Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Armijos direktorius jau čia!

Recommended Posts

russia GIF

 

Labas, labas. /s Primenu, kad forume yra renkamas The Ballas gaujos bosas!

 

oBDkiGX.png

 

Kandidatai į direktoriaus pareigas:

 

   Mantas_Blogietis – labai įdomiai skaitėsi anketoje Armijos aprašymai. „Armija, tai yra teisėsaugos sritis,atšaka kurios paskirtis yra padėti teisėsaugai ginti svarbiausius miesto objektus nuo mafijų,gaujų. Armija yra stipriausia teisėsaugos atšaka kurios vardo negalima teršti ji yra būtina nes be jos teisėsauga kaip aš be dešinės rankos ,bet kaip ir minėjau ji reikalinga ginti svarbiausius objektus.“ Praktiškai, tai armijos jau nėra minimum savaitę, nes buvęs direktorius nusispjovė ant savo firmos, bet teisėsauga vis tiek gan dažnai laimėdavo grobimus. Nematau tikslo iškelti ją, kaip /stipriausios/ teisėsaugos srities, nes didesnis procentas priklauso nuo pačio direktoriaus indėlio į firmą, o ne firmos kažkokių bruožų. Kai nori kalbėti apie ką nors kitą, nei kalbėjai, naudok tašką arba bent kablelį, nes dabar labai košė makaliošė. Rašai, kad tavo sistemos indėlis būtų treniruotėse ir taktikų mokyme, bet neparašai nei kaip jos vyks, nei tų pačių taktikų. Detalizuok savo mintis, nes dabar tai tas pats, kaip „busiu geriausias drk bet nesakysiu kaip“. Kaip gerinsi teisėsaugos darbuotojų komunikaciją ir santykius? Taip pat nėra nieko apie tai.

 

Tony_Cartez – „Tai reiks iš tam tikros vietos, pasikliaujant koordinatėmis reiks nuvesti armijos būrį į tam tikrą vietą.“ Pasikliaujant koordinatėmis. Man įdomu, kaip tu GTA SA žemėlapį perbraižysi į dekarto plokštumą, duosi darbuotojui koordinates, ir jis ten turės eit. Kaip ir kam to reikia? Čia nėra šaulių būrelis, tas gyvenime praverčia, bet tikrai ne samp serveryje, armijos darbe. Armijos medalių idėja skamba įdomiai, bet nėra visiškai detalizuota kaip ji veiks, kodėl ji veiks ir kokiu principu ji padės skatinti firmos našumą. Šiaip labai užkliuvo man žmogus, žaidžiantis už šitą acc. IP sutampa su daug kitų paskyrų, iš kurių viena yra Velnio Fano. Keista, kad tas acc gavo blistą, už čytinimą, ir būtent po jo tas IP pradėjo žaisti ant šios paskyros. Hmm.

 

Mantas_Cassilas – Kai buvai CN bosas, leidom tau pasiimti vos ne 2-3 savaičių neaktyvumą tik gavus direktorių. Susitaisęs kompiuterį iškarto palikai pareigas. Negražu. Plius, nesenai buvai nubaustas administratorių prižiūrėtojo Manto, už netinkamą /jail naudojimą, ir dar plius – esi šiuo metu įkeltas į čyterius už renko ir spreadą. Nah.

 

(1/2) Feat_Thompson ar Simas_Pinokis. Daug sukau galvą. Planavau analizę paskelbti kaip ir mėgstu – iškarto po jos užrakinimo, bet. Daug laiko praleidau ieškodamas galų su Cartez, toliau sukau galvą dėl judviejų. Labai gaila, kad Pinokis buvo nušalintas už neaktyvumą, nors žadėjo būti aktyvus (kai buvo armijos pavaduotojas pas Invision), o Feat žaidime buvo 59 minutes, iš kurių neturėjau galimybės pasižiūrėti į jo veiklą žaidime/TS. Džiaugiuosiu, kad Feat vis dėlto neberašo šudų forume, ir dėl to nereikės jo atmesti, nice job:D Meanwhile Pinokis labai daug prisidėjo prie Sausio 13-osios parado, koordinavo ne tik teisėsaugininkus, bet ir direktorius, pačius TPV, kas yra labai įspūdinga. Kiek teko stebėti Pinokio veiklą žaidime (kadangi Feat buvo off), jis visą laiką dirbo, gaudė, grobimų metu vadovavo, skatino veiksmus. Labiausiai patiko, kad kai dviese su Ses liko prieš dvi mafijas, jis neprarado vilties: „padarysim.              Gal.  Nu, reik tikėtis“ Pralaimėję grobimą teisėsauga prarado nuotaiką, bet jis vienintelis išliko tas, kuris skatino nenusiminti, nes tai tik grobimas? Nelaimėjom šito, laimėsim kitus. Kita vertus, jo idėjos buvo originalios, bet nežinau, ar veiksmingos. Daug diskutavom apie jas su DP komanda, bet taip ir nepriėmėme bendros nuomonės. Turbūt todėl, kad jos labai rišasi su IRL situacija, o čia taip pat pastovios diskusijos ta tema, ir nėra bendros nuomonės. Nu tikiuosi, kad jeigu jau jos nelabai eis į teigiamą pusę, visada bus galima kažką pakeisti ar rasti alternatyvą. Taigi, sveikinu jį, o jam neprabuvus pareigose 14 dienų, šios atiteks Feat‘ui! Sėkmės ir grąžink armijos gerą įvaizdį!

 

oBDkiGX.png

 

- Direktorių Prižiūrėtojai.

  • Patinka 4
  • Dėkingas(-a) 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.