Lukas_Cola

Blogas apie nieką, bet fun

Recommended Posts

Lukas_Cola    360

jo sw

cia as tas kuris dar vis be skilties, sw ridai

O jei rimtai, šnd norėjau parašyt blogą, kaip nekeista, bet visada mintys kyla vakare man prieš miegą, kai rytoj anksti ryte turiu keltis ir lėkti tikrintis sveikatos, dėl darbo. Fun =)

Šiaip dažniausia, nemeluosiu, kai rašau blogą, tai pristoju prie dramų projekto, tačiau kaip keista, šiandien dramų nelabai yra, bent jau aš kiek pastebėjau.

Ai pala yra, ir tikiuosi po šio blogo norėčiau išgirsti abiejų pusių atsakymus, kaip ten kas įvyko, nes kai vyksta komandos pokalbis, apie kažkokį įvyki sužinau arba paskutinis, arba kai sužinau, tai pavėluoju kokias geras valandas. Tai pasijaučiu šiek tiek nereikalingas, kaip ir citriniukas su nusekusiu akumu, bet all good. Sutinku, kad susireikšminu per daug, gal net neįvertinęs situacijos priimu per greitus sprendimus, bet gyvenimas yr sutvertas mokytis iš savo klaidų.

Šiandien dramos laidoje aptarsime, ir labai tikiuosi diskusijos apie  "skriaudikų sąrašus" ir šiaip daly shit pas mane ir kas darosi FTB.

Ne paslaptis, kad dauguma jūsų matėte Rido paskelbtą temą apie kenkėjų sąrašą ir visas projektas - grynai visas projektas sunerimo. Tačiau kaip ir visuomet, nes kaip mes be to, užsiveisia žiurkių komandoje. Bet aš tą žmogų suprantu... nori išgelbėti savo draugelį, nori pasidalinti ta UŽSLAPTINTA INFO KURI YRA GRIEŽTAI NEVIEŠINAMA IR PATS RIDAS PASAKĖ, KAD TAI DARYTI NEGALIMA, tačiau tu to nepaisai. Tau geriau gauti savos chebros, kuri greitu metu gali kristi, jums tikiuosi ne naujiena, respectą. Bet kaip sakiau, suprantu tave, nes aš taip pat elgčiausi, jei pamatyčiau savo chebrantą laidinį, kuris gali netekti VISKO čia. 

Bet kas įdomiausia, kai tik vyksta kažkokios dramos, ar šiaip apsitarimas su gaujomis, visąlaik įsivelia gaujos. Na bet mes, komanda, visada turime nuodus įsibrovėliams :D

Na bet gana apie dramas.. reik vis tiek reikia pasipasakot kaip sekasi, kas naujo ir kaip einasi direktoriu laikyti, kad nebūtu vien blogai mano apie dramas ir proto knisimo, kaip aš mėgstu daryti, nors jaučiu, kad kartais peržengiu ribas ir reikia susilaikyti. Kas žino, gal jums šis blogas atskleis kelias detales apie ateitį ftb?

Direktoriumi jau esu išbuvęs 20 dienų, valio sau už tokį dar atsidavimą, nors manęs čia senai neturėjo būti, bet matot kaip situacijos klostosi. Turėjau iš viso dabar ruoštis baziniam kariniui mokymui, bet va kažkodėl už gerų trijų savaičių kažkur, aš greičiausia keliausiu po Europą kaip skrydžių palydovas. Nėra tikrai blogas darbo pasirinkimas, žinant, kad pagaliau dalelė mano gyvenimo svajonės išsipildyt gali. Grįžtant prie FTB, iš tiesų esu ir kiek nusivylęs savo paties vadovavimu, bent jau buvau. Buvo tokių momentų, kai tiesiog gailėjausi pasiėmęs tą direktorių, galvodamas "KODĖL???". Tačiau ko man reikėjo iki galutinio užsivedimo, tai buvo paprastutė nostalgija senų laikų ir aplinkinių žmonių palaikymas. Tiek patys mano darbuotojai, kurie dirba iki šiol ir duok Dieve liks iki galo, nes jų dar yra likę. Yra net tokių žmonių, kurie nekantrauja sugrįžti  atgal, nes tiesiog norėjo išmėginti save kitur ir apsispręsti. Tai dabar ir gyvenam, kaip nedidelė, bet stipri šeimyna, tik gaila, kad vienas iš šeimos narių turi atsitraukti nuo priežiūros, bet į jo vietą ateina kitas. Net ir pamatydamas apie 15 valandą prisijungusius 10 darbuotojų, tai man dar didesnę kelią motyvaciją toliau būti su jais. Net pačiam, kas yra keisčiausia iš direktoriaus pusės, patruliuoti miestą ir gaudyti nusikaltėlius, nes kiek man bebūnant valdžioje, aš tai ar afk stoviu, ar taip tik dalyvauju veiksmuose ir toliau savais keliais einu. Kituose darbuose visiškai kitaip, valdžia dirba, valdžia kartu su savo chebra traukia į veiksmus, svarbiausia, kad tik palaikyti gerą vibe. Tad aš tą pats dabar bandau daryti. 

Jei kam įdomu kokia mano motyvacija, tai yra labai simple. Tai yra būti geriausiu suknistu teisėsaugininku RLS istorijoje, pasivyti Haroldą ant teisėsaugos patirties ir jei amžius ir laisvas laikas leis, pasiekti 500k teisėsaugos patirties. Kai kas gal ir mano, kad esu geriausias, tačiau jaučiu, kad esu pasiekęs pusę, ką galėjau pasiekti per begales kartų palikęs projektą.

Tad atsisveikinu šiam kartui, gal kitą kartą rašysiu blogą iš padangių arba.

Kola

aš vis dar laukiu savo skilties naefuhnwueighfewgf

• Patinka 8

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Justas_Ses    3

nu siaip paspausciau +rep bet ner 3 rango nera rep!!/:D   Kul blogas,del FTB tai visks gerai,kartais norisi /paliktidarba “isejjnu i armije” kai pamatai jog 6 armijos on ir * keiksmai * nei vienas nei cargo nei hydros nepaem,bet bulleto pizdinimas kol valdzios nera labiau traukia(theft)

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Turbo_Butch    27

Koki dar kenkėjų sąrašai b*e? ;~ D reiktų į juos ir Haroldą įtraukt. Nu, greit persiskaitė blogas, mintys šokinėja viena nuo kitos, kaip panos nuotaika per pms, bet p*, zjbs yr

• Dėkingas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.