Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jason_Costello

Naujasis FTB direktorius!

Recommended Posts

Related image

Sveiki.

Dovydas_Lemon - Sveikas, Dovydai. Tiesiai šviesiai - anketos neskaičiau, bet jeigu reiks galėsiu parašyti analizę į AŽ. Kodėl neskaičiau? Nes pačioje pradžioje rašai, kad neturėjai dar jokių postų. Jau tikrai ne vienam žmogui analizėje esu rašęs, kad neturint postų į teisėsaugos/mafijos/gaujos direktoriaus postą net neverta pildyti ir stengtis.

Weeds_Zips - tavo anketa skaityta jau kokius 8 kartus, tai tiesiog užmesiu klaustuką. ?

Marozas_Legalus - Sveikas, Vili. Anketos irgi neskaičiau, nes su tavimi dabar yra šiek tiek kėblumų dėl anketos kopijavimo, kuriuos vis dar stengiuosi "išrišti". Antras dalykas - praeitis. Nesenai palikai Cosa Nostra mafijos boso pareigas dėl per didelio spaudimo? Jeigu jau taip nemėgsti būti spaudžiamas, tai manau pats geriausias sprendimas būtų pildyti į neutralių darbų direktoriaus pareigas.

Rytis_Gun - Zdrf, Rytčka. Kaip lakis gyvena?

Muzikantas_Dainius - Sveikas, Dainiau. Malonu matyti naujus veidus rinkimuose, bet esi per daug naujas reikštis teisėsaugos direktoriaus poste. Tavo mąstysena tikrai atrodo įspūdinga, viską labai aiškiai ir išplėtotai aprašai. Kitam kartui reiktų žinoti, kad rašant anketoje apie idėjas/unikalias darbo sistemas reikia viską apmąstyti ir su kiekviena smulkmena aprašyti. Jeigu nesupratai, tai prisikabinau prie "Aš pabandysiu daug sistemų, daug įvairovių" sakinio. Šiaip anketa gerai, rišli. Per daug drąsiai rašai apie visas veiklas, nes dažniausiai žmonės anketose tai tik parašo, o gavę direktorių po savaitės apleidžia (aišku ne visi gi vienodi, bet tiesiog sakau). Kaip ir rašiau viršuje - tau tikrai trūksta patirties tiek žaidime, tiek pačioje teisėsaugoje. Tikrai rekomenduoju Rytį pasiimti tave į pavaduotojo postą ir pasižiūrėti kaip jame tvarkysies. Dėkui, kad užpildei, nenusimink ir sėkmės! Jeigu kažko reikia būtinai rašyk į asmeninę žinutę.

Lithuania_Auksini - Sveikas, Deividai. Idėjų - 0, anketos - 0, o ir nuotraukos darytos telefonu. Retorinis klausimėlis - kaip tu save matai teisėsaugos direktoriaus poste, kai net screenshot'ų nemoki darytis?

Turbūt po šių rinkimų gausiu ne vieną skundą (jau įpratęs, galit baigt), bet galiu tiesiai šviesiai pasakyt - Ryčio anketa yra geriausia iš man skaitytų per kažkiek čia mėnesių DP pareigose. Jeigu dar kažkam kyla klausimų kodėl, tai galiu labai laisvai atsakyt - buvęs DP narys. PAAIŠKINU TIEM, KAS VIS TIEK GALVOJAT, KAD ČIA DĖL TO, KAD DRG GI. Šitas žmogus, kaip ir jis pats rašė savo anketoje, yra išanalizavęs dar daugiau anketų negu aš, tai apie ką kalba eina??? Kas spėjot perskaityt jo anketą per rinkimus, parodykit prie ko man "prisikabint" prieš verkdami man. Dėkui už dėmesį.

Naujasis FTB direktorius - Rytis_Gun.

• Patinka 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Lakis laikos puikiai ir perduoda linkėjimus

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

analizes neskaiciau tai tiesiog uzmesiu ?

sveikinu pistelota

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svejkinam Ryti su ginklu susitiksim gal per banka pls no bully

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
15 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

RYCKA DYREKAS AIKTUN*** ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZDAROWA MENTAS TURIU GERO SUDO PO DU EURUS

Mielas, Mantai. Labai prašau suteikti šiam forumo lankytojui forumo įspėjimą. Ačiū. 

Tavo, Rytis.

Ačiū už sveikinimus. Čia tik dėl to, kad isp negaut

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Tikiuosi gero darbo kartu!

Beje, muzikantas kaip teisėsaugininkas.. nu arba apsimeta kvailu ir nieko nedaro..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.