Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Mechanikų direktorius!

Recommended Posts

Norėjau įdėt mechaniko gifą, bet geriau įdėsiu rytdienos savo fotkę garaže, nes šiandien gavau į rurą žiede ;x rip subarik

 

m502V6B.png

 

Iškarto atsiprašau, kad rinkimuose nepaminėjau Klaudijaus, todėl norėčiau tai padaryti dabar. Atvirai pasakius, tai buvo vienas iš retų atvejų, kai toks jaunas jaunuolis, atrodo visiškai „žalias“ direktoriaus pareigose, sugebėjo taip stipriai laikyti firmą, ir su VISAIS darbuotojais taip gerai ir draugiškai bendrauti, kad tarp mechanikų būdavo visiškai kitas pasaulis. Jie turėjo savo kultūrą, „panetkes“, juokelius ir inside memus. Kai įsidarbindavau į mechanikus, man būdavo tikrai sunku perprasti jų visą bendravimą, ir prisipažinsiu – nesisekė. Nesakau, kad tai yra blogai, bet tai tik įrodė man pačiam, koks stiprus ryšys buvo tarp darbo valdžios ir pačių darbuotojų. Žinau, kad tai ne tik Klaudijaus nuopelnas, bet ir jo pavaduotojų (bei pavaduotojos) bei ir visų jo darbuotojų. Well played, tikrai nustebau tavo direktoriavimu! Tikiuosi pamatyti tave ateityje vėl direktoriaus pareigose, ir pasirodyti dar stipriau! Nu ką, o dabar, antrasis analizės bandymas mūsų būsimo DP nario? nvm, jau uždėjo

 

m502V6B.png

 

Mad_Hatter ir Erniux — atmestos už taisyklių pažeidimus.

 

Lol_Omg — Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 20'000 patirties taškų daugiau nei reikalauja darbas ir bent 5'000 to darbo patirties taškų. Ties tuo ir baigiame. 

 

John_Cenaa — Idėjos su pit-stop, kur paslaugos būtų pigesnės, ir savaitinėmis parodomis, kad gauti nemokamas man asmeniškai nėra matytos ,bet jas išvisti serveryje tikrai turiu noro ir turi mano palaikymą. Kad gražiausias mašinas rinks būtent darbuotojai o ne tų, privers juos jaustis įtrauktiems į darbo ir serverio veiklą, ko dažniausiai ir trūksta pas direktorius, ir jie bando save išaukštinti, vietoj to, kad tapti lygiu su savo darbuotojais. Aišku pažadai, kad treniruotės bus po keletą kartų į savaitę ir trūks daugiau negu valanda dažniausiai yra tušti, o ir virš valandos sėdėti treniruotėje jeigu jos būs kaip rutina, tiesiog pabos. Esi buvęs tik pavaduotojais, suteiksiu tau šansą kažką įrodyti.

 

Zygis_Pahmell — Esi buvęs mechanikų pavaduotoju ir kiek žinau sekėsi neblogai, tačiau būdamas laikinu teisėsaugos srities direktoriumi buvo skundų. Išplėstinė darbuotojų informacija, gal ir būtų kažkokia naujovė mechanikuose ar serveryje, bet po savaitės ar jau pildytum kaip pirmą laiką neįsivaizduoju, nežinau. O ir jokios naudos mechanikų darbe nelabai ką atneštu, nes dabar visą tai galima pamatyti per /dvp. Darbo sutartis paremta pinigais užlaikytu žaidėjus pradirbti tavo kontraktą ,bet darbas per prievartą ,kad atgauti savo pinigus niekada neatstos tikrai motyvuoto darbuotojo. Aplamai, anketoje vyrauja jausmas ,kad labiau nori turėti 20/20 nors ir 18 iš jų bus visiškai niekam tikę, negu 16/20 tačiau visi motyvuoti. Noras sukurti atmosferą darbe yra pagirtinas, ir ,kad nori skirti dėmesį naujokams. Btw, nesiskaitė kaip motyvacinis laiškas visiškai. Nenusivilk ir neprarask motyvacijos, nėra paskutiniai rinkimai, noriu pamatyti ar sugebėsi patobulėt ties anketa kitą kartą.

 

Naujasis Mechanikų direktorius - John_Cenaa!

 

Analizę rašė Darius_Blogizzz.

Paskutinis dalykas dar šiandien iš mano pusės - nors kiek paliesti gaujas. Soon tema. Ne soon nauja sistema.

DP nepaliksiu.

  • Patinka 4
  • Dėkingas(-a) 1
  • Liūdnas(-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sjp sveikinu! O ryt kelinta FTB drk isrinks?

Redaguota . Redagavo Lithuania_Auksini

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.