Kučė_Bora

Ką rls davė man.

Recommended Posts

Kučė_Bora    15

Yeah, sveiki, nelabai žinau kodėl aš dabar tai rašau vidury nakties, but ye..

Šitam bloge pabandysiu tiesiog papasakoti naujiems, galbūt ir daliai senesnių žaidėjų kokią naudą gali atnešti gyvenime paprastas žaidimas.

So, kai pradėjau žaisti rls prieš 6 metus, tikrai nesitikėjau, kad šis žaidimas, šis serveris paliks tokį įspaudą gyvenime. Viskas prasidėjo nuo to kai buvęs DPKT narys - Gytis_Malavicku, pakvietė manę su pusbroliu (Giedrius_Meow, best GP drk ever) ateit palošt sampą. Mes tiesiog ieškojom betkokio žaidimo realiai ką išvežtų mum visiem trim, o Gytis jau pora dienų su kitu draugeliu mūsų lošė (anas draugelis taip ir neužsiliko čia). Soo, lošėm mes 4-iese, visi buvom naujokai, įsidarbinom visi į medikus ir tiesiog tyrinėjom serverį (tbh buvom geriausi darbuotojai tuo metu, nes žiauuuriai aktyviai dirbom, kėlėmės rangus ir pns), susipirkom vipus, pradėjom bendraut su bendradarbiais, stengėmės daryt viską kuo realistiškiau. Kėlėmis xp ir vis bandėm visus darbus iš eilės, VISUOSE darbuose kur tik buvom pradirbdavom MINIMUM savaitę laiko, nes kažkodėl buvom labai įsitikinę jog jei nepradirbi savaitės - gauni visų darbų blist (taip nebuvo). So po kiek laiko mes pradėjom žaist ne kartu, o susiradom atskiras chebras serve ir susitikę IRL tiesiog kalbėdavomės kaip kuriam sekasi, kas gero sampe, fun dalykus pasipasakodavom, pasijuokdavom ir pnš. 

Susiradau tikrai nemažai internetinių draugų su kuriais galima praleisti smagiai laiką, pirmoji chebra mano kurioje jaučiausi savas buvo sena GS chebra kai direktoriavo Titazzz_Ltu, prabuvau tuo metu GS'e 4 mėnesius. Labai suartėjau su visais. Vėliau pradėjau daugiau bendraut su visu tuo metiniu elitu serverio (Ass_Hole, Sniegiuz_Pukis, Tazas, so on and on..) kol neužgaudžiau vieno naujoko serve - Tom_White. Blemba čiuvas visiškas naujokas atėjęs į teisėsaugą (FTB), ateina į TS ir žiauuuriai daug šneka, žiauriai prikolina, visiems juokinga, tačiau kai reikia - labai paklusnus tampa, armijos drk tuo metu buvau, tai tuo metinė teisėsauga tiesiog klausydavo direktorių net jei direktorius būdavo ir ne jų srities, so... Su Emiliu žiauriai susibendravau dėl jo visų juokelių ir panašiai, aš jo nepažinodamas beveik, pasikviečiau būt mano pavaduotojum. Mes per naktį kartais sėdėdavom ir kalbėdavom ant kiek su žmogum užsibondinom. Visur ėjau paskui Emilį, o jis paskui mane.

Po šiektiek daugiau laiko, pradėjom kalbėt jog reikia mum meetint. What do you know? Susiorganizavom, kad lėksim į Vilnių, Plumbum barą, rap tūsą, atvaro čiuvas su bulka.. Iš Panevėžio... Į Marijampolę... Pakimarint grynai kokias 5-6 valandas... Blem, ta prasme, tai nėra kažkas kas vyktų turbūt kasdien mūsų gyvenimuos.. Pirmą meetą mes jau pridaužėm žolės bevažiuojant į Vilnių (Emiliu neužvilko, nes jis mažiau traukė, mes dviese su Ryčka, kurio nei vienas turbūt nepažįstat, gale nusidaužę sėdėjom), žiauriai fun buvo.

Emilis užsivedė meetint kuo daugiau rls'o žaidėjų. Tai užhypino ir mane, nes pirmas mano rls meetas buvo nerealus, tačiau Emilis tam turėjo teises, o aš ne, jis gyvena toli nuo manęs (Panevėžys ir Marijampolė) todėl į meetus irgi nepasiims, tad galėjau meetintis su žmonėm tik iš Marijampolės ir aplink kas arti būdavo. Taip meetinau su Arnu_Paken, Eriu_Balex, Gabka_Kybai, nu Tpaba ir Good_Beer tai same šūlėj buvo, tai ten neišvengiamai jau turėjau susitikt su jais dar ir prieš Emilį. Kaiptik pas Erį_Balex tarpkitko teko pasisvečiuot namuose gal 2-3 dienom. Abu su prieš tai minėtu Giedrium važiavom pas Erį konkrečiai tiesiai šviesiai - pripist šikną.. Tbh, damn.. Buvo žiauriai fun patirtis ne tik pamatyt koks Eris ir Gabka yra realybėj, kaip jie atrodo (Gabka kaimynas Erio, tai buvom išlindę ant parūkymo), bet ir grynai patūsint su žmogum, pamatyt koks jis ištikrųjų yra, tai i got to say damn.. Tikrai mldc žmogus, labai fun buvo.. (Eris dar 2 čioles pasikvietęs buvo iš random Lietuvos kampo, gal 200km nuo jo, tai aišku jog buvo fun kai iš Kučės nekaltybę atėmė lol xd)

