Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

Recommended Posts

kai dar zmones atskirdavo gerus filmukus nuo sudo

 

Hi, šiandien buvo renkamas naujasis Cosa Nostra mafijos bosas. Šiuose rinkimuose kandidatai buvo stebimi žaidime, forume, ir netgi ts! 

 

ECCqtRx.png

 

Justas_Kba – „dabar esu FTB pavaduotojas, bėga jau 11diena“ Hmm. Šiuo metu esi bedarbis, o FTB pavaduotoju nebuvai jau virš poros mėnesių. Keistaaaaa. Kalbi tą patį per tą patį visą anketą, o gale rašai, kad trumpai ir aiškiai, nors nei trumpai, nei aiškiai nebuvo. 

 

Dovydas_Lemon – įdomiai skamba tavo situacija, „Jeigu man visais būdais nepasiseks surinkti komandos, nežlugdant mafijos ir savo reputacijos pasitrauksiu iš pareigų išbuvęs minimumą.“ Tai taip išeina, kad visas 30 dienų vis tiek būsi direktorius su 4 darbuotojais, nes „nebežlugdysi“ mafijos tik išbuvęs minimumąxd Mafija nėra taxi darbas, kur būtų pildomos dienos misijos ar kokios nors pliusiukų sistemos. Čia turi būti veiksmas visomis įmanomos priemonėmis, pradedant grobimais, o užbaigiant DM ar reketavimais. Ir btw, kai pildai į direktoriaus pareigas, turi būt rišli anketa, kitaip sakant tavo motyvacinis laiškas, o ne

klausimas – atsakymas
klausimas – atsakymas

klausimas – atsakymas

 

Feat_Thompson – kažkaip nepasikeitė bendravimas forume, kaip žadėjai kad bus:D Vos prieš pora dienų atsisakei kandidatūros, todėl išsikelk tikslą, ko tu nori iš tikrųjų? Kovoti, ar tiesiog pasiimti direktoriaus postą? 

 

Aurimas_Peciulatis - ?

 

Samp_Dovis ar Pitbull_Terjeras. Pradėsiu tuo, kad Dovio anketa buvo žymiai stipresnė. Donatui reikia pridėti daugiau išsamumo bei detalumo į ją, kadangi dabar net „sausa“ skaityti ir analizuoti. Kita vertus, Terjeras neblogai tvarkosi su Rusų Mafijos pavaduotojo pareigomis, o ir žaidime laiką praleidžia organizuodamas grobimus (kas labai patiko). Užmetus akį į forumo visą aktyvumą, Terjero pranašumas dingo. Labai atsižvelgiu į tai, kaip mokat bendrauti su žaidėjais forume (nu žinai). Dovis į savo policininko papeikimus atsakinėja normaliai, viską detaliai papasakoja ir nei šokinėja, nei rėkauja, visada turi įrodymus. Užmetus akį į grubiuosius sąrašus, Pitbull'is yra buvęs bliste visai nesenai, prieš pora mėnesių, už BMT pažeidimus, o su kita savo paskyra – 3 kartus. Tuo metu Dovis bliste nėra niekada buvęs, kas jam ir davė paskutinį tašką už jį. Jeigu Dovis neišbus savo pareigose 14 dienų, direktorius atiteks Pitbull‘iui, o dabar sveikinu tapus naujuoju Cosa Nostra mafijos bosu!

 

ECCqtRx.png

 

Direktorių Priežiūros komanda.

  • Patinka 3
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu! O Pitbulį nenuleisk rankų ir siek savo boso kituose rinkimuose!  Paprašyk DP narių padės anketą parašyt geresnę ir stabilesnę! Sėkmės Dovi pareiguose, turbūt grobimų įvyks daugiau nei dabar matom !

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.