Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vikarijus_Finger

Peikiu Lukas_Cola

Recommended Posts

ANKETA:

 

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Cola
  2. Pažeidimo aprašymas: Free ban už "Piktnaudžiavimas privilegijų statusu", nors aš net neturiu jokio admin'o. Pralaimėjo /skaicius 20tūkst.€, supyko, užblokavo.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): F22STjU.png
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kam tu man siūlai, kai aš stėjau vietoje, susirašinėju per raciją o tu man siūlai tokius dalykus... Tai aišku supykau, nes čia 17k

Piknaudžiavai šia komanda, tai prašau, gavai baną. 

AhtTIZt.png

bYJwlli.png

vQPtYMD.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Lukas_Cola parašė:

Kam tu man siūlai, kai aš stėjau vietoje, susirašinėju per raciją o tu man siūlai tokius dalykus... Tai aišku supykau, nes čia 17k

Piknaudžiavai šia komanda, tai prašau, gavai baną. 

AhtTIZt.png

bYJwlli.png

vQPtYMD.png

 

/skaiciusoff ?

giphy.gif?cid=3640f6095c4a11fe612f324551

 

Važiavau pro šalį, pasiūliau ir tiek. Nieko blogo aš nepadariau, koks čia piktnaudžiavimas? Jeigu čia įžvelgi piktnaudžiavimą /skaicius komanda, kažin ar administratoriu gali būti, nes atrodo, nelabai nusimanai tada. Galėjai tiesiog išsijungti /skaiciusoff, jeigu nenori, kad kažkas tau siūlytu mest skaičių. Buvai jį įjungęs, tad ir pasiūliau. Nei pakenkiau, nei kažką blogo padariau, tik pasiūliau, o tu pasielgei tikrai nederamai. ;) 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vikarijus_Finger parašė:

 

/skaiciusoff ?

giphy.gif?cid=3640f6095c4a11fe612f324551

 

Važiavau pro šalį, pasiūliau ir tiek. Nieko blogo aš nepadariau, koks čia piktnaudžiavimas? Jeigu čia įžvelgi piktnaudžiavimą /skaicius komanda, kažin ar administratoriu gali būti, nes atrodo, nelabai nusimanai tada. Galėjai tiesiog išsijungti /skaiciusoff, jeigu nenori, kad kažkas tau siūlytu mest skaičių. Nei pakenkiau, nei kažką blogo padariau, tik pasiūliau, o tu pasielgei tikrai nederamai. ;) 

Tos komandos aš nenaudojau, nes niekas man nesiūlo, nes čia tik pinigų plovimas. Man pajibat ką tu manai, ar aš deramai ar nederamai pasielgiau. Fsio dw

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Lukas_Cola parašė:

Tos komandos aš nenaudojau, nes niekas man nesiūlo, nes čia tik pinigų plovimas. Man pajibat ką tu manai, ar aš deramai ar nederamai pasielgiau. Fsio dw

Tavo problema, kad nenaudojai. „Man pajibat ką tu manai, ar aš deramai ar nederamai pasielgiau“, tikrai tinkamai sugebi atsakyt į gautus papeikimus. ;) Dw.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Lukas gauna antrąjį komandos nario įspėjimą.

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.