• 0
Jerry_Stars

Išspręsta

Klausimas

Jerry_Stars    35

Sveiki taigi nusipirkau laptopa ir pasileidziu sampa. Is pradziu galvoju gal kokius man naujinimus siuncia ,kad tiek fps mazai.Padariau rr vistiek mazai fps , atsisiunciau sampfuncs ir tik 30fps max... galit pasakyti kas per nesamone?

Redaguota . Redagavo Jerry_Stars

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

21 atsakymai į šį klausimą

Recommended Posts

• 0
Matthew_Kiwi    32

Pasidaryk prie baterkės nustatymų jog performance būtų, o ne save battery, bei jeigu gtx vaizdo plokštė, tai nueik į nvidia control nustatymus pasidaryk jog jungtų žaidimus ne per igpu, o per gpu

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35
Dabar, Matthew_Kiwi parašė:

Pasidaryk prie baterkės nustatymų jog performance būtų, o ne save battery, bei jeigu gtx vaizdo plokštė, tai nueik į nvidia control nustatymus pasidaryk jog jungtų žaidimus ne per igpu, o per gpu

Dvi amd vaizduskes

Pasidariau tuos battery performance bet vistiek

Padejusiam prasisiu rls2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Ridas    1.149

Nustatymuose fps limiteris gal įjungtas GTA:SA?

O jei pažaistum su windowed mode? (įsijungęs samp alt + enter papausk), įvyksta kokie nors pokyčiai ar ne? 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35
4 minutes ago, Ridas parašė:

Nustatymuose fps limiteris gal įjungtas GTA:SA?

O jei pažaistum su windowed mode? (įsijungęs samp alt + enter papausk), įvyksta kokie nors pokyčiai ar ne? 

Apie koki windowed moda sneki?

Man sake jog gali buti kad pas mane yra dvi vaizduskes ir ant lievesnes veikia sampas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Lukas_Monstr    571
24 minutes ago, Jerry_Stars parašė:

Man sake jog gali buti kad pas mane yra dvi vaizduskes ir ant lievesnes veikia sampas

Manau tame ir problema, nenusimanau laptopuose, tai biški skirsis, bet siūlyčiau pasigooglint kažką panašaus į "how to switch from integrated graphics"

Jokio konkretaus puslapio nemesiu, kadangi kaip ir minėjau, laptopuose aš daunas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35
12 minutes ago, Lukas_Monstr parašė:

Manau tame ir problema, nenusimanau laptopuose, tai biški skirsis, bet siūlyčiau pasigooglint kažką panašaus į "how to switch from integrated graphics"

Jokio konkretaus puslapio nemesiu, kadangi kaip ir minėjau, laptopuose aš daunas

same irgi nesigaudau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Matthew_Kiwi    32

Spausk dešinį ant darbalaukio, bus amd ženkliukas ir amd control kažkas ten užrašyti, pasijungus jį tarp setingų turėtų būt pasirinkimas kurią naudot

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35
prieš 13 valandų, Matthew_Kiwi parašė:

Spausk dešinį ant darbalaukio, bus amd ženkliukas ir amd control kažkas ten užrašyti, pasijungus jį tarp setingų turėtų būt pasirinkimas kurią naudot

Nera pas mane jokio amd control

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Matthew_Kiwi    32
7 minutes ago, Jerry_Stars parašė:

Nera pas mane jokio amd control

O tu driverius bent susirašęs? 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Ridas    1.149
prieš 2 valandų, Jerry_Stars parašė:

Nepadejo nei window mode nei kas , o amd radeon settings net nerodo rodo tik amd catalyst kažkas tokio

neklausiau ar padėjo, klausiau ar skiriasi kažkas.

pas mane tokia pat problema, su full screenu virš 60fps nekyla, o pvz lole būna 120 su windowed mode, bet ir tai per mažai nei priklauso tokiam pc kaip mano, o ir dar fullscreen bėdos nesusitvarkiau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35

Aj ir pastebėjau jog pakeitus rezoliucija fps nei mažėja nei dideje nors turėtu būti viskas kitaip ;) Pakeitus rez turėtu bent kažkiek fps pasijausti o db 

Dabar, Ridas parašė:

neklausiau ar padėjo, klausiau ar skiriasi kažkas.

pas mane tokia pat problema, su full screenu virš 60fps nekyla, o pvz lole būna 120 su windowed mode, bet ir tai per mažai nei priklauso tokiam pc kaip mano, o ir dar fullscreen bėdos nesusitvarkiau

Nesiskiria visada toks fps , o kitus žaidimus tai nrml velka

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0

Kažkoks bull shit, pas mane taipogi 2 vaizdo plokštės, bet kiekvienai yra atskiras valdymas (NVIDIA ir INTEL). BTW pabandyk dešinį pelės mygtuką ant SA-MP piktogramos paspaust, turėtų kažką panašaus išmest, kad pasirinktum su kuria vaizdo plokšte atidaryt. 1d505a5c15dcf6e19d707e65cb5af9a1183.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • 0
Jerry_Stars    35
prieš 1 valandą, Justas_Morello parašė:

Kažkoks bull shit, pas mane taipogi 2 vaizdo plokštės, bet kiekvienai yra atskiras valdymas (NVIDIA ir INTEL). BTW pabandyk dešinį pelės mygtuką ant SA-MP piktogramos paspaust, turėtų kažką panašaus išmest, kad pasirinktum su kuria vaizdo plokšte atidaryt. 1d505a5c15dcf6e19d707e65cb5af9a1183.png

Susitvarkiau jau bet kita problemą yra jog pradėjo lagspikinti

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar