Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Blokavimų sistemos pasikeitimai

Recommended Posts

fblogom.png

 

Blokavimų sistemos pasikeitimai

Sveiki, RLSiečiai! Po truputį vis atsinaujiname su modifikacija, tačiau vakar projekto įkūrėjas d0Nt sukūrė naują vartotojo valdymo panelę (už ką aš jam labai dėkoju) su kuria keičiasi blokavimų sistema, kurios esminius dalykus aprašysiu apačioje.

 

Administratorių naujos taisyklės:

 

  • Administratorius, užblokavęs žaidėją neterminuotu blokavimu (BAN), privalo pateikti įrodymus per 12h. (seniau buvo 24h)
  • Administratorius, užblokavęs žaidėją terminuotu blokavimu (LBAN), privalo pateikti įrodymus per pusę bausmės laiko (t.y. jeigu užblokavau žaidėją 6h, įrodymus pateikti turiu per 3h) bet ne ilgiau nei 12h (jei blokavimas trunka 25h ir daugiau, įrodymus vis tiek privalau pateikti per 12h). (seniau nereikėjo pateikinėti įrodymų už laikiną blokavimą jei nebuvo gautas papeikimas).
  • Administratoriams nebūtina pateikti įrodymų dėl 9999h blokavimų susijusių su V_P, atsiblokavimų prižiūrėtojai patys nuspręs ar tinkamas slapyvardis ar ne.

 

DUK (Dažniausiai užduodami klausimai):

 

  • Jei nepateiksiu įrodymų per duotą laiką ir žaidėjas neatsiblokuos pats, kas bus? Atsiblokavimų prižiūrėtojas patikrinęs blokavimą VVP sistemoje nuspręs ką daryti, ar žaidėją atblokuoti ar žaidėją atblokuoti ir įspėti administratorių arba patvirtins blokavimą. (seniau būdavo, jog per 24h administratorius jei neįkelia įrodymų, žaidėjas automatiškai būdavo atblokuotas. Sumažinus įrodymų pateikimą per pusę, automatinį atblokavimą pašalinome.)
  • Jei nepateiksiu įrodymų per duotą laiką ir žaidėjas atsiblokuos pats, kas bus? Atsiblokavimų prižiūrėtojas pagal situaciją nuspręs ką daryti, ar įspėti administratorių ar ne už įrodymų nepateikimą. Atsiblokavęs žaidėjas neatgaus kreditų net jei ir blokavimas nebuvo teisingas - atsiblokavimas = bausmės pripažinimas. (seniau jei žaidėjas atsiblokuodavo pats, administratoriui nebereikėdavo pateikti įrodymų, dėl ko dažnai būdavo taip, jog administratorius specialiai dar kartą užblokuodavo žaidėją su tais pačiais įrodymais. Dabar privaloma vis tiek pateikti įrodymus, tad tokių multibanų nebebus.)
  • Žaidėjas atsiblokavo pats. Ar dar privalau pateikti įrodymus? Taip, privaloma.

 

 

Vis dar kyla klausimų? Rašyk man į asmeninę forumo žinutę ir viską atsakysiu!

 

  • Patinka 14
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.