Tom_White

[Apklausa] Kitokie pasikalbėjimai

?  

72 balsai

Neturite galimybės matyti balsavimo rezultatus ar balsuoti. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tom_White    944

interview GIF

Turbūt iš pavadinimo jau supratot, į kurią pusę viskas linksta. Ši idėja kažkada buvo įgyvendinta gerb. maestro @Tazas_Romero, tik jis visą tai darė Radistų darbe, tiesiog paskambinęs savo pašnekovui. Pašnekovai būdavo labai įdomūs žmonės, tokie kaip Las_Vegas  ar Sky_Line, o tų intervių laukdavau labaaaaai nekantriai. (maybe just me)

Visą tai norėčiau grąžinti į serverį, tik kitu formatu - TeamSpeak3 programoje. Apie intervą būtų pranešamą iš anksto, ir užduodami iš anksto pasiruošti klausimai. Klausimai nebūtų random, tokie kaip "ką gero, kiek stumi, trrkyt?", o aktualūs, netradiciniai ir žinoma - įdomūs klausimai. Aišku, manau būtų ir "antroji dalis", kurios metu būtų atsakoma ir į žiūrovų užduodamus klausimus (kokiu formatu dar nežinau). Paliestume tiek realias temas, susijusias su asmenybe, požiūriu, tiek samp aktualijas, kokius nors "tips n tricks". 

Intervo pašnekovai nebūtų kokie random 3 rango taxi darbuotojai (su visa derama pagarba), bet senieji, žinomi bei įdomūs žmonės, kurie turėtu ką pasakyti visomis temomis (pora kandidatų, kuriuos būtų man pačiam smagu klausinėti: Ridas, Tazas, Kuce, Dariukas, Briusas gal)

Visas pokalbis būtų įrašinėjamas, o po intervo sukurtas video klipas, kuriame būtų surašyta kurią minutę koks klausimas klausiamas ir panašūs dalykai. 

Šių pasikalbėjimų pradines "laidas" kurčiau, organizuočiau pats, o su laiku tai perimtu renginių komanda (studijos man;x)

Tai norėčiau paklausti, ar tai BŪTŲ kam nors nuoširdžiai įdomu, aktualu, ar tiesiog random shit atėjęs iš mano pasąmonės gelmių ir neišeinantis man iš galvos jau pora savaičių.

- White.

• Patinka 16
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lukas_Zip    69

Skamba viliotinai manau būtų įdomu ;)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Yess, tikrai sudomintų, tie kas neutralai, tiesiog sėdi ir suka ratus po miestą nuobodžiaudami ir miegodami prie pc, būtų smagu pasiklausyt. :D 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    944
prieš 1 valandą, Aidas_Bulota parašė:

Bleha, visada svajojau kažkada ar mokykloj, ar kažkur sudalyvaut tokiam dalyke, net sapnuoju tokius dalykus :D 

P.S. Nenoriu girtis, bet 376d5fd0af56bfc9338446982a0508bb51.png

dammm, nice!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.