Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

Recommended Posts

who run it music video GIF

 

Heyy. Analizė yra kandidato, į trečiojo DP pareigas.

 

GSILaMh.png

 

Kyoshin_Yokashi — laikai save komunikabiliu, siekiančių tikslų ir tobulumo asmenybe, tačiau pavyzdžių nesulaukiau, tiesiog daug įvairių epitetų. Teigi kad kad moki motyvuoti kitus, kas visada buvo labai didelis pliusas direktoriams, o ypač tokiu laiku, tačiau kur tavo pavyzdžiai? Siekiantis tikslų, o kodėl nepateikti nors vieno pavyzdžio su buvusiomis pareigomis? Tęsiant prie idėjų. Cituoju "būsim kaip šeima, darysim dainavimo konkursus teamspeak'e". Kodėl jūs busit šeima? Kaip iki to prieisit? Suprantama, komandoje daug draugų, o ką daryti serverio naujokams kurie dažniausiai nepritampa prie mafijų? Samdomas žudikas ir CN parduotuvė net nekomentuosiu, busiu nustebęs jeigu tu sugebėsi padaryti kad žmonės tuo naudotus. Susibūrimo idėja man asmeniškai patiko, tik nelabai suprantu kodėl žmonės turės jungtis, nes tiesiog jiems pasakei? O ypač tokiais orais Lietuvoje dabar, mieliau norisi didžiąją dalį laiko praleisti lauke su draugais, ką pats ir minėjai savo anketoje. Mini kad pritrauksi žaidėjus didelėmis algomis, čia suprantama, bet kas bus tavo "dideli veiksmai" ir "geros sąlygos" perskaitysiu tavo mintyse, nes čia apie tai nieko nėra. Anketa didelė, tačiau rišlumo ir konkretumo neįskaičiau. Nemažą pliusą iš manęs asmeniškai gavai kad paminėjai kad tavo praeitis nėra šviesiausia, kad esi turėjęs daug konfliktų dėl įvairių dalykų ir turėjai laikotarpį viskam apmąstyti. 

 

Weed_Zips — Kaip gimnazijos mokiniui, tai turbūt lietuvių kalbos pamokas praleidi, ypač kai tema būna sakinių rišlumas. Ir stengiesi pritraukti žaidėjus atrankomis, ties tuo ir baigiam.

 

Benas_Offensive — Patiko kad išvardinai postus dėl kurių ir supratai visą teisėsaugos VS mafijos esmę ir kokią įtaką serveriui daro šios sritis ir kad eini prie daugumą kurie tvirtina kad serveris žlugs neužilgo. Idėjos kaip juodasis sąrašas ir kokaino pardavinėjimas komentarų turbūt nereikalauja, kaip ir sakiau Kyo, jeigu padarysi kad žmonės naudotus jūsų "parduotuve" ranką asmeniškai atlėksiu paspausiu. Mintis suvienyti mafijas kaip ankščiau esant tokiai serverio stadijai padidintu veiksmo abiem barikadų pusėm, nes jėgos būtų lygesnės ir tu tą padaryti, kaip bent supratai iš anketos tikrai ruošėsi. Skatinsi bendravimą ir naudojimąsi Teamspeak programa, nori kad visas tavo kolektyvas taptu draugais ir nebūtų jokių diskriminacijų dėl balso, amžiaus ar lyties, ant popieriaus skaitosi labai gerai, bet realybėje dažniausiai būna kad viso to negatyvo tu nesuvaldysi, jis vistiek būs tik kokiais maštabais neaišku. 

 

Jahseh_Onfroy — Videogaga nebeveikia tai neįkelsi video, todėl neduosiu.

 

Naujas direktorius — Benas_Offensive.

  • Patinka 6
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sveikinu, nuosirdziai tikiuosi jog palaikysi Mingeso zonu ideja ir neleisi jai numirti. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu, belieka palinkėt, kad pavyktų suburt stiprų kolektyvą ir nukovot teisėsaugą. smile3.gif

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.