Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jason_Costello

Naujieji policijos ir kariuomenės direktoriai !

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „police and army gif“

Sveiki. 

 

vB9ldc6.png

Anketų: 6

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 0 ?????????

? - 1

Kandidatų: 3

vB9ldc6.png

 

Aurimas_Racer – Sveikas, DPKT. Realiai labai nustebau pamatęs tavo anketą, nes tu man visada asocijavaisi su verslininku, kuris perka, parduoda, turi daug retų mašinų ir kaupia savo kolekciją. Labai įdomiai atrodo tavo anketa. Pirma pastraipa – gramatinės klaidos, šiaip jaučiasi, kad rašai tiesiog apie save man. Antra pastraipa – bam Aurimas jau 12-os klasės egzaminą rašo, paimdamas visas tobuliausias literatūros taisykles, ir pritaikydamas tam tokio pat tobulumo protingus žodžius. Bet ne visur. Kitur maišai kablelį su tašku. Bet nvm, einant prie tavo idėjų, algalapis mano akimis tikrai šauni, dar nematyta idėja, kuri išnaudoja naujausius serverio atnaujinimus visu maksimumu. Būtų tikrai įdomu pamatyti, kaip šią idėją vystai praktikoje. Kitos idėjos, kaip savaitės policininkas ar auksinis žmogus, yra jau senai matyta, ir nieko naujo nepamačiau. Įrašyti žmones, kurie paaukojo 20‘000€+ į fondą – nėra nauja idėja. Ką jie už tai gautu? Kodėl tai būtų investicija jiems? Va čia jau būtų kažkas naujo. Gaila, kad nepakomentavai daugiau ką darytum su matuokliais, taip pat nieko nemačiau apie reidus, kas Policijai turėtu būt vienas iš pagrindinių prioritetų. by white.

 

Carmine_Rosato – žaidi RLS‘ą nuo 2013 metų, bet prisiregistravęs esi 2018 kovą... Hmm. Patikrinus tavo IP, radau senąjį tavo acc, kurį patikrinus radau iš eilės masinį papeikimų kiekį, ir žinoma blistą už čytus. Nu nemažai tu ten prisidirbęs. Realiai nesu matęs dar tokio žmogaus, kurio profilį scrollinant būtų vien papeikimai parašyti jam. Mini, kad esi buvęs nemažai darbų pavaduotoju, bet radau iš tų visų išvadintų vos 2. „Sistema mano darbo bus paprastą, tik bandysiu visada padaryti ją taip, kad išsiskirtų iš kitų.“ Watafak. „Idėjos? su mano didele fantaziją jų galiu išgalvoti daug ir jas įgyvendint“ ir tavo idėjos yra tokios, kaip rangai, algos.:DD Gavus idėjų motyvacija idėjom dar labiau kiltų?? Ką būtų galim pamatyt? Idėja, kad pareigūnai gali važiuoti į kalėjimą tramdyti maištininkų? Geros fantazijos reiktu tai sugalvot. Jeigu nesurinktum komandos, priviliotum naujokus savo idėjomis. Nesu ekspertas, bet tavo „originalias“ ir ilgai galvotas idėjas naudoja visi serverio darbai, tai ar tai jos priviliotu žaidėjų? Drįsčiau abejoti. by white.

 

Lukas_Svr - ?

 57bee184e51b4b98393ba0e918ade665262.png

84376f353a4d2a29471a8bb1746a8bd771.png

 

Darius_Blogizzz - rašai, kad antrasis būvimas TPV buvo prastas, nes trūko motyvacijos dėl serverio situacijos. Ar nebijai, kad po pirmųjų dienų nesėkmėje dings visa motyvacija ir firma liks nebeaktyvi? Teisėsaugos direktorius (ar kaip tau buvo – TPV), turėtų mokėti šaltai vertinti visas situacijas ir mokėti pralaimėti. Skundiesi, kad žaidėjai nekviečia policijos ir nesinaudoja jų paslaugomis susimokėti baudą, o geriau paprašo per /vc. Problemą iškėlei, o kaip ją spręsi? Taip pat nebuvo. Kita vertus, patiko, kad detaliai aprašai savo būsimą sistemą, kaip ji veiks, kodėl veiks, kokios gali iškilti grėsmės ir kaip jas šalinsi. Gražu, gražu. Apie komandą rašai daugiau, nei puse savo anketos, bet iškėlei puikius tikslus – geras vibe, tolerancija amžiui, nebijojimas klausti ir klysti. Neskaitant to, kad gramatikos klaidų padarei turbūt daugiausia iš visų kandidatų, tavo anketa turiniu buvo pilniausia, ir skaitėsi labai lengvai. Be to, visą dieną patruliavai, dirbai, saugojai banką, kas parodė tavo rimtą užsidegimą šiose pareigose. - by white.

 

Justas vs Blogietis – Sveiki. Justas: Klaidų buvo (kaip visada), bet gerai, kad nesusitelkei į savo aprašymą, beveik iš kart perėjai prie šiems rinkimams aktualios temos – kariuomenės. Kaip pastebėjau, išanalizavai buvusio direktoriaus klaidas bei davei savo pasiūlymų, kuriais tas ex direktoriaus klaidas taisytum. “Kvalifikacijos atrodo lyg "1 2 3 opa kvalifikacija yra zjbs" tačiau taip nėra,dėsiu labai daug laiko ir pastangų jog bent MINIMALIAI išmokyti kariuomenės darbuotoją valdyt hydra/cargobobą.” Dėl šito tikiuosi nemeluoji. Patikėk man nepatinka tokie, kurie prisižada, kad padarytų įspūdį, bet gavę pareigas viską apleidžia ir palieka paskutinėje vietoje. “Šauktinių atranka” labai patiko. Kaip ir Feat’o anketoje į direktoriaus postą sakiau, kad tokios idėjos tikrai duoda motyvacijos likti darbe, bet premijos atidavimas galėtų būti darbo metu, nes tas manau kažkiek žaidėjams numuštų tos motyvacijos. Pavaduotojo rinkimas iš darbuotojų, kurie dar nėra patyrę valdžioje ganėtinai geras sumanymas, bet, kad jis būtų sėkmingas, reikia tikrai LABAI gerai įsigilinti į žaidėją. Taip pat, prie pavaduotojo rinkimų kriterijų nepridėjai ir pačių direktoriaus/pavaduotojo taisyklių?? Jos yra pačios svarbiausios, nes juk matei kas buvo su Toyo direktoriavimu. Tiesiai šviesiai pasakius tikrai nenorėjau duoti direktoriaus tau, bet teisėsaugai dabar yra labai sunkus metas, o daugiau nebe buvo iš ko rinktis. Seimūras: Kaip ir seslekas, irgi perėjai prie temos, gerai. “Šauktiniai ir savanoriai” idėja kiek keistoka. “neturės galimybės rinktis” – čia gi rls, samp serveris. Jeigu žaidėjas nenorės – jis tiesiog neis pas tave į kariuomenę. Realiame gyvenime tai suprantu, bet čia jie tikrai nesilaikys tokių taisyklių. Tie du būriai, kuriuos aprašei, tikrai gera idėja, bet tu parašei tik tai, kaip jie bus apmokyti, o koks jiems skirtumas iš to? Kiekvienam žaidėjui serveryje reikia naudos iš visko, suprask. “Po tų pačių dienų jis turės galimybę ir pats mus palikti.” – čia tinka lygiai tas pats, ką ir rašiau viršuje apie galimybę rinktis. Idėjų prigalvojai tikrai daug, matosi, kad stengeisi, bet vistiek atsirado tokių menkų “neaiškumų”. Šį kartą lieki antras kandidatas, nes teisėsaugai reikia patyrusio bei žinančio kaip užmotyvuoti bei atgaivinti teisėsaugą direktoriaus. Sėkmės!

 

NAUJASIS ARMIJOS DIREKTORIUS – JUSTAS_SES

NAUJASIS POLICIJOS DIREKTORIUS – DARIUS_BLOGIZZZ

Redaguota . Redagavo Jason_Costello
  • Patinka 5
  • Pasimetęs(-usi) 2
  • Liūdnas(-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.