbūt kiekvienas žaidėjas žaidęs tuo metu pamena šį turbūt vieną iš svarbiausią įvyki projekto istorijoje. Iš patirties galiu pasakyti, jog tokios atmosferos dar niekada nebuvo RLS'E, kai visi žaidėjai skaičiavo po vieną prisijungusį žaidėją per visus chat'us(/vp, /vip, /s) visi rls projekto nuo paprastų civilių iki prjojekto komandos narių buvo tikroje euforijoje, nes buvome antras SF serveris lietuvoje, kuris pasiekė tokį serverio rekordą. Tuo metu buvau prisijungęs ir prie TS(berods Rusų mafijos kanale), ten taip pat buvo labai linksma kartu siekti rekordo. Žaidėjų skaičius kilo - visi vyko prie geležinkelio stoties ir stengėsi kaip nors užlipti aukštyn ant garažo kuris buvo seniau sumappintas šalia geležinkelio degalinės(įmesiu video kaip tada atrodė mūsų sf geležinkelio stotis), vyko eventai, kurios buvo ypatingai sunku rengti, nes kai susirindavo į vieną vietą po 80-100 žaidėjų tiesiog žaidėjai su prastesniais pc, tiesiog bėgiodavo teleportais. Tuo metu žinoma ir buvo prisijungę(dabar jau buvę) serverio savininkai Deividas_Auhju(D0nt) ir Dovydas_Skrudzas, kurie taip pat su serverio žaidėjais nelaikė emocijų ir išsireiškė per /s. Pamenu tą vakarą tikrai nemažai išėjau į "+", nes vos pasiekus rekordą gaudavome kreditų, litų iš serverio valdžios. 

Tikrai norėčiau patirti darvieną rekordo siekimą, o manau tai gana realu. Stebint video(kurį apačioj numesiu) pamačiau kiek puikių žaidėjų yra palikę mūsų serverį, bet aišku visiems ateina savas laikas, nes tiems žaidėjams nebe po 16-17 metų, nors tada jau ir tiek jiems buvo. Po šio rekordo, tikrai krito žaidėjų skaičius iki pat praeitų metų(2018) kai buvome pasiekę 212 žaidėjų skaičių(trūko 38 žaidėjų), todėl ir anksčiau minėjau, jog yra realu, kad vieną dieną galėsime pagerinti rekordą, nes tam turime galimybes.

Redaguota . Redagavo Vincente_Delboske
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveiki. Manau daugelis mane pažįsta tiek iš serverio tiek iš forumo Mantas_Cassilas slapyvardžiu. Visu pirma noriu pasakyti jog džiaugiuosi matydamas tokį neįprastą konkursą kuriame žaidėjai galės pasidalinti tiek džiugiais įvykiais projekte, tiek patirtais nusivylimais kuomet žaidėjai galvojo jog atėjo galas Rls‘sui.

Manau daugelis jūsų dalinsis prisiminimais iš 2013-11-02 pasiekto rekordo kuomet į serverį atklydo net 249 žmonės, bet ne aš. Aš dalinsiuosi pastarosiomis naujienomis kurios padarė nemažai įtakos serverio liaudžiai (iš galbūt ir gerosios pusės).

Užėjęs vieną sekmadienio popiete į Rls.lt forumą pastebėjau prieš kelias minutes įkelta pranešimą į naujienų skiltį. Vien iš pranešimo buvo galima suprasti jog iš serverio savininko pareigų pasitraukė serverio įkūrėjas d0Nt. Pirma mintis šovusi į galvą buvo tokia jog atėjo galas Rls kuris gyvuoja jau nuo beveik 2012 pradžios! Tačiau pasiskaitęs supratau jog nėra viskas taip blogai kaip atrodytu iš pirmo žvilgsnio. Pastebėjau jog serveris perleidžiamas buvusiam serverio pagalbininkui Ridui.  Ir tuomet supratau jog tikrai ne viskas prarasta galbūt viskas pasisuko kaip tik gera linkme?

Dar vienas manau daugeliui šiuo metu serveryje besilankančiu žaidėju įsimintinas įvykis būtų šiandien įkeltas 3.6.1 atnaujinimas kuris sulaukė tiek pasipiktinimo šūsnių, tiek džiaugsmo. Asmeniškai aš džiaugiuosi jog į šį atnaujinimą įdėta tikrai daug darbo, kadangi Ridas padarė tai kas jau turėjo būti padaryta galbūt prieš metus, o galbūt ir seniau. Tačiau tikrai nevisi žaidėjai vertina šitokį atsidavimą serveriui bei pastangas vertina ne taip kaip manau turėtume kiekvienas, juk tikrai nevisi sugebėtume praleisti ne vieną ir ne dvi naktis ruošiantis sukurti kažką naujo – neregėto.

Serverio atnaujinimą rasite čia: https://forumas.rls.lt/topic/72302-versija-361/

Redaguota . Redagavo Mantas_Cassilas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveiki visi, norėčiau pasidalinti su jumis savo gan įsimintina vakarą bei gerai praleista laiką. Per savo keturis žaidimo metus buvo daugybė įsimintinų akimirkų, tačiau aš kaip mėgstu humorą taigi pasidalinsiu šiek tiek gal ir negeru, tačiau juokingu vakaru(naktimXD). Kogero 2015 vasara vieną dieną buvo daug labai žaidėjų teamspeak programėleje ir visi diskutavom, prikolinom pagrindinam kanale berods ir artėjus vidurnakčiui sugalvojom paišdykauti bei pasikelti nuotaikas :D . Taigi, Giedrius_Rondo jeigu neklystu buvo pagrindinis organizatorius, kuris sugalvojo paskambinėti įvairiem žmonėm. Taigi daug kas siuntė draugų, draugių, kai kas mokytojų numerius. Giedrius_Rondo labai prikolnai mokėjo šnekėt, kas kėlė visiem didelį juoką. Paskui kažkokiu būdu gavome Cooler_Master numerį, taigi kodėl gi nepaskambinus jam. Tuomet jis buvo DPKT pirmininkas. Coolerį kogero pažadinom, kuris kažką suglemeno per telefoną ir sužinojęs kas čia vyksta atėjo į teamspeak ir užblokavo Giedrių visam laikui man regis. Paskui kitas žmogus peremė jo vaidmenį ir toliau skambino kitiem žmonėm. Parašiau bent kažką :/ įsimintiniausio dalyko realiai neturiu, kadangi kaip ir minėjau,vyko dauug labai įsimintinų dalykų ir negaliu išskirt įsimintiniausio :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Labas visiems, esu Julius, rašau po laiko, nes nieko nesugalvojau,o tema dar neužrakinta ir šiandien aš aptarsiu tas pirmas dienas kai idėjo namų plėšimą. Atsimenu, kai tik įdėjo namų plėšimą, visi vare pries ligoninės ir plėšė namus,tada dar kai žaisdavo apie 100 žmonių, ne kaip dabar, ant vakaro tik nebent per zonas 100 žmonių :D Grįžtam prie temos, atsimenu, kaip dar kai kurie bandė ginti namus savo vieni, ten prieš kokius 3 :D bet isimintiniausia buvo, kai Kawasakis jei neklystu, turėjo LS vilą ir žiauriai daug kas varė plėšti jo namo, vienas pats bande ginti iš admin pasiėmęs M4 xdd. Šiaip aprašiau labai trumpai, nes net nežinau ką rašyt. Tiesiog norėjau kažką parašyti :D

Visoooo. 

- Julius

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar