Recommended Posts

Aivaras_Russia    116

NLqcLLi.jpg

 

Primeiro Comando da Capital (First Command of the Capital) dar žinomi kaip, PCC arba 15.3.3buvo įkurti aštuonių kalinių 1993 m. Rugpjūčio 31 d. kurie buvo perkelti į ,,Taubaté"  kalėjimą, kurioje grupė suformavo ,,PCC'' kovoti už teisingumą ir geresnias kalėjimo sąlygas, o tą išsikovojus ,,PCC'' paplito po visą Braziliją, tiesa jau tada buvo kovojama nebe už teisingumą, o kaip tik to niokojimą gatvėse. 
     ,,PCC'' egzistavimą pirmą kartą viešai pranešė žurnalistas Fatima Souza 1997 m., nors San Paulo vyriausybė ir toliau neigė, kad tokia grupuotė neegzistuoja. Praėjus dvejiems metams, gauja įvygdė didžiausią banko grobimą São Paulo istorijoje, pavogdama apie 32 milijonų ir tai privertė miesto vyriausybei pakeisti nuomonę apie gaujos egzistavimą. Vėlesniais metais vyriausybė išskyrė ,,PCC'' vadovus, perkeldama juos į kalėjimus visoje šalyje. Tačiau tai tik leido grupei sukurti stipresnius ryšius su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis ir plačiau skleisti savo idėjas. 
     2006 m. ,,PCC'' pradėjo dar svarbesnį sukilimą po to, kai vadovai/nariai buvo perkelti į nuotolines patalpas. Įkalinti nariai perėmė daugiau kaip 70 kalėjimų visoje šalyje, laikydami lankytojus įkaitais. Tuo pačiu metu grupė pradėjo koordinuotus išpuolius, nukreiptus į San Paulą, kas vedė prie daugiau nei 150 mirusiųjų.Per ateinantį dešimtmetį ,,PCC'' išaugo stipri ir nepriklausoma, kas praktiškai netrukdomai leido vykdyti verslą Brazilijos nepakankamai finansuojamuose kalėjimuose. 
     2012 m. Pabaigoje San Paulo viešojo saugumo sekretorius buvo priverstas atsistatydinti po smurtinių policijos ir ,,PCC'' susidūrimų, atsakydamas į valdžios institucijas, pradėjusias veiksmus prieš gaują, pažeidžiant paliaubos dvasią.
     2013m. buvo pradėta planuoti Kongreso rinkimus ir išpuolius San Paulo valstijos gubernatoriui Geraldo Alckminui, kuris sunkiai dirbo, kad išardytų gaują. Ataskaitos tuo metu jau rodė, jog ,,PCC'' įtaka pasiekė Rio de Žaneirą ir kontroliavo grupes, kurios vadovauja miesto narkotikų rinkai.
     ,,PCC'' taip pat buvo kaltinama dėl žudynių, susijusių su konfliktais dėl prekybos narkotikais Paragvajuje 2017 m. Balandžio mėn. Gauja pranešė, kad įvykdė didžiausią ginkluotą apiplėšimą Paragvajaus istorijoje. 
     2018 m. Pradžioje PCC prarado keletą aukščiausių lyderių. Aukšto rango PCC lyderis Edisonas Borges Nogueira, pseudonimas „Birosca“ buvo nušautas, kuomet į jo namus isiveržė kitos grupuotės nariai. Rogério Jeremias de Simone, pseudonimas „Gegê do Mangue“, tariamai trečiasis vadas PCC, ir Fabiano Alves de Souza, pseudonimas „Paca“, kitas aukščiausio lygio lyderis, buvo nužudyti 2018 m. Vasario mėn.
     2019m. Pradžioje gaujos narių buvo pastebėta Los Santos mieste, kuriame jau buvo pranešta, apie užpuolimus ir vagystes, tikėtina, jog gauja vėl pradėjusi formuotis..

[2019.01.11] 2019 metų sausio 11 dieną PCC gauja patyrė pralaimėjimą prieš MS-13 gaują, ir liko su 0 procentų zonų. Gaujos lyderio Aivaro tvirtinimu, gauja nepasiduos, ir iš visų jėgų stengsis atsikovoti pralaimėtus procentus.

[NEW] 2019 metų sausio 14 dieną, PCC gauja pradeda atsikovoti pralaimėtus procentus. Šiuo metu gauja valdo 15 procentų.

 

PCC gaujos lyderis - Aivaras_Russia

 

Už informaciją dėkoju - Edvinas_Minges

  • Patinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.