Jason_Costello

Naujasis medikų partijos direktorius jau čia!

Recommended Posts

Jason_Costello    448

Susijęs vaizdas

Sveiki.

Qt22w7g.gif

Anketų: 3

Atmesta už taisyklių pažeidimus: 0

Kandidatų: 2

Qt22w7g.gif

Rinkimų analizė

Pitbull_Terjeras - Sveikas, Donatai. "Per laisvas dienas dirbu arba leidžiu laiką prie kompiuterio, nors ir šiuo metu mano aktyvumas sumažėjęs, bet eigoje jis vėl kils (Atleido iš darbo)" įdomiai, įdomiai.. ;d Tavo aktyvumas serveryje tikrai nėra geras, tą pastebėjau ir pats. Idėjos ne vien prastos, bet ir labai minimaliai aprašytos. Jeigu jau rašai anketą, pasistenk viską aprašyti plačiau, įdomiau ir su pavyzdžiais. Vien parašymas " aktyvumas kils " neduoda jokio pliuso, tą reikia įrodyti. Į anketą (bent jau taip atrodo) nei laiko, nei pastangų neįdėjai, kas duoda tikrai didelį minusą. Šį kartą nepatenki į kandidatų sąrašą, sėkmės!

Hero_Master - Sveikas, Audriau. Anketa lygiai tokia pat kaip ir apsaugos rinkimuose, tik, kad kalba eina apie medikus. Kaip ir sakiau, rašydamas anketą tu tikrai įdedi daug pastangų, kad viskas sklandžiai ir paprastai susiskaitytų. "Kontraktas" idėja man tikrai patiko. Ji atrodo naudinga tiek darbuotojams, tiek tau, siekiant palaikyti pastovumą darbe. "Dienos ataskaitos" manau irgi gera idėja, bet pas tave labai daug forumo pildymo, o dažniausiai būna taip, kad po savaitės tos temos miršta ir lieka tiesiog beveik tuščia tema. "Palikimo anketa" irgi kaip ataskaitos - užpildys porą žmonių ir viskas. Aišku aš čia apie jas rašau ne iš oro, esu daug tokių temų matęs, tad žinau kas su jomis būna po kiek laiko. Anketoje išsikeli labai didelius lūkesčius sau. Kasdienės treniruotės, kasdieniai eventai ir t.t. kažkaip atrodo nerealiai, nes atsimink, kad esi ir serverio prižiūrėtojas. Iš vis, tokie "pažadai", bent jau man, tikrai nieko nereiškia, nes dažniausiai ( kokie 80proc. ) žmonės tai rašo tik anketoje, kad palikti gerą įspūdį.. Tai va. Šiaip labai blogą įspūdį susidariau apie tavę pamatęs kaip pasikeičia tavo elgesys negavus direktoriaus ir likus antroje vietoje. Labai negražei pasielgiai. Šį kartą galvojau vėl liksi antras, BET pamatęs tokias situacijas padarysiu šiek tiek kitaip. Sėkmės.

Laimis_Over - Sveikas, Laimonai. Labai smagu bei keista matyti tave vėl pildant į medikų direktoriaus postą. "Savaitinių varžybų" taisykles galėtum pakeisti, nes taisyklė "laimės tas, kuris pirmas" yra nesąžininga. Kodėl? Nes yra sergančių, neinančių į mokyklą/darbą, o jeigu neina niekur, jų aktyvumas iš kart tampa žymiai didesnis ir jie turi didesnius šansus pirmi įvykdyti užduotis. Taip, kad atsižvelk į šitą pastabą. Apie "Abonimentus" galėjai labiau išsiplėst. Hero gerai aprašė viską, o pas tave kyla klausimas, o kas medikams iš to? "Instruktažas" idėja tikrai patiko. Gerai, kad mąstai duodi išskirtinio darbo savo darbuotojams. Dėl darbuotojų trūkumo galėjai irgi plačiau parašyti, nes tik atrankų neužtenka. Kaip ir rašiau pradžioje, tikrai nustebau pamatęs tave pretenduojant į medikų direktoriaus postą. Linkiu išpildyti visus savo tikslus bei medikus modernizuoti savo idėjomis (tikiuosi jų bus ir daugiau ?? ) Sveikinu!

P.S. Laimonui neišbuvus minimalaus termino bus skelbiami nauji rinkimai į medikų direktoriaus pareigas.

DABAR VISI LEKIAM KLAUSYTIS POKALBIŲ SU TAZU_ROMERO. TS.RLS.LT > ATVIRAI SU: TAZU ROMERO KANALE.

• Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Skirmantas_Pro    260

ka as tau padariau? kodel tu man nori pakenkti? kodel zmogu is darbo vogi? nesupratau?

svekinu laimy tikiuosi bendradarbiausime

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Jason_Costello    448
9 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Kas čia per permainos, kursyvinis šriftas

rudy giuliani wow GIF

Sveikinu Laimi, sėkmės direktoriavime!

gifai atsirado, sakau ir man atnaujinimą reikia padaryt temose kokį

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.