Dzioraldas_Golden

Naujokų centras | Nuolatinė naujokų apklausa

Recommended Posts

0Nlrh.png

 

 

Siekadami projektą modernizuoti ir gerinti mums reikalinga JŪSŲ, naujokai, pagalba. Šioje temoje kviečiu visus naujus mūsų bendruomenės narius atsakyti į apačioje esančius klausimus ir būtent jūsų atsakymais remsimės gerinant naujokų padėtį ir sąlygas serveryje. 

 

Už anketos užpildymą žaidėjas gaus 10'000 eurų priedą (papildoma užduotis prie uždarbio galimybės). Priedą gaus naujokai, turintys ne daugiau 30'000 XP, tačiau ir net ir daugiau turintys gali laisvai pasireikšti (kad ir tie patys senbuviai). Norime, kad nauji žmonės prisidėtų prie bendro darbo - gerovės projekte. Jeigu nieko konkretaus parašyti negalite - nerašykite, nes už bet ką atlygis nebus duodamas.

 

Anketos klausimai

 1. Tavo slapvardis žaidime:
 2. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie nereikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):
 3. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie reikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):
 4. Kokia tavo nuomonė apie pasiekimus (/visipasiekimai)? Jų pakankamai? Galbūt kitaip įsivaizduoji pasiekimų sistemą?:
 5. Ką manai apie misijų sistemą (/misijos)? Jos veiksmingos? Galbūt kitaip įsivaizduoju misijų sistemą?:
 6. Kokie dalykai naujokams serveryje yra per sudėtingi?:
 7. Naujokai turi galimybių pakankamai užsidirbti? Jeigu ne, tai kaip jie galėtų užsidirbti daugiau?:
 8. Su kokiomis problemos susidurei tu ar tavo draugai? (kalbant apie viską bendrai):
 9. Bendrieji pasiūlymai serveriui, siekiant, kad naujokams būtų geriau:

 

Jeigu neturite ką parašyti, prašytume nerašyti bereikšmių atsakymų. Laukiame tik konkrečių, išsamių pasiūlymų. Apklausos atsakymų laukiame apačioje <3 

 • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
 1. Tavo slapvardis žaidime: Malicki_Mantas
 2. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie nereikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos): Be pakvietimo darbai vieni yra įdomus ir neatsibosta dirbti, kituose trūksta veiksmo.
 3. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie reikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos): Tedirbau tik teisėsaugoje, joje viskas yra gerai , veiksmo pilnai užtenka ir nėra nuobodu žaisti. 
 4. Kokia tavo nuomonė apie pasiekimus (/visipasiekimai)? Jų pakankamai? Galbūt kitaip įsivaizduoji pasiekimų sistemą?: Jie gal yra šiek tiek per sunkūs,  manau būtu geriau įdėti keletą pasiekimų kuriuos būtu lengviau pasiekti naujokams ,kad galėtu greičiau užsikelti XP
 5. Ką manai apie misijų sistemą (/misijos)? Jos veiksmingos? Galbūt kitaip įsivaizduoju misijų sistemą?: Jų yra per mažai, tik dvi, reikėtu kažko naujo.
 6. Kokie dalykai naujokams serveryje yra per sudėtingi?: Mano nuožiūra kas bent jau man buvo sunku tai išsilaikyti teises, bet tai gal yra gerai. O visa kita susitvarkiau puikiai
 7. Naujokai turi galimybių pakankamai užsidirbti? Jeigu ne, tai kaip jie galėtų užsidirbti daugiau?: Užsidirbti ir gauti pinigų naujokui yra nei per sunku nei per lengva.
 8. Su kokiomis problemos susidurei tu ar tavo draugai? (kalbant apie viską bendrai): kai kurių komandų nėra /komandos tai reikia klausti kitų.
 9. Bendrieji pasiūlymai serveriui, siekiant, kad naujokams būtų geriau: Kaip ir rašiau viršuje padaryti daugiau pasiekimų kurie duotu XP.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
 1. Tavo slapvardis žaidime:Mauzeris_Mauzeriuks
 2. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie nereikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):Na, visi turi savų pliusų minusų, kolkas nėra blogo darbo kuris visiem nepatinka.
 3. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie reikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):Na čia klausimas. Kolkas nereik nieko pašalint, daug žaidėjų įrą, tai reikėtų nekeisti, o pridėti kaškokį darba, arba pora darbų.
 4. Kokia tavo nuomonė apie pasiekimus (/visipasiekimai)? Jų pakankamai? Galbūt kitaip įsivaizduoji pasiekimų sistemą?:Na pasiekimai gal ir nuostabūs, bet ira kur ir naujokam nepasiekiami. Tad jie gali ivikdyt tik kaip būna jau patyrusiais. Bet pasiekimų sistema, ira gera.
 5. Ką manai apie misijų sistemą (/misijos)? Jos veiksmingos? Galbūt kitaip įsivaizduoju misijų sistemą?:Prie misijų būtų galima padirbėti. Pvz:Surasti visus Darbus, Bankomatus, ir kaška panašaus. Arba suringti 100k xp 200k xp 300k xp 400k xp 500k xp 600k xp 700k xp 800k xp 900k xp 1m xp ir uz viena ivikdyta misija atlygis 500 xp ir koki nors 1k 2k 3k. Manau mano pasiulimas patiko.
 6. Kokie dalykai naujokams serveryje yra per sudėtingi?:Sumokėjus 10k mokeščių.
 7. Naujokai turi galimybių pakankamai užsidirbti? Jeigu ne, tai kaip jie galėtų užsidirbti daugiau?:Pvz dirbant va;ytoju, elektriku, ir kaška pnš.
 8. Su kokiomis problemos susidurei tu ar tavo draugai? (kalbant apie viską bendrai):Dar nesusiduriau.
 9. Bendrieji pasiūlymai serveriui, siekiant, kad naujokams būtų geriau:Padidinti keleta darbų.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
 1. Tavo slapvardis žaidime: Ignas_Huawei
 2. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie nereikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):Nieko , man viskas atrodo puikiai.
 3. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie reikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos):Tai pat nieko.
 4. Kokia tavo nuomonė apie pasiekimus (/visipasiekimai)? Jų pakankamai? Galbūt kitaip įsivaizduoji pasiekimų sistemą?:Viskas atrodo puikiai.
 5. Ką manai apie misijų sistemą (/misijos)? Jos veiksmingos? Galbūt kitaip įsivaizduoju misijų sistemą?:Taip , veiksmingos , is ju galima uzsidirbti pinigu naujokams.
 6. Kokie dalykai naujokams serveryje yra per sudėtingi?: Pradiniai pinigai.
 7. Naujokai turi galimybių pakankamai užsidirbti? Jeigu ne, tai kaip jie galėtų užsidirbti daugiau?:Taip , turi , yra daug nereikalaujianciu pakvietimo darbu.
 8. Su kokiomis problemos susidurei tu ar tavo draugai? (kalbant apie viską bendrai): Truputi sunkoka gauti pradinius pinigus.
 9. Bendrieji pasiūlymai serveriui, siekiant, kad naujokams būtų geriau: Padidinti algas , gal daugiau darbu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar