Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Malbor_Silale

Piknaudziavimas DP

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Jason_Costello
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Direktoriu Piržiuretojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Buvau surakines begly turejo 100star ir veziau i jaila ir jis paleido ji.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/Svnyizj
  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Perdaug sau leidzia jau kartais dp jauciasi lyg nelieciamieji vazineja su draugais drive by daro su spalva kad galetu taisyti masina saudo civilius ? hmm prisidedu prie ppk https://imgur.com/a/7GbKELN  

o jei truks irodymu gali drasei logus paziet rasi pilna komandu kaip healina car IR JOKSAI PAMIRSAU NUSIJIMTI PRIVILEGIJU NEGALI BUTI NĖ MINIMAS

1. saudo civilius 2. buvimas su spalva tycia kad negaletu niekas mesti begos ir galetu healinti car 3. atrakineja bendrininka 4. saudo su spalva  5. rodo nepavyzdi ?

Kadangi Ridai dazniausiai dirbdavai tssg ir eidavai uz ja nemanau kad tau butu smagu kai ispaskos leke ir saudo vis tave o tu ka? nieko negali padaryti

norit vadinkit oziu t.t vienodai sviecia visiem lygios teises turi buti tegul nusijamai spalva ir bunai baudziamas kaip kad kiti. Tikiuosi Ridas bus nuosalus

Redaguota . Redagavo Aleksas_Tssg
  • Patinka 1
  • Liūdnas (-a) 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Bausti, nes pamiršo apranga nusiimt.

  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas, Malborke. Su šiuo žmogum buvau ts, jam reikėjo išeit, o jis buvo surakintas. Tavęs prašiau, nes buvau toje pačioje mašinoje - paignorinai, o va kai reikia rašyt papeikimą tai pats pirmas bėgi ;dd Taip pat pridursiu, kad tam žmogui, kurį paleidau, buvo sudėti neteisingi starai 70cd15afcb2700ec77479abc2d6334f3674.png

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

vazineja su draugais drive by daro su spalva

Jeigu tu nežinai kas yra mafijos ir ką jos turi daryt, nefreepostink prašau, nes durnai atrodo ;d

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

saudo civilius ?

Prašau nešmeižk dėl to, ko nežinai pats. Įrodymuose šaudau į policininką, kuris buvo už tavęs. Neneigsiu, galėjau pataikyt ir į tave, bet woow ;d Antra nuotrauką nežinau kodėl įkėlei, turbūt ir pats nežinai.

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

o jei truks irodymu gali drasei logus paziet rasi pilna komandu kaip healina car IR JOKSAI PAMIRSAU NUSIJIMTI PRIVILEGIJU NEGALI BUTI NĖ MINIMAS

Tai pala, jeigu esu DP, tai nebegaliu žaisti kaip ir seniau žaidžiau? :DDDDDD *keiksmai* atsibuskit iš savo sapnų arba eikit naktim miegot, nes nuprotėsit, atsakau. KAM MAN NUSIIMT TAS PRIVILEGIJAS? KAS YRA? 

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

4. saudo su spalva  5. rodo nepavyzdi ?

NEPAVYZDYS? ?????????????? Man forumas rodo, kad tame žodyje yra klaida.......

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

nemanau kad tau butu smagu kai ispaskos leke ir saudo vis tave

KAI BŪSI ŽAIDIME, PASIŽIŪRĖK Į MANO INFO LENTELĘ, AŠ ESU RUSŲ MAFIJOS NARYS, TODĖL TURIU PILNĄ TEISĘ ŠAUDYTI Į TEISĖSAUGININKUS. SENI BAIK

prieš 8 valandų, Aleksas_Tssg parašė:

norit vadinkit oziu t.t

noriu

 

Rimtai, baikit. Kaip ir rašiau, eikit anksčiau miegot. Normaliai išsimiegoję gal suprasit, kad mafijozas gali šaudyti į teisėsaugą. O dėl atrakinimo parašiau irgi viską viršuje. Sėkmės

Redaguota . Redagavo Jason_Costello
  • Patinka 11
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Jason_Costello parašė:

Labas, Malborke. Su šiuo žmogum buvau ts, jam reikėjo išeit, o jis buvo surakintas. Tavęs prašiau, nes buvau toje pačioje mašinoje - paignorinai, o va kai reikia rašyt papeikimą tai pats pirmas bėgi ;dd Taip pat pridursiu, kad tam žmogui, kurį paleidau, buvo sudėti neteisingi starai 70cd15afcb2700ec77479abc2d6334f3674.png

Jeigu tu nežinai kas yra mafijos ir ką jos turi daryt, nefreepostink prašau, nes durnai atrodo ;d

Prašau nešmeižk dėl to, ko nežinai pats. Įrodymuose šaudau į policininką, kuris buvo už tavęs. Neneigsiu, galėjau pataikyt ir į tave, bet woow ;d Antra nuotrauką nežinau kodėl įkėlei, turbūt ir pats nežinai.

Tai pala, jeigu esu DP, tai nebegaliu žaisti kaip ir seniau žaidžiau? :DDDDDD *keiksmai* atsibuskit iš savo sapnų arba eikit naktim miegot, nes nuprotėsit, atsakau. KAM MAN NUSIIMT TAS PRIVILEGIJAS? KAS YRA? 

NEPAVYZDYS? ?????????????? Man forumas rodo, kad tame žodyje yra klaida.......

KAI BŪSI ŽAIDIME, PASIŽIŪRĖK Į MANO INFO LENTELĘ, AŠ ESU RUSŲ MAFIJOS NARYS, TODĖL TURIU PILNĄ TEISĘ ŠAUDYTI Į TEISĖSAUGININKUS. SENI BAIK

noriu

 

Rimtai, baikit. Kaip ir rašiau, eikit anksčiau miegot. Normaliai išsimiegoję gal suprasit, kad mafijozas gali šaudyti į teisėsaugą. O dėl atrakinimo parašiau irgi viską viršuje. Sėkmės

taip galit saudyt bet matau nedasunta tau kad esme netame kad saudai bet tame kad tycia piktnaudziauji savo privilegija kad niekas negaletu begos mest kad galetum healintis car gal pats eik geriau pamiegot......... Kliudziau joo xddd va ss kaip ligoninej atsiguliu jo pora kulku tepataikei tai taip taip :) DP negrazu meluot ? https://imgur.com/a/Yc4DPrG

Redaguota . Redagavo Aleksas_Tssg
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

38 minutes ago, Aleksas_Tssg parašė:

taip galit saudyt bet matau nedasunta tau kad esme netame kad saudai bet tame kad tycia piktnaudziauji savo privilegija kad niekas negaletu begos mest kad galetum healintis car gal pats eik geriau pamiegot......... Kliudziau joo xddd va ss kaip ligoninej atsiguliu jo pora kulku tepataikei tai taip taip :) DP negrazu meluot ? https://imgur.com/a/Yc4DPrG

Tai jeigu galim, kodėl kiekvienam beveik sakiny pas tave yra užsiminta, kad aš šaudau ? :d Koks piknaudžiavimas? Aš turiu tokią privilegiją, aš ja ir galiu naudotis. Man nėra nustatytos taisyklės kada aš ją galiu naudot, kada ne. Išsijungiu nebent tada, kai vežu maišą ar tiesiog per grobimus, nes tai nėra sąžininga. Healinu mašiną, ką blogo darau ?:D Aš išsimiegojau puikiai, nusiprausiau, kavutės atsigėriau, pavalgiau ir dabar gaištu laiką skaitydamas tavo nesąmones. Taip kliudžiau. Dabar dar labiau laiką gaištu karpydamas tavo seną nuotrauką, kad tau tik palengvėtų... Sveikas, matai antrą žmogų, kuris sėdi priekyje, keleivio sėdynėje? Ir ar matai jo ginklą? Jeigu norėsi, galėsiu dar priartint. 4ddd093d96f566c5dab1fc7861e87c34101.png 

Nu ir dar pridėsiu prie ano mano atsakymo apie Win_Night - ištrauka iš Bendrųjų Teisėsaugos Taisyklių. 12-as punktas teigia: f1e43b4490a8bbe257c5144fabc0242b138.png 

Redaguota . Redagavo Jason_Costello
  • Patinka 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

57 minutes ago, Jason_Costello parašė:

Nu ir dar pridėsiu prie ano mano atsakymo apie Win_Night - ištrauka iš Bendrųjų Teisėsaugos Taisyklių. 12-as punktas teigia: f1e43b4490a8bbe257c5144fabc0242b138.png 

Jo klausyt xddddddd to kuris su savo draugais daro mieste chaosa o poto liepe atrakinti drauga :DD nice

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Aleksas_Tssg parašė:

Jo klausyt xddddddd to kuris su savo draugais daro mieste chaosa o poto liepe atrakinti drauga :DD nice

Kiek dar tau reiks aiškint? Skaitai bent jau ką aš parašau ? 021c5971b66273472b0dcb4848fc556a220.png

e9a0da16c4841f63e416c50d59a1e8cd588.png

Fsio nebefreepostink

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Jason_Costello parašė:

Kiek dar tau reiks aiškint? Skaitai bent jau ką aš parašau ? 021c5971b66273472b0dcb4848fc556a220.png

e9a0da16c4841f63e416c50d59a1e8cd588.png

Fsio nebefreepostink

Jo reikejo iseiti :DDDD bet sugebejo nueiti dar parasyti ppk ?? manau galejo ir pabuti ilgiau jei atroda laiko ppk parasyti xd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

22 minutes ago, Aleksas_Tssg parašė:

Jo reikejo iseiti :DDDD bet sugebejo nueiti dar parasyti ppk ?? manau galejo ir pabuti ilgiau jei atroda laiko ppk parasyti xd

TAI KAIP JAU IR PATS ŽINAI, PAPEIKIMUI VISADA LAIKO YRA :DDD IR NEBEDĖK TŲ ŽVENGŲ, NES BAISU :DDDDDDDD 

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atmesta, nors ir abejotina situacija. Dar taip pasikartos, nenuolaidžiausiu.

  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.