Antrasis meetas su Emiliu. Praėjus kažkiek laiko po pirmo meeto (metų gal ar pnš) sumąstėm jog vėl reik varyt meetint Vilniuj, tik šį kart padaryt dar įdomiau - varyt pas Colą ir sutikt dar daugiau serverio žaidėjų. Soooo, organizavimas buvo quite shity tbh, nes planai keitėsi kas pusdienį realiai, bet galiausiai viskas gavosi gerai xd. Atvarė Emilis mane pasiimt nuo stoties ir važiavom visus susirinkiot kas pasirašė ant meeto. Taip pirmą kartą sutikau Tazą, Dariuką (Blogį) ir Colą. Nulėkėm iki parduotuvės prisipirkom kas alaus, kas užkandžių kas bonka ir pagnali pas Colą. Susėdom visi, pradėjom gurkšnot, kalbėtis, prikolint, juoktis, daryt visokias nesąmones (paglostyt Tazo barzdą ir pnš, nes žinai garbė). Palošėm PS fūlę.. Aišku Tazas visiem krovė malkų taip kaip dabartinė teisėsauga mafijoms, bet vistiek buvo žiauriai fun. Teko permiegot vienoj lovoj su DPKT.. Iki dabar dar tenka pamemint apie tai. Kas neatspėja tai Tom_White.

Visai neseniai atsikrausčiau į Vilnių - 2018/09/01.. Apie tai jau daviau žinot ir Emiliui (nes studijuoja čia) ir Colai, nes visai netoli manęs gyvena. iškart pasakiau jog reiks meetint. Čia atvaręs galvojau jog konkrečiai sėdėsiu tik namie arba eisiu į barą su broliu tiesiog į mėnesį kartą, bet toli gražu.. Realiai viskas yra visai kitaip nei aš tikėjausi jog bus (kalbu laisvalaikio prasme).. Aš čia atsikėlęs susiradau tikrai labai gerą būrį DRAUGŲ. Taip, drąsiai galiu vadint juos draugais. Meetinau su Svarke, meetinau vėl su Tazu, Tpaba galiausiai sužinojau jog Vilniuj, tai su tuo dar nemažai laiko praleidom (buvom pas jį barake apsirūkę žolės, Emilis irgi buvo, vėėėl teko su DP miegot vienoj lovoj), Čiolę susitikom vakar, pas Ridą jau teko gert, su juo IRL pabeefint dėl rls draugiškai. Ta prasme, čia turiu tikrai neblogą draugų ratą kuriame pagrindas įeina - Tom_White, Lukas_Cola, Darius_Blogizzz, Svarkė ir Babidis, bet lopas Tpaba grįžo atgal į marę.

Taigi ką visu šiuo blogu norėjau pasakyt? Rls man atnešė šiektiek daugiau nei paprastas žaidimas žmogui gali atnešt, rls'e tapau sąžiningesnis žmogus, išmokau gramatikos ir skyrybos geriau nei mokykloj ir dar susiradau tikrai gerų draugų. Who would have thought, kad sampas gali atnešt tiek daug huh..? Tiek daug gerų akimirkų, daug juoko, prikolų, memų, palakimų, pirmų kartų, tiek mašinų stumdymų, tempimų, tvarkymų (akmuo į mano ir Colos daržą). So yeah, turbūt tiek šiąnakt. Dėkui, kad skaitot mano naktinio lunatiko mintis, kurios pradėjo lietis klaviatūroj dėl visiškai man nežinomų priežasčių. Iki kito karto?

Jeigu yra norinčių meetint su mum - duokit žinot, manau jog susitarsim.

Pasakokit ką patys išsinešat iš RLS'o į IRL.

Keletas nuotraukų ir galbūt vidosų ką randu iš meetų.

Pirmas meet su Emiliu ir Ryčka kurio niekas nežino

14706949_1210238182369525_59296770473825

Irgi iš pirmo meeto

14680780_1901224176773315_34688011973031

Meetinom Vilniuj su Luku_Thugg

22045814_2076233365939061_57974066434975

Kai pjankė pas Ridą, tai reik ir pameemint.

51559155_601676026944316_203275999057752

Emilio subarika gavau pavairuot

50264305_1263737277113297_63937138326734

Kai nueina mano akumas. (btw magijų šou ten ble bv) Čia jau visa chebra buvom meetinę.

48381697_288038558545468_586362098895185

Blogą išvis iš lempos sumąsčiau rašyt. Negalvodamas, net pačiam to nesuvokiant ranka pati įjungė blogų skiltį ir pradėjo rašyt, so.. Yeah, ty. 

Redaguota . Redagavo Kučė_Bora
  • Patinka 18
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Rytis_Gun    330

2 DP miegojo mano lovoj homo ar nelabai? PUIKUS BLOGAS!

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Feat_Thompson    407

Įdomiai visai skaitės, kad ir kiek kartų nevariau į meetus,  nes atsisakydavau, bet nežinau kodėl [ nu mažesnis būdavau, tėvai iš namų neišleisdava:-/-///// ], bet visai smagu meetint būtų dabar xd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Kučė_Bora    15
prieš 2 valandų, Rytis_Gun parašė:

Realiai vienas tik du kartus, no homo.

Redaguota . Redagavo Kučė_Bora

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
The_Vodkius    322
prieš 5 valandų, Rytis_Gun parašė:

Toj lovoj daug kas miegojo

Cool

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.