Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Žaidimo taisyklės

Recommended Posts

logo.png

 

Žaidimo taisyklės

Kiekvienas serveryje registruotas žaidėjas privalo laikytis šių, apačioje pateiktų, taisyklių, kurių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

 

Bendrosios taisyklės

 1. Paskyros kūrėjas yra jos savininkas. Niekas kitas negali žaisti už kito žmogaus paskyrą. Draudžiama dalintis savo žaidimo paskyros duomenimis su kitais asmenimis, pardavinėti savo kurtą paskyrą. Net pagrindinė administracija neprašys jūsų paskyros duomenų be priežasties, tad visa atsakomybė už savo paskyros duomenis prisiimate pats.
 2. Paskyros duomenys nėra perkeliami iš vienos paskyros į kitą be rimtos priežasties.
 3. Paskyros slapyvardis nekeičiamas.
 4. Kuriant naują paskyrą žaidime, jos formatas privalo būti „Vardas_Pavarde“. Slapyvardis turi būti logiškas, negali būti per daug panašus į kitų serverio žaidėjų slapyvardžius.
 5. Laikytis esminių žaidimo taisyklių: nesikeikti, neįžeidinėti kitų, neperjunginėti žaidimo, norint išvengti tam tikrų dalykų, nesinaudoti serverio klaidomis, o apie jas pranešti, nešaudyti į žaidėjus be priežasties, naudoti serverio komandas pagal jų paskirtį, neapgaudinėti jų, neteršti bendrojo pokalbių lango, nesinaudoti neleistinomis programomis. Tiesiog elgtis reikia taip, jog dėl jūsų elgiasi nenukentėtų kiti projekto žaidėjai bei nebūtų sutrikdyta jų laisvė žaisti.
 6. Serverio turimą turtą draudžiama pardavinėti už bet ką kitą nei serverio valiuta. Vienintelė išimtis yra ta, jog serverio žaidėjai gali nupirkti kitiems serverio žaidėjams kreditų mūsų projekte už serverio valiutą naudojantis serveryje esančia /ds sistema.
 7. Draudžiama apeidinėti serverio sistemas, norint papildomai gauti bonusų, pvz. apeidinėti mokesčių sistemas. Visa atsakomybė krenta ant jūsų pačių.

 

Administratoriai

 1. Žaidėjai, nusipirkę administratoriaus statusą negali juo naudotis tam, jog būtų pakenkta serverio žaidėjams. Nubaudžiant kitą serverio žaidėją dėl jo taisyklių pažeidimo, privaloma turėti svarius įrodymus bei juos pateikti ten, kur reikalaujama (pvz. VVP.RLS.LT/Administratorių papeikimų skiltis). Administracija pasilieka teisę žaidėjui nuimti administratoriaus statusą jei šis pažeidinėja projekto taisykles.
 2. Draudžiama žaidėją bausti daugiau nei kartą už lygiai tą patį pažeidimą.
 3. Serverio žaidėjo pažeidimo įrodymai galioja 6h nuo pažeidimo užfiksavimo. Išimtis taikoma tik tada, jei šie įrodymai pasiekia bent vieną komandos narį ar 4 lygio administratorių, su kuriuo konsultuojamasi dėl pažeidimo padarymo arba jei įrodymai yra įkelti į atitinkamą forumo skiltį (Čyteriai, kenkėjai).
 4. Jei esate įsijungęs administratoriaus spalvą (/spalva) kitiems žaidėjams parodote, jog galite jiems padėti ar padedate jiems. Su įjungta spalva draudžiama šaudyti kitus žaidėjus ar daryti kokius nors pažeidimus.
 5. Administratoriai (įskaitant ir 4 lygio administratorius) yra pavaldūs projekto prižiūrėtojams, privalo laikytis ir jo papildomai sukurtų taisyklių.
 6. Išlaisvinus žaidėją iš kalėjimo ar pašalinus užtildymo bausmę, privaloma turėti įrodymus ir juos saugoti bent 24h. bei pateikti projekto prižiūrėtojui ar pagrindinei administracijai kai ši to paprašo.

------------

 

Serverio bausmių sąrašas

 

BFmxf6a.png

 

 

 

Paskutinis redagavimas: 2019-04-15

 

Redaguota . Redagavo Ridas
Atnaujinti tekstai dėl pasikeitusios komandos struktūros bei atsiradusios donate sistemos serveryje
 • Patinka 1
 • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.