Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tpaba_Akgandzia

Mantas_Sviderskas

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Mantas_Sviderskas
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Admin Priziuretojas, globalus modas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: mano nuomone nepelnytas ispejimas. atreplyinau camelotui "sveikas gal gali baikt", nes jo meemsas buvo cringe af, realiai nemanau, jog cia buvo off-topic pranesimas, nes buvo akcentuota i jo meme, taipogi pacioje temoje itin daug panasiu pranesimu, kurie tikrai yra off-topic, taciau ispejimai sudeti nebuvo, jeigu jie butu sudeti, pranesimai butu paslepti.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://forumas.rls.lt/profile/1203-tpaba_akgandzia/

 

numetu keleta nuotrauku, kur "panasus" pranesimai liko nenubausti

https://imgur.com/a/keHaouG

 

P.S. noreciau suzinoti, ar camelotas gavo ispejima, pats atreplyindamas i mano pranesima, del kurio buvau nubaustas

 

@Ridas

Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia
  • Patinka 19
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Meme tema yra skirta kelti memes, nuomonę išreikšti gali "Patinka" ar kitokiais ženklais, komentarai nėra laukiami.

Kiekvieno komentaro nesužiūrėsi. Vietoj to, kad pats rašytum bereikšmius pranešimus, nes taip daro kiti ir nėra gavę įspėjimo, kartą ar du galėtum paspausti mygtuką "Pranešti".

  • Patinka 4
  • Nepatinka 19

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Mantas_Sviderskas parašė:

Meme tema yra skirta kelti memes, nuomonę išreikšti gali "Patinka" ar kitokiais ženklais, komentarai nėra laukiami.

Kiekvieno komentaro nesužiūrėsi. Vietoj to, kad pats rašytum bereikšmius pranešimus, nes taip daro kiti ir nėra gavę įspėjimo, kartą ar du galėtum paspausti mygtuką "Pranešti".

Kur taisykle, jog kelti privaloma tik memus? Apie bereiksmius pranesimus temos autorius, t.y. Darius visiskai neuzsimine, taipogi paciose paveiksliuku taisyklese nieko panasaus nera.  Bandai savas taisykles isradinet ar kaip cia 

  • Patinka 4
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kadangi mane čia paminėjo atsakysiu ir aš.

 

Tema sukurta mano ir joje taisyklių nėra jokių įvardintu, bet ir nedraudžiu komentuoti meme'us kitų žmonių, nes čia yra banalus reikalas leisti išreikšti savo nuomonę kol pranešime nėra nepageidaujamo turinio.

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Trečiojo įspėjimo dėl tokio dalyko skirti tikrai neketinu. Tikiuosi Mantas suprato savo klaidą ir daugiau panašių dalykų nebepakartos.

 

Apskritai, nelabai suprantu daugelio norą nuversti Mantą - jis savo darbą atlieka gerai ir net neįsivaizduoju kas galėtų pakeisti jo vietą - susitvarkyti su kasdieniniais hate'ais, būti visų vengiamam, nes tavo pareigos yra tik tos, kuriomis baudi kitus žaidėjus.

 

Daugiau supratimo - mažiau verkšlenimų dėl kiekvienos didesnės smulkmenos.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.