Jason_Costello

Naujasis apsaugos direktorius!

Recommended Posts

Jason_Costello    332

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „security gif“

Sveiki. Dvi dienas buvo renkamas apsaugos direktorius. Anketų daug, bet net 6 žaidėjai pažeidė rinkimų taisykles, už kurias buvo atmesti. Nu, bet nežiūrint į tai, buvo labai stiprūs 3 kandidatai. Analizė apie juos apačioje.

vB9ldc6.png

Anketų: 9

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 6

Kandidatų: 3

vB9ldc6.png

Mauzeris_Mauzeriuks – sveikas, Gytukai. Baik.

Vierchss_Esu –   Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Ir dar pridursiu, kad su tokiais "verkimais" gyvenime negausi direktoriaus. 3b5c9b27ea884a541de758a7cf3380f3929.png

Nu, kad jau pradėjom, tai dar vienas dalykėlis - pildai į apsaugos direktoriaus postą, o manęs prašai, kad tave iš ten išmesčiau ?? 

Carmine_Rosato - Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 20'000 patirties taškų daugiau nei reikalauja darbas ir bent 5'000 to darbo patirties taškų.

Zygis_Pahmell - Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo!

Drunk_Joker - ?

Deshawn_Wilson - Sveikas, Laurynai. Anketos neskaičiau, nes iš kart pastebėjau, kad pažeidei šablono taisykles. Toks vaizdas, kad pildai su tikrai senesne anketa, kurioje nebuvo papildomų punktų kaip dabar. Taip pat nelabai tiksliai aprašei ką darytum jeigu nesugebėtum surinkti komandos, o šis punktas rinkimuose ( ypač į apsaugos direktoriaus postą ) yra ganėtinai svarbus. Apie suteikiamas galimybes pavaduotojui irgi neatsakei, bei neįkėlei juodųjų sąrašų lentelės. Kitą kartą atidžiau. Sėkmės! 

Jack_Block – Sveikas, Klaidai. Anketa gerai, viską detaliai aprašei, davei pavyzdžių. “Uždarbis” ir “Dienos misija” yra BEVEIK vienas ir tas pats. Realiai reiktų pasirinkti vieną iš jų, nes darbuotojams būtų visko per daug, o ir ne visi gi pildo tas užduotis forume. ASB idėja irgi gera, bet tų darbuotojų, kurie gales patekti į tą būrį yra gerokai per daug. Jeigu padarytum vieną ar du darbuotojus, kurie galėtu patekti į tą būrį, būtų daugiau konkurencijos, o ir tu juos galėtum atidžiau prižiūrėti. Bendrai - idėjos tikrai geros ir įgyvendinamos, kas yra pliusas. Labai neaiškiai aprašei ką darytum, jeigu trūktų darbuotojų tavo firmoje. “Kažką, kažkaip, kažkur padaryčiau ir būtų gerai” Reikia KONKRETUMO. Patirties apsaugoje turi begale, esi buvęs apsaugos valdžioje ne vieną kartą ir tikrai supranti ką reikia daryti apsaugoje ir kaip prižiūrėti firmą, kad ji nežlugtų, bet esi labai nepastovus. Dažniausiai, tavo pavaduotojo pareigų atsisakymai yra dėl to, kad esi neaktyvus ir t.t.

0bf2ee752decdbabf386a34dcca11a5f895.png

Nenoriu išrinkti direktoriaus, kuris bet kada gali tapti neaktyvus ir palikti visą darbą pavaduotojui arba iš vis sužlugdyti firmą.

Feat vs. Hero – Sveiki. Hero -  Anketa tai wooow. Viską išdėstei detaliau, nei daugelis direktorių savo darbo informacijoje. Taip, anketa tikrai patiko, viskas aiškiai ir su kiekviena smulkmena aprašyta. Matosi, kad tikrai gerai apgalvojai viską prieš pildydamas. Man, kaip visada, labai patinka žaidėjų sunkios rangų pasikėlimo sistemos. Pas tave taškų daug, o jie dar ir anuliuojasi, labai gerai. Mokymai manau tikrai patiktų darbuotojams. Labai menkai aprašei punktą dėl komandos narių stokos.. Reikia rašyti idėjas ką keistum, ką darytum jeigu taip atsitiktų. Feat: Dėkui už trumpą, bet labai aiškia anketa. Klaidas reiktų išsitaisyt, nes labai daug. Man patiko rangų sistema. Aišku ji nėra nauja, bet padeda palaikyti šiokį tokį darbuotojų pastovumą darbe. Dėl emigravimo į teisėsaugos sritis, tai tau reiktų tartis ne tik su DP, bet ir visais teisėsaugos direktoriais, nes jie gali nesutikti su tavo sąlygom. Pradžioje sakei, kad apsaugos darbas po atnaujinimų yra labai suaktyvėjęs ir tavo aktyvumas tikrai duotų rezultatų, tai manau taip ir bus. Buvo sunku rinktis tarp jūsų abiejų. Pradžioje jau tikrai buvau įsitikinęs, kad Hero bus tas naujasis apsaugos direktorius, bet paskaičius anketą ir pasižiūrėjus į tave žaidime, man nesuėjo galai. Kaip ir rašiau apie tave, Audriau, nedavei idėjų kaip pakeltum darbuotojų skaičių darbe. Dar pridūrei, kad neįmanoma nesurinkti komandos, nors žaidime pas tave buvo 13/20 (ryte žiūrėjau). Aišku tavo apsauginio patirtis neprilygsta Mindaugo patirčiai, bet vistiek. Feat’as dabar dirba apsaugoje, tad tikrai siūlyčiau jam pasiimti tave, Audriau, į pavaduotojus. Manau būtumėt puiki komanda. Labai nenusimink, o aš sveikinu Mindaugą su direktoriaus postu! Sėkmės, nenuvilk plz.

• Patinka 6

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Skirmantas_Pro    212
5 minutes ago, Turbo_Butch parašė:

SWEKAS FYTAI SWEIKINU SEKMES IKI

as atsimenu kaip tu mane pavadinai !

dar karta sveikinu!!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    1.190

Graži analizė, ir sveikinu Feat'ą! Parodyk, kad pasitaisei, ir tavo direktoriavimo metu apsauginiai dominuos serveryje!^^ 

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.