Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jason_Costello

Naujasis, oldschool'inis FTB direktorius !

Recommended Posts

Če mafijos tvojo ftb dyreko sekretorei

Susijęs vaizdas

 

Sveiki. Šiek tiek pavėluota analizė nei įprastai, daug reikalų, bet bent jau tą pačią dieną. 

 

vB9ldc6.png

Anketų: 4

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 0

Kandidatų: 2

vB9ldc6.png

 

Aurimas_Pečiulatis - ?

 

Tony_Cartez - Sveikas, Lukai. Džiaugiuosi matydamas, kad ne vien tie patys veidai pildo į direktoriaus pareigas. Iš karto LABAI didelį minusą duoda tavo "šviežumas" direktoriaus pareigose. Į tokias pareigas ( taip pat ir mafijas/gaujas ) reikia patyrusio, viską valdžioje žinančio ir taktiško žmogaus, o tu dar neesi buvęs net pavaduotojo poste. Idėjos visai patiko, tik "Kontrolės punktai" nemanau, kad pasiteisintų, nes sudėlioti tikrinimus tam tikram laikui yra labai nenuspėjamas dalykas, nes mafijos/gaujos veiksmą gali padaryti bet kada. Dėl bonusų irgi neapgalvojai visko iki smulkmenų, nes narkotikus FTB darbuotojai randa gal tik vieną kartą per savaitę ( jeigu ne daugiau ). Labai gerai, kad svarstai prijungti ir kitas teisėsaugos sritis į savo darbą, tas man labai patiko. "Teamspeak bus privalomas, nes to reikalauja taisyklės" ?? Bendravimas kalbant, o ne rašant žymiai palengvina ir paspartina teisėsaugos darbą. Praleidai vieną punktą dėl nesurinktos komandos, tad kitam kartui atidžiau xd Tai va, geriau nebandyk iš kart užimti labai svarbaus ir atsakingo posto serveryje, o visų pirma pasibandyk save pavaduotojo poste, nuo kurio ir susidarysim gerą arba blogą nuomonę apie tave. Sėkmės!

 

Tonny_Corleone - Sveikas, Denai. Kaip ir Luko (Cartez'o) anketoje, labai patiko tavo tikslas suvienyti teisėsauga. Teisėsaugos suvienijimas, darbų atlikimas kartu yra labai didelis pasistūmėjimas link idealios teisėsaugos. Aišku, tai nėra lengvas darbas direktoriams, nes kartai tenka valdyti ir visiškai nieko apie teisėsaugą neišmanančius, bet jis yra labai veiksmingas. Labai per daug aprašei apie savo buvusius postus, ties tuo nereikia taip išsiplėsti. Dėl "labai griežtos priežiūros" norėčiau "prisipist", nes atsimink, kad serveryje, pastaruoju metu, atsirado daug naujokų, kurie tikrai neateina į serverį viską žinodami. Aišku, gera firmos priežiūra duos respect'o, bet labai griežtos bausmės už menkiausius nusižengimus manau neišeis į naudą. Geriau žaidėjus ( jeigu jie nepiktybiniai ) pamokyti žodžiu, duodi patarimų, kad tokia situacija nebe pasikartotų. FTB darbo sistema tikrai patiko, narkotikų šturmai ir gamybos vietų tikrinimai tikrai buvo retas dalykas praeitų direktorių vadovavimo laikais. Toliau dėl idėjų ir treniruočių kaip ir viskas gerai buvo. Neaprašei punkto apie komandos narių stoką darbe, kas davė klaustuką dėl anketos, bet nvm. PavaduotojŲ rinkti neskubėtum, bet gi liko tik vienas pavaduotojas. Šiaip, anketa tikrai stipri, matosi, kad buvo pasistengta, bet yra dar vienas kandidatas, kuris tave tikrai pranoko savo patirtimi, įgūdžiais teisėsaugoje bei direktoriavime. Sėkmės!

 

Lukas_Cola - Sveikas, Lukai. Smagu vėl tave matyti pildant į teisėsaugos direktoriaus pareigas. Anketa trumpa ir labai aiški. Idėjos labai geros, kas svarbiausia, kad neeilinės. Transportų rezervacija nustebino, nes jeigu tai pavyks padaryti, manau tavo teisėsaugos sritis bei visi jos darbuotojai bus grynas pavyzdys visoms kitoms teisėsaugos sritims. Ekipažų kodai irgi gera idėja, bet manau ne tokiems žaidėjams, nes jiems tas atsibos ir tie kodai vis nyks, nyks ir galiausiai jų iš vis nieks nebenaudos. Protingos mintys dėl albumo pildymo, ko daugelis direktorių neišnaudoja ( @Invision_Power ?? ) Nu ir ant galo dar norėčiau pasidžiaugti, kad bent vienas žmogus atsakė pagaliau į tą papildomą klausimą. Kaip ir Denui sakiau, tu šiuose rinkimuose jį tikrai nurungei. Tikiuosi dažnai matyti tave, tavo komandą serveryje. Jau nebe pirmą kartą tampi teisėsaugos srities direktoriumi ( kaip ir ridas nebe pirmą kartą grįžta į servą xd ), tad linkiu dar kartą įrodyti serveriui, kad esi labai geras teisėsaugos direktorius. Nu ir man įrodyk, kad nesuklydau pasirinkdamas tave. Sėkmės!

 

P.S. Kas eisit į FTB, ruoškit golf'ų mk3 modus, nes nemanau, kad kola laikys su darbe be jų.

 

NAUJASIS FTB DIREKTORIUS - LUKAS_COLA.

 

sori jeigu klaidų yra, miego noriu.

  • Patinka 9
  • Dėkingas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
2 minutes ago, Jason_Costello parašė:

PavaduotojŲ rinkti neskubėtum, bet gi liko tik vienas pavaduotojas.

Tik dabar sužinojau. kad po vieną pav beliko :DDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu su direktoriumi ir linkiu atrasti tai, kas kiekvieną dieną skatintų FTB dominaciją prieš mafijas ir kitas teisėsaugos sritis tiek grobimuose, tiek kitokioje veikloje. Taipogi linkiu kilti aukštyn ir sėkmingai pasiekti savo nusibrėžtus tikslus teisėsaugoje. 

@Lukas_Cola

  • Patinka 1
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.